[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil serij

zgłoś
    Jak znaleźć motywację?
    mnie motywuje zdrowie jak widziałem jaki byłem opasł to aż szok wyniki jak u 60latka a mam 28 lat - moj ojciec ma lepsza kondycje i to mnie przestraszyło wziełem się za siebie :)
    serij, 2015-03-26 08:53:13
    zgłoś
    Kształt mojej twarzy
    stary przymierzaj bo trudno powiedziec czy masz kwadratową twarz 
    serij, 2015-03-26 08:54:21
    zgłoś
    Trening Spartakusa: więcej mięśni, lepsza rzeźba
    nie no rzeźba niczego sobie ja to jeszcze staram sie tłuszcz spalić bo mam oponkę jak moja żona w ciąży heh.. zastanawiam się jeszcze nad taką sprawą bo 3 x chodzę na boks do tego około 2x w tygodniu cardio i codzienne latanie za dzieckiem też swoje robi :) chciałbym bardziej wyrzeźbić mięśnie. czy myślicie że jak już zrzuce tłuszczyk to warto się suplementować np http://www.somatodrol.com/? czy raczej niewskazane? widziałem że na forum każdy woli co innego jeśli chodzi o suplementację i jak tu wybrać coś dobrego i sprawdzonego? 
    serij, 2015-03-26 08:56:44
    zgłoś
    Trening Spartakusa: więcej mięśni, lepsza rzeźba
    dzięki jugger za odpowiedź. ja sie ciagle ucze jesli chodzi o zywienie - licze na fitnesspal makroskladniki i kcal :) 
    serij, 2015-03-26 11:49:27
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij