REKLAMA

Profil sebagdynia

zgłoś
    pierwsze slowa :)
    Wydaje mi się, że to ona czeka na to co zrobisz w tej sprawie. Masz dziewczynę, wiec Twoja przyjaciolka mysli ze nie chcesz aby to ona byla Twoja dziewczyną dlatego ona tez ma chlopaka. Powiedz jej cos w stylu : " Mam nadzieje, że moje pytanie nie popsuje naszej przyjazni, ale musze wiedziec czy chcialabyś abysmy byli czyms wiele wiecej niz dobrymi przyjaciołmi." . Sory ale nie jestem zajebisty w takich sprawach, ale mam nadzieje, że sobie poradzisz ! Mam nadzieje, że mnie zrozumiales. Pozdrawiam
    sebagdynia, 2009-04-19 14:38:27
    zgłoś
    świat należy do odważnych
    sebagdynia, 2009-04-19 19:18:27
    zgłoś
    Piwo
    Obecnie mam cykl kreatynowy wiec narazie o browarku moge tylko pomarzyc. Ale na ogół to bardzo mi smakuje Warka Strong, Żywiec no i Guiness . Natomiast najlepsze jakie piłem to węgierskie Borsodi
    sebagdynia, 2009-04-19 19:42:10
    zgłoś
    Czy mężczyzna powinien się depilować?
    pod pachami goliłem sie pierwszy raz i zauwazyłem, że zdecydowanie mniej się pocę. Jeśli chodzi o miejsca intymne to goliłem je wiele razy i czuje się z tym o wiele lepiej niż mając dżungle
    sebagdynia, 2009-04-19 19:46:28
    zgłoś
    Twoje miasto
    Mieszkam w Gdyni i będąc kibicem Bałtyku wkurza mnie jednostronność władz miasta co do drużyn piłkarskich Gdyni. Chodzi mi o dofinansowania i inne sprawy. Ostatnio strasznie w[beeep]iło mnie, że nowy stadion budowany w Gdyni zamiast barw neutralnych krzesełka będą zółto-niebieskie czyli w barwach arki, mimo wcześniejszych petycji oraz ankiet ktorych wyniki jednogłośnie przemawiały o neutralność.
    sebagdynia, 2009-04-19 19:52:38
    zgłoś
    Wasz styl ubioru
    Tak jak w temacie
    sebagdynia, 2009-04-19 23:01:06
    zgłoś
    Fryzura
    Ja ścinam włosy na 7mm gdy juz osiągną dlugość okolo 3cm, kiedys stawiałem wlosy na żel ale juz przestałem
    sebagdynia, 2009-04-20 18:42:36
    zgłoś
    No to zajebisice ! Ciesze sie, że mogłem pomóc. Powodzenia Wam życze !
    sebagdynia, 2009-04-20 18:47:14
    zgłoś
    Twoje miasto
    'Mnichu' napisał(-a):Ja cie nie rozumiem, stadion w Gdyni no to chyba normalne że w barwach arki, czemu niby miały by być neutralne kolory??Np. dlatego, ze w Gdyni jest jeszcze jednen klub - Bałtyk.Do ktorego niegdys nalezał ten stadion przy ulicy Olimpijskiej, ktory ma byc teraz remontowany.
    sebagdynia, 2009-04-21 17:21:01
    zgłoś
    Nadmierne pocenie
    Ja również mam ten problem. Zaczęło się od momentu jak brałem kreatyne, musiałem wtedy pić minimum 3l wody, więc myśle, że to od tego. Cykl kreatyowi mi sie skonczył a pachy nadal sie nadmiernie pocą
    sebagdynia, 2009-05-08 14:44:12
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA