[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil sauo

zgłoś
    Co zamiast odżywki białkowej?
    O! Kolejny wege :wub: na forum - jak miło :DŚpieszmy się kochać wegan, tak szybko odchodzą [*] Nie wiem czy wiesz, ale jak vege robi laskę koledze (albo kolegom) to to co połyka, to wcale nie jest białkiem roślinnym... Nawet nie masz pojęcia ile razy tematy budowania mięśni na dietach wege, wartości biologicznej białka zwierzęcego, \"korzystnego\" wpływu wege na zdrowie i tym podobne, były wałkowane na tym forum (w tym przeze mnie). Każdy nowy wege-wojownik powtarza to samo (do porzygu) po czym po 2-5 postach znika (chyba był kiedyś jeszcze jakiś 10-postowy rekordzista). To już jest nudne, więc przejrzyj sobie niektóre z niżej wymienionych tematów - jeśli masz coś nowego i ciekawego do dodania, to z ciekawością poczytam; ale jeśli chcesz od nowa pisać to samo, to zrób społeczności przysługę i sp******aj stąd bez pisania drugiego posta.- Weganizm/Wegetarianizm - Wegetarianin to człowiek, który potrzebuje pomocy- Jaka dieta dla wegeterianina? Na mase- Dieta dla wegetarianina- Czy soja jest groźna dla mężczyzn? A jeśli (dla odmiany) jesteś kobietą (a nie nie wege-kucem), która żywi się w sposób wegetariański (a jeszcze lepiej wegański) i jesteś w stanie logicznie dyskutować i uzasadniać swoje racje inaczej niż \"nie bo nie\" i jesteś otwarta na dyskusję, to chętnie zadałbym Ci parę pytań dotyczących filozofii, moralności i etyki dotyczących twojej diety (z żadnym wege dotąd nie dało się o tym podyskutować). Jeśli nie jesteś kobietą, to możesz przysłać tu jakąś wegankę/wegetariankę.O proszę, jak zwykle zapieniony Polaczek sypie jadem bez powodu... Ciężkie zabawki w dzieciństwie? Mama Cię nie przytulała? I ja miałbym na tym poziomie dyskutować? Zapomnij.
    sauo, 2014-07-10 15:19:00
    zgłoś
    Co zamiast odżywki białkowej?
    Ooo.. mój poprzedni wpis usunięty? Oj prawda kole w oczy.. Iście sowiecki poziom moderowania :D
    sauo, 2014-07-10 17:56:04
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij