REKLAMA

Profil sartor

zgłoś
    Muzyka: co polecacie?
    ja gorąco polecam Muse - świetnie grają, a już w sierpniu będą w Krakowie razem z 30 Seconds to Mars i The Chemical Brothers! Będzie się działo [yt]TPE9uSFFxrI[/yt]
    sartor, 2010-04-07 23:55:34
    zgłoś
    Wiecznie swiezy oddech.
    ja polecam pietruszkę - wystarczy pożuć ją od czasu do czasu w trakcie dnia, a zabija nawet nieprzyjemny zapach czosnku. Szybko, tanio i wygodnie
    sartor, 2010-04-08 12:09:25
    zgłoś
    Jaki zapach wybrać?
    Tylko przez internet ceny są przynajmniej 10-15% niższe, dodatkowo w większych serwisach (typu iperfumy.pl) oprócz ciekawych promocji są programy partnerskie, polecenia - dzięki czemu końcowa cena leci znacznie w dół. Od 3 lat zamawiam perfumy jedynie przez sieć i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. A do perfumerii warto zaglądnąć, żeby poszukać nowych zapachów
    sartor, 2010-04-08 12:23:42
    zgłoś
    Ekstremalne sporty - ekstremalne filmiki
    jeśli ktoś był na ostatnim Krakowskim Festiwalu Górskim zapewne będzie kojarzył ten filmik. Polecam - genialnie skomponowanie z muzyką, a base jumping pod koniec robi wrażenie
    sartor, 2010-04-08 15:36:18
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Hehe Zack & Miri wymiatają jeśli o teksty chodzi z poważniejszych dopiero teraz obejżałem Requiem for a Dream i muszę powiedzieć że bardzo mocny i ciekawie zrobiony. Teraz po dragi z pewnością już nie sięgnę A z klasyki polecam Skazani na Shawshank, Fight club i Gran Torino - prawdziwe, porządne męskie kino
    sartor, 2010-04-08 21:58:27
    zgłoś
    Ekstremalne sporty - ekstremalne filmiki
    CYTAT(Czytacz @ 19-11-2010, 1:39) Danny MacAskill - facet jest nieprawdopodobny! Mistrz!No Danny jest debeściak - jeszcze jeden jego filmik
    sartor, 2010-11-19 12:37:19
    zgłoś
    a widział już ktoś z was Tron w 3D? Zastanawiam się, czy warto na to iść. Podobno efekty bliskie tym z Avatara
    sartor, 2011-01-12 10:37:49
    zgłoś
    Książki, które z jakiegoś powodu musisz przeczytać
    jeśli ktoś lubi fantastykę to polecam Przygody Gotreka i Felixa - w sumie jest już ponad 10 książek z serii, czyta się bardzo lekko, a częste i niepohamowane wybuchy śmiechu gwarantowane
    sartor, 2011-01-12 10:51:29
    zgłoś
    Tasiemce, ale nie w organizmie
    ja polecam Dynastię Tudorów - serial niby historyczny, ale większość jakże na czasie pierwsze 2 sezony wymiatają. Później jak Henryk się już starzeje robi się trochę nudnawo dziwi mnie że o How I Met Your Mother prawie nikt nie wspomina - najlepszy serial komediowy ever, bije nawet Przyjaciół a gdyby postacie z seriali dostawali oskary to Barney miałby zagwarantowany!
    sartor, 2011-01-12 11:08:42
    zgłoś
    \'Pacjent\' napisał(-a):Studencki kosztuje 21 zło i nie żałuję wydanych pieniędzy, ale nie licz na to co widziałeś w Avatarze, bo się zawiedziesz.właśnie wróciłem z kina, kasy z pewnością nie żałuję - warto nawet w cenie normalnego biletu szukam teraz pierwszej części. A twórcom gratuluje pomysłu!
    sartor, 2011-01-12 23:42:09
STRONA 1 z 2
REKLAMA