Profil sakii

 • avatar
  zgłoś
  Spalacze tłuszczu
  powiem Ci z własnego doświadczenia, a już chudłem raz 25 kilogramów. Te wszyskie cuda, to szkoda wątroby. Zasada jest prosta: mniej jeść, więcej ćwiczyć. To jest banalne, ale innego sposobu nie ma. Ja kiedyś testował l karnityrę i cla. W jednym miesiącu odchudzałem się bez tego, w drugim miesiącu robiłem dokładnie to samo i dokładnie to samo jadłem co w pierwszym, ale z cla i lkarnityną. Żadnej, ale to żadnej różnicy. Problem z suplementami polega na tym, że nie są to leki, a suplementy diety. A to oznacza, że one są poza kontrolą, a producent może pisać na opakowaniu co chce i nie jest to poprzedzone badaniami klinicznymi jak w przypadku leków. Odchudzanie polega na tym, by bilans energetyczny był ujemny. A bilans to nic innego jak: dzienne zaptrzebowanie mężczyzny o danym wzroście i aktywności fizycznej minus to co zje i zużyje podczas treningu. Jak wynik jest dodatni tyjesz, jak ujemny chudniesz. Potrzeba -3500 kalorii, by schudnąć kilogram.
  sakii, 2010-05-02 16:25:43
 • avatar
  zgłoś
  Spalacze tłuszczu
  \'Jacek.G\' napisał(-a):Sekcja zwłok. A taki mniej dokładny sposób to waga z funkcją liczenia poziomu tkanki tłuszczowej.waga to jest totalna bzdura, bo ona ci podaje dane zaprogramowane w pamięci, a nie twoje dane. Bo niby jak mi zmierzyć tłuszcz? Zrozum: ktoś waży 100 kg i ma dwa metry, ktoś inny waży 100 kg i ma 1,8 metra. W jednym i drugim wypadku waga poda to samo, co jest bzdura. Druga rzecz: ktoś jest cholernie umięśniony, po prostu kulturysta. Jemu waga poda gigantyczną zawartość tłuszczu, bo nie rozróżnia mięśni od tłuszczu. Dla niej ciężar to ciężar
  sakii, 2010-05-03 10:11:14
 • avatar
  zgłoś
  Spalacze tłuszczu
  \'Maciey\' napisał(-a):No właśnie tak nie jesta jak jest?
  sakii, 2010-05-06 11:25:48
 • avatar
  zgłoś
  Batony energetyczno-białkowe
  \'Xavi\' napisał(-a):Otręby granulowane ze śliwką W smaku są okrutne!! Już lepsze te zwykłe.hehe, jeden lubi śliwki, drugi córkę ogrodnika a na poważnie: ja też jem normalne, bo z zasady staram się unikać przetworzonej żywności wtedy, gdy to jest niepotrzebne. Ale znam takich, którzy zwykłe otręby uważają za trociny i ich nie zjedzą. Ja je tak samo uważam smakowo, ale zjem.
  sakii, 2010-05-13 10:12:27
 • avatar
  zgłoś
  Spalacze tłuszczu
  \'Hustla\' napisał(-a):sakii: Po co Ci taki pomiar? Przecierz on Ci tylko powie w jakim stanie jest twój organizm. Nie warto wydawać na takie badanie 250zł. Lepiej zainwestować w diete. Aż tak dokładne badania są zbędne. Można przecierz w aptece lub przychodni za darmo zmierzyć BF, wagę, wzrost i to powinno wystarczyć.no właśnie nie wiem, po co, dlatego pytam czy warto. Czy ktoś to robił i ma jakieś doświadczenie z tym?Jeżeli to jest rzeczywiście wiarygodne, to by się przydało: bym wiedział realne zapotrzebowanie energetyczne (bo to tez podobno mierzy), poziom metabolizmu, dokładny rozkład poszczególnych tkanek (czy tłuszczowych, czy mięśniowych) etc... Ale właśnie nie wiem, czy jest to tak samo durne badanie jak określanie zawartości tłuszczu na podstawie samego ważenia, czy to inbody jest poparte nauką, czy jest tylko gadżetem. Na żadno z tych pytań nie znam odpowiedzi.
  sakii, 2010-05-13 12:12:20
 • avatar
  zgłoś
  Batony energetyczno-białkowe
  \'explore15\' napisał(-a):Ja zamawiałem dokładnie z , tutaj jest napisane o tym więcej Czekam na przesyłkę i zobaczę co to za wynalazek Też jestem ciekaw jak przetrwają tą podróż Zapytałem się tez ich ile kcal ma taki baton a oni że ok 430.i jak twoje oczekiwanie na ten wynalazek i ocena?
  sakii, 2010-05-13 22:29:08
 • avatar
  zgłoś
  Mleko
  CYTAT(Hustla @ 19-05-2010, 14:03) sakii: Jeżeli idzie o badania to ja się opieram bardziej o anatomie człowieka i budowę układu pokarmowego niż o jakieś "badania". Co do sterylizacji produktów to powiem, że świat już zwariował i to konkretnie, a wyrzekając się tego i tamtego możemy wpaść w jakąś depresje czy coś.sebekd: Właśnie tak się dzieje.hustla: co takiego jest w anatomii człowieka (a nie w badaniach nad anatomią i trawieniem), co nie pozwala połowie ludzi pić mleka?
  sakii, 2010-05-19 16:29:25
 • avatar
  zgłoś
  Jogurt vs Kefir
  jogurt i kefir są robione z identycznych składników, tą samą metodą. Różnią się jedynie dodanymi bakteriami fermentacyjnymi. Wartości odżywcze mają identyczne, różnice są do wykrycia jedynie metodami laboratoryjnymi. Wiec pij to, co bardziej lubisz. Ja wolę kefiry, bo mają bardziej wyraźny smak. Jogurtów się wystrzegam, bo ostatnio zapanowała durna moda producentów na dodawanie do jogurtów żelatyny, nie wiadomo po co.
  sakii, 2010-05-19 16:32:03
 • avatar
  zgłoś
  Papierosy
  CYTAT(SNOW @ 17-01-2009, 22:18) Nie pale juz pół roku , postanowienie nie tylko dotyczyło mojego zapchu oraz finansów , chciałem sobie cos udowodnićNa starcie przykleiłem plaster z 50% dawkanikotyny która wypalałem dobowo.Po tygodniu zamówiłem następne plastry , na drugi dzień ich nie odebrałem ...... i po dzis dzień nie palę !Powodzenia Tym wszystkim którzy wystartuja na serio z tym problemem.gratuluję kultury: ktoś sprowadził, wysłał, poniósł koszty, a ty go olałeś.
  sakii, 2010-05-20 11:04:40
 • avatar
  zgłoś
  Papierosy
  palacze powinni płacić wyższe składki zdrowotne, to samo dotyczy otyłych. Zaliczam się do obu grup i mówię to całkowicie świadomie. Ubezpieczenie zdrowotne to rodzaj ubezpieczenia, a tutaj składka jest zawsze uzależniona od poziomu ryzyka. Dzień rzucenia palenia przeze mnie jest co raz bliżej, ostatnio radykalnie ograniczam, a myślę, że w najbliższy poniedziałek przestanę całkowicie. Na jak długo, nie wiem, to się okaże.
  sakii, 2010-05-21 14:02:14
1 2 3 ... 106
STRONA 1 z 106
REKLAMA