REKLAMA

Profil sakii

zgłoś
    Ceny podawanych produktów
    Czytam MH od lat i od lat wkurza mnie to samo. Zarabiam nieźle, wiecej niż średnia krajowa, ale nie stać mnie prawie na żadne rzeczy, które opisujecie. Kurde, kto kupuje garnitury po 3 kawałki, krawaty za 300 złotych i płaszcze za dwa tysie. Zejdźcie trochę na ziemię i pisząc o modzie podawajcie normalne ceny produktów dla ludzi. Zwykłą półkę, a nie półkę premium. Sorry, ale hugo bossa to nosi w Polsce może 0,000001 procenta mężczyzn.
    sakii, 2010-04-30 12:49:19
    zgłoś
    CYTAT(Hustla @ 30-04-2010, 14:02) sakii: No prawda, te ciuchy co prezentują w magazynie to są za drogie. Ale Hugo Boss nie jest drogi, przecież koszule stoją po 100zł, krawat po 30zł, a garnitur od 300zł (no chyba, że mowa o nowościach to są strasznie drogie)mam propozycję. Wyślę Ci na konto 430 zł, kup mi za to krawat, koszulę i garnitur od hugo bossa.problem z markowymi rzeczami w polskich sklepach polega na tym, że to są chyba inne rzeczy niż na zachodzie. W niemczech, czy nawet w czechach jak kupowałem jeansy nosiłem je dwa lata (na zmianę z innymi). Jak kupię w Polsce, tej samej marki i noszę tyle samo, to po sezonie są do wyrzucenia. A co do cen. W najnowszym numerze jak widzę torbę do biura za 800 zł, mokasyny za 600 zł (białe, jak clown) i okulary słoneczne, najtańsze za 460 to szlag mnie trafia. Dla kogo jest ta gazeta? Lubię MH, czytam go od lat, masę porad wcielam w życie, ale kwestia podawanych cen mnie po prostu wk....I nie zgadzam się z Wami co do podawania trendów. Podawajcie okulary raybana za 500 pln, ok. Ale pokażcie też podobne modele Solano za 150 pln. To samo ubrania. Chętnie obejrzę model thsirta od Hilfingega za 400 zł, ale bym chętnie też zobaczył fajną koszulkę volcano.CYTAT(Carton @ 30-04-2010, 13:01) Poza tym warto zauważyć, że osoby średnio zarabiające (tudzież powyżej "średniej krajowej") na zachodzie są właśnie głównymi klientami takich marek ...Weź pod uwagę to, że średnia na zachodzie to co innego niż średnia w Polsce. Prosty przykład masz na paliwie. W Polsce i Niemczech litr kosztuje podobnie (różnica 10 procent - w Polsce tańsze). Tyle tylko, że za średnią wypłatę niemiec kupi tego paliwa 5 razy tyle, co Polak. Mi nie chodzi o to, by MH był gazetą dla bidaków. Chodzi mi o to, by chociaż trochę MH trzymał się polskich realiów.
    sakii, 2010-04-30 21:57:14
    zgłoś
    CYTAT(Brylant @ 30-04-2010, 22:35) Sakii łamiesz regulamin forum , czytałeś go!?a chodzi to tobie kolego o co?CYTAT(Hustla @ 01-05-2010, 8:46) sakii: Może Ci jeszcze wyprasować koszule i spinki do mankietów załatwić, a poza tym nie wiedziałem, że na plecach mam napisane "miłosierny Samarytanin". Nic nie będę miał z tego że Ci ciuchy kupie tylko się narobię (ani marży, ani płacy za robociznę, co to za zlecenie)Powiem tak wystarczy jechać do Krakowa, Galeria Krakowska, sklep Peek&Cloppenburg, sekcja Hugo Boss i poszukać. 3dni temu kupiłem tam koszulę z krótkimi rękawami, szarą za 69zł z długimi były po 99zł.Okej, dopłacę Ci drugie tyle pod warunkiem, że razem z rzeczami przyślesz mi paragon na którym będą ceny tych produktów. Drugie tyle, czyli dokładnie tyle, ile masz wydać na krawat, koszule i garniaczk: 460 złniepowtarzalnylogin: To akurat nie przedruki tylko wykupione reklamy za duże sumki dlatego. Jednak się kasa liczy z promowania mody.Reklama to reklama, tekst to tekst. Nie rzucajcie w powietrze oskarżeń o kryptoreklamę.
    sakii, 2010-05-01 11:35:50
    zgłoś
    CYTAT(Brylant @ 01-05-2010, 10:48) O pisanie postów pod rząd, wczoraj 3 , teraz 2.Po edicie:Posty zostaly polaczone. Sakii, staraj sie niepotrzebnie nie mnozyc postow na forum.Pozdrawiam,MH Adminok, już nie będę pisał nic więcej. Wydawało mi się, że każdemu wydawcy zależy na jak największej liczbie uu, ale wydawnictwu MP chyba nie. A co do mnożenia wątków, od tego jest technologia i zarzadzanie treścią, by błędy użytkowników korygować
    sakii, 2010-05-01 20:52:29
    zgłoś
    Spalacze tłuszczu
    powiem Ci z własnego doświadczenia, a już chudłem raz 25 kilogramów. Te wszyskie cuda, to szkoda wątroby. Zasada jest prosta: mniej jeść, więcej ćwiczyć. To jest banalne, ale innego sposobu nie ma. Ja kiedyś testował l karnityrę i cla. W jednym miesiącu odchudzałem się bez tego, w drugim miesiącu robiłem dokładnie to samo i dokładnie to samo jadłem co w pierwszym, ale z cla i lkarnityną. Żadnej, ale to żadnej różnicy. Problem z suplementami polega na tym, że nie są to leki, a suplementy diety. A to oznacza, że one są poza kontrolą, a producent może pisać na opakowaniu co chce i nie jest to poprzedzone badaniami klinicznymi jak w przypadku leków. Odchudzanie polega na tym, by bilans energetyczny był ujemny. A bilans to nic innego jak: dzienne zaptrzebowanie mężczyzny o danym wzroście i aktywności fizycznej minus to co zje i zużyje podczas treningu. Jak wynik jest dodatni tyjesz, jak ujemny chudniesz. Potrzeba -3500 kalorii, by schudnąć kilogram.
    sakii, 2010-05-02 16:25:43
    zgłoś
    Spalacze tłuszczu
    \'Jacek.G\' napisał(-a):Sekcja zwłok. A taki mniej dokładny sposób to waga z funkcją liczenia poziomu tkanki tłuszczowej.waga to jest totalna bzdura, bo ona ci podaje dane zaprogramowane w pamięci, a nie twoje dane. Bo niby jak mi zmierzyć tłuszcz? Zrozum: ktoś waży 100 kg i ma dwa metry, ktoś inny waży 100 kg i ma 1,8 metra. W jednym i drugim wypadku waga poda to samo, co jest bzdura. Druga rzecz: ktoś jest cholernie umięśniony, po prostu kulturysta. Jemu waga poda gigantyczną zawartość tłuszczu, bo nie rozróżnia mięśni od tłuszczu. Dla niej ciężar to ciężar
    sakii, 2010-05-03 10:11:14
    zgłoś
    Spalacze tłuszczu
    \'Maciey\' napisał(-a):No właśnie tak nie jesta jak jest?
    sakii, 2010-05-06 11:25:48
    zgłoś
    program hiit (interwały)
    Zabrałem się za odchudzanie, do zrzucenia mam ze 35 kg. Od tygodnia rano chodzę na siłownię. Tam przez godzinę latam po bieżni (6 - 6,5 km/h) przy nachyleniu 0-4,5 procent. Wyczytałem o programie, hiit ale nie wiem jak go zastosować. To znaczy jakie konkretnie interwały na bieżni robić. Dzisiaj pierwszy raz trenowałem z pulsometrem. Bieżnia mi pokazała, aż 700 spalonych kalorii. Wprowadziłem do bieżni dane: wiek, wagę i podłączyłem miernik tętna (holter na klatkę piersiową). Trochę to dziwne, bo bieżnia mi ustawiła tak wysiłek, że tętno nie przekraczało 125. A przecieź V przy paleniu tkanki tłuszczowej powinno być 70 procent maksymalnego, czyli w moim przypadku 140. I teraz moja prośba. Jakie konkretnie interwały ustawić? Trenuję od tygodnia, więc potrzebuję czasu, by nie kipnąć na zawał, więc super wymagające tempo nie wchodzi w grę. Może mi ktoś coś poradzić? Chciałbym utrzymać tempo właśnie tych 700 kcal, trenuję rano, na czczo, mogę przeznaczyć na trening 1,5 godziny. ps. Szukałem w wyszukiwarce i podaje mi jakieś linki, ale żaden z nich nie działa.
    sakii, 2010-05-07 13:13:01
    zgłoś
    program hiit (interwały)
    CYTAT(Mirek @ 07-05-2010, 12:42) Dobierz sobie interwały do własnych możliwości i zaczynaj od czegoś łatwego np. 30 sekund w tempie 7.5 km/h, a potem 90 sekund w tempie 6 km/h i tak z 5-10 razy. Jeśli się okaże za proste to albo manipuluj czasem albo prędkością Nie ma idealnej receptury, musisz sam poznać swoje ciało i to jak możesz na nie wpływać. Ja do tej pory schudłem ponad 28 kg i przez cały ten czas nie jechałem wg sztywnych zaleceń i porad tylko starałem się to dopasować do swoich możliwości. Wszystko co przeczytasz traktuj jako przykład jak należy zaplanować.Ze swojego doświadczenia odradzam Ci ćwiczenie na czczo. Ja drugi raz bym do tego nie podchodził.I nie patrz na te spalone 700 kcal.dlaczego mi odradzasz na czczo? Przecież wtedy od razu jest spalany tłuszcz, a nie jak przy ćwiczeniu w ciągu dnia, po posiłkach dopiero po 30 minutach. Ja problemu z wytrzymałością bez jedzenia nie mam, nic mnie nie mdli, ani nic.
    sakii, 2010-05-07 15:50:32
    zgłoś
    program hiit (interwały)
    Panowie, ja wam pięknie dziękuję za zaproszenia do książek i rady o jedzeniu, ale ja to wszystko wiem i stosuję. O diecie, ruszaniu się, indeksach glikemicznych, bilansie energetycznym, kaloriach etc... przeczytałem setki artykułów i kilkanaście książek. A więc dziękuję, to mnie nie interesuje. Jestem natomiast zielony w kwestii profesjonalnych treningów aerobowych. I proszę o rady w tej kwestii, każda będzie dla mnie bardzo cenna.
    sakii, 2010-05-08 22:41:18
1 2 3 ... 158
STRONA 1 z 158
REKLAMA