[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil Saint

zgłoś
    Przywitalnia
    Hejka! Jeden z najlepszych roczników, czyli \'71  :D Zainteresowania bardzo szerokie. Ćwiczę siłowo w domu, jeżdzę dużo na rowerze. Lubię także fotografować i rozmawiać z ludzmi :D
    Saint, 2015-09-03 11:26:27
    zgłoś
    Facet po 40 czyli rusz dupsko i poczuj się lepiej!
    Witajcie! Jakoś tak sie podziało, iż końcem października 2014 rozleciał się mój kilkuletni związek, co spowodowało potrzebę tygodniowego raczenia się złotym płynem o aromacie beczki dębowej i wanilii :D Oddawanie się tym zacnym jakże przyjemnościom niestety nie chciało poprawić mojej stanu psychicznego. Pewnego ranka zwlekłem się z łóżka, i \"zawisłem\" przed dużym lustrem kontemplując swoje solidnie zaniedbane i odwodnione ciało. Pytania rodziły się w głowie: jak ja wyglądam na Anubisa? Jak to się stało? Przecież zawsze byłem szczupły? Oczywiście najlepsze było to, że ja tych zmian nie chciałem dostrzegać. Że się bardzo męczę robiąc coś fizycznie, że ciśnienie zaczyna wywalać, że cukier jakby do góry. Ego też jakoś cicho siedziało i się nie buntowało: Saint weź Ty rusz dupę!Siedzi sobie człowiek wygodnie, je i pije ale nie zwraca uwagę co i ile i jak, mało się rusza a po 35 zwalnia metabolizm to się zaczyna...... I robi się bilans otwarcia: 43 lata, 174cm i 79kg, czyli jak dla mnie przynajmniej 10kg za dużo. Stałem więc z głupawym uśmiechem w kierunku lustra i padło: Sparta! :D Co ja nie mogę, skoro jak miałem 30 lat to na drążku śmigałem test sprawnościowy z uśmiechem? No mogę, ale 3 solidne lekcje pokory odebrałem..... Lekcja 1 - Biegać się nie da, a chodzenie cholernie męczy. Od czegoś trzeba było zacząć. Dotlenić i rozruszać organizm. Codziennie więc najpier 3km, po tygodniu 5km a po następnym 7km w tempie szybkiego marszu jakieś 6km/h. Codziennie. Czy słońce świeciło, czy lało czy była śnieżyca i zaspy. Wracałem przemoknięty, zasypany i oblodzony. Co ciekawe gardło miałem odkryte i to pierwszy rok, kiedy nie chorowałem w sezonie jesień/wiosna na przeziębienie. Zahartowałem się chłodem. Lekcja 2 - Co było a nie jest, nie pisze się w rejestr. Zmierzyłem się z drążkiem i obaliłem moje mityczne umiejętności Spartakusa lat 30 xD Nie byłem w stanie podciągnąć się ANI RAZU na drążku. W sumie to powinienem był się nagrywać przy tej próbie, ponieważ moja mina musiała być bezcenna. Złapałem drążek, naprężyłem się no i było by tego na tyle :D Sztanga i hantle też mnie wyśmiały.... Lekcja 3 - Przez żołądek do serca mięśni. Popracowałem nad sobą 2 miesiące zanim dotarło do mnie że jedzenie ma znaczenie. Owszem, sprawność wzrosła, coś tam waga drgnęła, ale dopiero kopa dała fuzja areobów+ćwiczeń siłowych+żywienie wysokotłuszczowe(low carbo) Mniejszych doświadczeń było sporo. Dużo czytania o treningach, a z żywienia low cabo to obroniłem doktorat przed samym sobą. Sam się mianowałem swoim dietetykiem :D Co się dzieje obecnie? Ogromny boost do świetnego nastroju! 10 miesięcy dbania o siebie. 174cm 69kg. Siła, sprawność, humor i wygląd boski. Śmiało mogę powiedzieć że w kategorii \"Vintage 2015\" gwiazdorzyłem na plaży, przyciągając wzrok zarówno słonic morskich, które 100kg miłością mogły by mnie w minutę udusić jak i całkiem atrakcyjnych uchatek i moje ego pławiło się jak wisienka w likierze :D Ćwiczę siłowo 4x w tygodniu w cyklach 5 tygodni+ 1 tydzień na roztrenowanie. Na chwilę obecną rotuję cykle siłowe z objętościowym. Chodzę 5-7km lub rowerem 20-30km przynajmniej 5 dni w tygodniu co bardzo lubię. Czasem pływam. Zależy mi na ładnie zbudowanej sylwetce i sile, masą nie jestem zainteresowany, ponieważ nie jest to dla mnie ekonomiczne. Jem tłusto i białkowo co bardzo lubię. Jestem fanem jajek i pochłaniam ich 40-50 tygodniowo całych oczywiście. Mięsa, ryby sery, warzywa. Typowe żywienie dla niskich węglowodanów, które ograniczam do 130g dziennie. Zapraszam do dyskusji przede wszystkim facetów +35. Jeżeli ktoś ma pytania, śmiało pytać, chętnie pomogę jeżeli będę mógł. Jak to wygląda w moim przypadku, załączam zdjęcie z zestawieniem zmian. Pozdrawiam serdecznieSaint  
    Saint, 2015-09-03 13:23:41
    zgłoś
    Zbyt duże zainteresowanie ze strony niewłaściwych facetów
    .....Czasami mam już dosyć ciągłych flirtów (ja nigdy nie zaczynam), komplementów, szukania fizycznego kontaktu ze mną pod byle pretekstem, zaczepiania mnie itd.Czuję się podle, ponieważ jeden z kolegów, którego bardzo, bardzo lubię, świetnie się dogadujemy i podobamy sobie fizycznie, ale jest żonaty (czyli dla mnie odpada) ostatnio zaczął przeginać w pewnych kwestiach, o mało nie wylądowaliśmy w łóżku (no gdyby to od niego zależało, to byśmy wylądowali;p) Lubię obserowowac zachowania ludzkie i widziałam, jak z każdym dniem dążył do coraz bliższego kontaktu fizycznego, tak przypadkiem i mimochodem (taaa...jasneee;)) ale ostatnio pracowaliśmy do późna i po prostu przystawiał się do mnie jak przylepa ;p a to otoczyć ramieniem, pogłaskać, przytulić.. w dwuznaczny sposób ..no co to ma być? I te teksty... podniecjące, tylko, że... on jest żonaty i to jest niewłaściwe. Strasznie go lubię i ciężko mi go chamsko odtrącić.Staram się obracać wszystko w żart, ale ile tak można? zuza, już widzę Twój post jakby NIKT w takim środowisku nie interesował się Tobą :D Wtedy Forever Alone mialabyś w pakiecie :D A tak na serio, to Ciebie to kręci i podbija Twoje ego. Co prawda nie rozumiem co to znaczy \"o mało nie wylądowali w łóżku\", bo takie rzeczy nie dzieją się na ulicy niby przypadkiem, ale już samo to że \"lubisz obserwować\" potwierdza to że lubisz interesować swoją osobą. Gdybyś ucinała w zarodku, nie mialbyś takich \"problemów\". Tylko że jeżeli będziesz ucinać, to będziesz się nudzić :PObstawiam, ze nie zmienisz swojego postępowania i \"przypadkiem wylądujesz w łóżku\" :D Kwestia czasu i \"zapomnienia się\"..... ;) A pożniej przeczytamy o \"nieznośnej atmosferze w pracy\" z tego wynikającej :D Wbij sobie do głowy: tam gdzie mieszkasz i pracujesz nie zaczepiasz i nie flirtujesz.
    Saint, 2015-09-03 17:14:42
    zgłoś
    Zbyt duże zainteresowanie ze strony niewłaściwych facetów
    Tak jakby to była moja wina, bo oni nie potrafią sami się ogarnąć. zuza, przyganiał kociołek garnkowi xD Nie będę rozbierał Twojego tekstu na części, ponieważ AngelSue dobrze Tobie sugeruje. I ewolucyjnie, biologicznie i kulturowo jest tak że to faceci podbijają do kobiet, to jest odruch i gdybyśmy tego nie robili to byśmy wymarli, a gdyby zrobić badania DNA wszystkim dzieciom to bardzo byśmy się zdziwili :PW związku z tym, że masz ograniczoną liczbę dostępnych samców wolnych w swoim kręgu, to w kółko zainteresowań wpadają \"zajęci\" i co z tego że mają jakieś umowy cywilno-prawne jak biologia robi swoje xD Więc nie obrażaj się na swój i innych \"zwierzęcy magnetyzm\" tylko wyjdź z tego kręgu. Tym bardziej że jak mówiłem wcześniej, flirtowanie w pracy jest kurewsko niewdzięczne, bo szybko się wypala, a potem widzi się tego człowieka codziennie..... Ps. Singli nie brakuje, tylko zweryfikuj swoje wymagania xD
    Saint, 2015-09-04 12:52:37
    zgłoś
    dlaczego przyciągam niedojrzałych mężczyzn?
    Kinia, jak to zasugerował Nick, szukasz emocji. \"Normalni\" faceci Ciebie po prostu nudzą. Więc tu jest odpowiedź dlaczego masz jak masz.
    Saint, 2015-09-04 13:02:31
    zgłoś
    Przywitalnia
    Dostaliście bana na BraciaSamcy.pl ? :D:P Witam na forum. ;) A dziękuję.A na na tą stronę spuszczę zasłonę milczenia, bo to ostro skręciło w niebezpiecznym kierunku. Nie mój pasterz i nie moje owieczki :D
    Saint, 2015-09-04 13:11:09
    zgłoś
    Bliźniaczki
    AngelSue, to nie brak klasy :P Jego po prostu pociąga ten typ kobiety(urody, zachowania) więc jest w jego kręgu. Natomiast to co jest niebezpieczne to zżycie emocjonalne bliźniąt. Jeżeli A miała urazę(nieważne czy faktyczną czy urojoną) to przez B wszystko będzie lądować na zainteresowanym. Inna sprawa iż ww. zainteresowany napisał że to jego pociąga, a nie ma słowa o tym że ona jest zainteresowana co jest bardzo istotne dla sprawy xD Masz dziewczynę?Mam.Ona o tym wie?Nie. :D
    Saint, 2015-09-04 15:36:36
    zgłoś
    dlaczego przyciągam niedojrzałych mężczyzn?
    Ja bym jeszcze dodał, że normalni faceci, którzy chcą sobie na stałe ułożyć z kimś życie to szerokim łukiem omijają takie panny, bo wolą pseudo szare myszki :) A z tym to akurat różnie bywa :) Ludzie przynajmniej w teorii, powinni dobierać się z podobnymi temperamentami. W praktyce ,  w okresie godowym czasem udajemy innych a stan rzeczywisty wychodzi po czasie. I zaczynają się problemy, bo osoba mało temperamentna oczekuje spokoju a o dużym temperamencie wrażeń. Kompromis może niwelować małe i średnie różnice, ale dużych nie da się przeforsować na dłuższą metę i frustracja będzie narastać z czasem.
    Saint, 2015-09-05 17:48:46
    zgłoś
    Dziwne zachowanie panny.
    Znajdujesz się w jej pudełku pod opisany jako: oddany ale dupy nie urywa, na pewno trafi się mi lepszy, ale jakby co jest w rezerwie xD  Wywal z FB i więcej się nie odzywaj, a zajmij się inną panna xD
    Saint, 2015-09-05 17:55:14
    zgłoś
    Bliźniaczki
    Pod warunkiem, że matka prezentuje się w tym samym kanonie urody co córeczki :P Warunek konieczny xD Saint, mi chodziło o to, że związanie się z siostrą laski do której kiedyś zarywał świadczyło by o braku klasy, nietakcie z jego strony - według mnie. Nie mam nic do jego upodobań. :P  Jak mu z bliźniaczką b nie wyjdzie, zawsze jest wariant c - matka. xD Sue, jak każda kobieta odrazu związek, ślub i takie tam 20 lat do przodu, świat kobiecych halucynacji :P Autor napisał: ......... i chyba zaczyna mnie pociągać? Czy tu jest coś o jakimś związku? xD No i nie mówmy o nietakcie, bo tak naprawdę nietaktem byłoby mówić, co wyprawiają moje znajome Bliźniaczki po skonsumowaniu musującego wina, zwanego błędnie szampanem, w ilości butelka na głowę :PMałpia woda=małpi rozum xD
    Saint, 2015-09-06 14:48:04
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij