REKLAMA

Profil saber

zgłoś
    Wreszcie!!!
    Zgadzam się, wreszcie jakiś porządny serwis o tej tematyce w sieci - po polsku! Gratulacje.
    saber, 2008-12-26 22:33:21
    zgłoś
    Biorę się za siebie...
    Mam to samo postanowienie. Co prawda nie mam zupełnie problemów z wagą ale chce popracować nad sylwetką. Ostatnie 4 miesiące w stanach doskonale pokazały mi co to znaczy jeść badziew pełną gębą i prawie cały czas, aż do bólu. Chciałem zacząć znowu biegać i tym razem nie porzucić tego zbyt szybko jak ostatnio po miesiącu, ale niestety należę do istot mocnociepłolubnych i ten ziąb za oknem jest dla mnie nie do przejścia. Ale, że zima dopiero się zaczyna to od nowego roku regularnie basen, a już teraz 4 razy w tygodniu ćwiczę w domu dźwigając żelastwo. A teraz siedzę sobie właśnie i przeglądam wszystkie MH, które mam i czytam w sieci co, jak, ile i kiedy jeść, szykuje się duża rewolucja w lodówce.Sobie i wszystkim powodzenia życzę! Szczęśliwego 2009!
    saber, 2008-12-26 22:42:08
    zgłoś
    Wyglądać jak Beckham
    Ale kasę na reklamach to zrobił całkiem sympatyczną, co by nie gadać. Coraz więcej "ogarniętych" sportowców, którzy poza sportowymi sukcesami osiągają również finansowe sukcesy. Zresztą nie trzeba szukać daleko - patrz Mariusz Czerkawski i sieć Gymnasion.
    saber, 2008-12-26 23:02:50
    zgłoś
    Sztuka kupowania sprzętu elektronicznego
    Mnie to najbardziej rozbraja sprzęt audio trochę większy niż mp3. Od jakiegoś czasu i już kilkukrotnie próbowałem zabrać się za zakup jakiegoś audio do pokoju, ale te wszystkie systemy są tak podobne, a w szczególności amplitunery. Już sobie upatrzysz markę i model, a tu 10 typów do wyboru różniących się jakimś tam parametrem. I bądź tu mądry.
    saber, 2008-12-26 23:05:12
    zgłoś
    Wypompuj awans
    \'Shaq44\' napisał(-a):Powiedzenie, że Korzeniowski jest dobrym managerem jest delikatnie mówiąc przesadą. W koncu, czy ktoś oglądał ostatnio "porządny" sport w TVP? Radzi sobie, niesiony sławą i wielkim - należnym mu za medale i wiele lat pracy nad sobą - szacunkiem...Chociażby "Gwiazdy tańczą na lodzie"! \'Shaq44\' napisał(-a):A jak Małysz skończy skakać, chyba że zdarzy się jakiś cud, to moda na oglądanie skoków przeminie... I znów oglądać je będą tylko zapaleńcy na kanałach sportowych w godzinach nocnych lub superporannych...A to mnie akurat wcale nie dziwi. Normalna sprawa, jak jest gdzieś "swój" i ten "swój" liczy się w całej stawce to żeby to było bieganie z motyką po bagnie to i tak dużo ludzi będzie chciało mieć możliwość obejrzenia. Wystarczy spojrzeć na Kubicę. Tych, którzy interesują się f1 bo są pasjonatami takich motoryzacyjnych zabawek, jest niewspółmiernie mniej od ludzi, którzy zainteresowali się i śledzą bo jest tam Polak. Zresztą sam się do nich zaliczam, do tych drugich oczywiście.
    saber, 2008-12-26 23:13:00
    zgłoś
    Kurs gotowania
    Domyślam się, że jest kupa kursów na których można się nauczyć podstaw gotowania. Ale zastanawiam się czy ktoś z was słyszał kiedyś o kursie gdzie nie dość, że uczysz się fajnie gotować to na dodatek przy okazji robisz rzeczy i uczysz się jak dobierać różne składniki tak żeby to co finalnie pojawi się na talerzu było nie tylko smaczne ale i zdrowe.
    saber, 2008-12-27 00:33:31
    zgłoś
    Wypompuj awans
    To nawet nie wiedziałem, więc widać kiepsko się tym chwalą to raz, a dwa to co pisze Esper, ale to też zależy bo jak fajnie się coś poda odbiorcy to nawet brydż może być spoko do oglądania. Zobaczcie chociaż jaki kult zrobiono z pokera, jak wyglądają transmisje i z jaką pompą to jest wszystko robione. Ja grywam zupełnie amatorsko w gronie znajomych ale byłbym w stanie na tym zawiesić oko, a przecież to tylko karty.
    saber, 2008-12-27 13:44:42
    zgłoś
    Płaski brzuch w 4 tygodnie
    Też czytałem ten artykuł i jest ciekawy, nie da się ukryć. Dodatkowo polecam z najnowszego (1-2/2009) "Zgarnij pulę!" s. 48. Po tym artykule wreszcie zakumałem, że nie do końca chodzi o to co jemy ale równie ważne jest kiedy to jemy. I tak, jakby ktoś miesiąc temu powiedział mi że spokojnie mogę wsuwać boczek to bym się po głowie popukał. A to mnie tylko utwierdza w tym, że dbanie o to co jemy to wcale nie jest tak dużo wyrzeczeń, trzeba tylko z tych produktów, które zostają w lodówce wiedzieć i umieć zrobić coś ciekawego. Dlatego nie lubie słowa dieta, bo od razu kojarzy mi się z jakimiś cudami jedzonymi przez miesiąc, kiedy tak na prawdę chodzi przecież oto żeby zmienić cały styl odżywiania na zawsze a nie na chwile.Też będę pracował nad brzuchem i zaczynam od lodówki. Zastanawiam się jakie aeroby mogą być fajne jeśli oto chodzi. Wiadomo mamy pływanie (które ja osobiście startuje znowu od nowego roku), bieganie (w taki ziąb u mnie nie przejdzie) i pojawia się np. pytanie czy na etapie tego że mięśnie brzucha mamy przysłonięte przez większa lub mniejszą warstwę, dosłownie milimetrowego tłuszczu , warto zaczynać też ćwiczyć brzuch, czy skupić się na aerobach.
    saber, 2008-12-27 15:10:56
    zgłoś
    Sztuka kupowania sprzętu elektronicznego
    Esper: kiedy one wszystkie są zbliżonych kolorów Beloved: Bezpośrednio łączysz komputer z głośnikami? Mnie zupełnie nie interesuje odtwarzacz CD, bo dla mnie CD to już nie ta epoka. Zastanawiam się jak to fajnie połączyć, bo z jednej strony mógłbym podłączyć bezpośrednio komputer do głośników (tutaj chyba potrzeba dobrej karty dźwiękowej), z drugiej kupić amplituner/wieżę jakąś i połączyć z komputerem i głośnikami, albo ponieważ jestem szczęśliwym posiadaczem zabawki zwanej ipodem mógłbym kupić jakiś ufolowaty głośnik ze slotem na ipod. Możliwości jest całkiem dużo
    saber, 2008-12-27 20:54:47
    zgłoś
    Sexy test wzroku
    Ostatnie zdecydowanie najbardziej bolesne Najgorzej, że dość prawdopodobne
    saber, 2008-12-27 21:10:45
1 2 3 ... 63
STRONA 1 z 63
REKLAMA