[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil rstrz

 • avatar
  zgłoś
  6 rad, jak zdobyć jej numer telefonu
  Nie zwróciłem uwagi kto jest autorem artykułu, ale po przeczytaniu tego zdania "Pozwól jej na samodzielne wytyczenie granic Waszego kontaktu" sprawa stała się jasna To Ty jako mężczyzna wytyczasz granice nie tylko kontaktu, ale i całej relacji z kobietą. Zawsze rozbawia mnie gdy kobieta daje rady facetom na temat uwodzenia kobiet.
  rstrz, 2011-02-05 14:56:27
 • avatar
  zgłoś
  Panowie jakaś rada?
  Panowie Ci mądrze doradzają, a Ty swoje. Do tego co napisali, dodam jedną sprawę: Sam sobie robisz krzywdę myśleniem. Myśląc w taki sposób że ona jest tą jedyną, wymarzoną, połówką jabłka, pomarańczy czy czegoś tam jeszcze jesteś na najlepszej drodze do tzw. nieszczęśliwego zakochania i cierpienia. Zamykasz sobie możliwości wyboru.Porzuć takie myślenie jak najprędzej i uświadom sobie, że jest wiele pasujących do Ciebie połówek. Uważam też, że powinieneś definitywnie zerwać z nią kontakt.
  rstrz, 2011-03-08 17:00:26
 • avatar
  zgłoś
  Zjawisko przyjazni damsko-meskiej.
  Ależ oczywiście że jest przyjaźń damsko-męska. Tylko ona najpierw musi być Twoją kochanką, a później można się przyjaźnić W innej opcji przyjaźń damsko-męska nie ma racji bytu.
  rstrz, 2011-03-08 17:08:32
 • avatar
  zgłoś
  Licencja na podrywanie
  świetnie napisany artykuł, z dużą dawką humoru. Brawo!
  rstrz, 2011-05-28 00:55:50
 • avatar
  zgłoś
  Licencja na podrywanie
  \'Bacca\' napisał(-a):Tylko dlaczego zaden ze sposobow w tych licencjach/szkoleniach etc nie dziala? Jesli polega to na rozwoju osobowisci, pokonaniu niesmialosci, okej. Jeśli jednak patrzy sie glownie na sztuczki jak uwiesc kobiete to niestety, to nie ma prawa funkcjonowac. Zdazylem sie nauczyc, ze kazda kobieta jest inna, kazda reaguje inaczej - nie mozna dopasowac ot tak strategii do wszsytkich.Strategii nie, bo każda kobieta jest inna. Tu się z Tobą zgadzam. Ale emocje one wszystkie mają takie same i tu jest pole do popisu. Również strategiami
  rstrz, 2011-05-28 01:03:02
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij