[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil roland

zgłoś
    Test: czy ona na Ciebie leci?
    Kobiety lubią zdecydowanych kolesi, którzy chwyca je do tańca i będą namietanie całowac na parkiecie, a nastepnie wezmą na całonocną bitwę w pościeli. Ja tak robie i kazda jest moja. To oczywiście działa na krótko, takie przelotne romanse..ale kto tam by chciał sie wiązać?
    roland, 2012-02-13 12:40:48
    zgłoś
    Seks, kłamstwa i striptiz
    qrde, bary ze striptizem są świetne, ja chodze do takiego jednego na mieście, co piatek z kolegami z drużyny. Dobre alko, miłą atmosfera i te widoki
    roland, 2012-02-14 12:07:35
    zgłoś
    Seks w plenerze
    Seks gdziekolwiek poza łóżkiem jest super
    roland, 2012-02-21 13:22:00
    zgłoś
    Czy rozmiar ma znaczenie?
    Taaa, jasne, jak kobieta mówi,że rozmiar nie ma znaczenia to kłamie... Tzn oczywiście,że nie jest to znaczenie kluczowe jesli chodzi o udane zycie seksualne, ale która laska chciałaby mieć faceta z penisem wielkości kciuka??
    roland, 2012-02-24 13:05:15
    zgłoś
    Czy rozmiar ma znaczenie?
    No wiadomo,że chodzi o grubość w obwodzie, taki mały pieniek może sprawić wiele przyjemności
    roland, 2012-02-28 11:29:26
    zgłoś
    Ona chce to usłyszeć
    Jedyne co babka powinna chcieć usłyszec od faceta takiego jak ja przez telefon to " U Ciebie czy u mnie"??
    roland, 2012-03-01 12:29:43
    zgłoś
    Seks przyszłości: człowiek czy android?
    E tam, żaden robot nie zastąpi drugiej osoby w seksie i w to nigdy nie uwierze.. LAski może i wolą wibratory, ale faceci raczej nie przedłożą kobiety nad np sztuczna szparkę A seks sekssem zawsze pozostanie i agencje towarzyskie zawsze będą istnieć
    roland, 2012-03-06 11:06:45
    zgłoś
    Seks sekrety jej ciała
    śmiem twioerdzić,że kobiece ciało nie ma przede mną żadnych sek(s)retów
    roland, 2012-03-09 12:16:47
    zgłoś
    Nowy seks w nowym związku
    Seks z kimś nowym zawsze jest fajny, ta ekscytacja i dreszczyk emocji to cos kto lubi chyba każdy facet, a zdobycie laksi, która nam się podoba to już w ogóle zaj**iste uczucie
    roland, 2012-03-12 15:59:31
    zgłoś
    Podryw online
    Podryw w necie? Hmm na pewno jest łatwiej. Poza tym wydaje mi się,że aura internetu, tajemniczości sprzyja takim kontaktom damsko męskim, ja sam często zarywam laski w necie, bo tak na prawdę cieżko jest poznać kogos nowego (pracuje w męskim gronie, nie mam koleżanek, albo jak już to są żonate) a tak wpiuje w wyszukiwarkę odpowiednie frazy i bach, cały świat stoi przede mną otworem Ostatnio korzystałem ze stronki [usunięte z powodu naruszenia pkt. 8 Zasad forum MH] i qrde, prznam,że strasznie mnie to jara
    roland, 2012-03-13 10:39:47
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij