REKLAMA

Profil rogal12321

zgłoś
    Wielki problem
    Roman19, powiedz mi prosze mieszkasz w malej miejscowosci, duzej ?Masz swoich bylych znajomych z klasy w swoim miescie?Jesli tak to dlaczego ich nie poprosisz o pomoc z matematyka? Chyba ze kazdy ma podobny problem
    rogal12321, 2012-12-28 22:43:47
    zgłoś
    Doradca finansowy
    Jesli dalej temat jest aktualny...Co do pytania ak - mysle ze raczej powinienes szukac w funduszach inwestycyjnych, powierniczych, coś w ten deseńNie wiem skad jestes, ale na terenie Poznania, Wroclawia, Warszawy i gdzies tam jeszcze jest taki ciekawy fundusz inwestycyjny, w ktorym wlasnie osoby za % od twojego kapitalu staraja sie pomnozyc Twoje pieniadze. Nazywa sie ona szkolainwestowania.plCzy byla korzystna ? miesiecznie wplacalem jakies 15 % wyplaty ( z racji tego ze jestem kawalerem w mlodym wieku, jestem w stanie sobie na to pozwolic ) i jak na razie sprawdza sie bez zarzutu. Co prawda duzo czasu musialem poswiecic by nauczyc sie pracowac na gieldzie, rozumiec troche ten temat, rodzaje instrumentow finansowych, lubie sam kontrolowac sytuacje
    rogal12321, 2013-01-05 00:23:38
    zgłoś
    W co zainwestowac pieniądze.
    Cześć Marek.  Sprowadzanie samochodów jest jak zabawa w buchmacherkę. Nie wiadomo na co trafisz. Mało się znasz, zapewne mając 19 lat nie masz doświadczenia w tym co trzeba wymienić, jakie zabiegi są stosowane by te auta sprzedać ( uwierz mi, że często ,,wpompowywane\" są w to duże pieniądze ). Tak i tak wszystko wyjdzie w praniu, więc możesz te 8 tysięcy bardzo szybko stracić. Sam miałem taką sytuację, jak kupowałem samochód. Gościu pokazywał mi swoje nowe auto sprowadzone z zagranicy, to co miałem kupić oczywiście kupiłem :) . Tylko kiedy przyjechałem za kilka dni, żeby odebrać potwierdzenie zapłacenia OC, cały czas tylko urywał i urywał, że to do roboty, to do wymiany w nowym samochodzie... Więc nie pakowałbym się, bo możesz nawet jeszcze wejść w długi.  Masz pieniądze ?Bardzo dobrze, tylko pamietaj że każda inwestycja, na której można zarobić posiada jakieś ryzyko ( Obligacje nie posiadają prawie żadnych ale zarobisz na tym od 4-5 % ( bezpieczniejsze ) do 8-9 % ( większe ryzyko, bo zazwyczaj są to obligacje korporacyjne )).Tylko też musisz wziąć pod uwagę inflację, czyli oznacza to że kupisz mniej za 2-3 lata jak  wyciagniesz te pieniądze, a procenty podniosą się o tyle, o ile wzrost cen :) [ Może nawet procent będzie nieznacznie przeważał ]Musisz mi powiedzieć, jakie ryzyko akceptujesz. PozdrawiamDamian
    rogal12321, 2013-01-28 08:48:51
1 ... 3 4 5
STRONA 5 z 5
REKLAMA