REKLAMA

Profil rogal12321

zgłoś
    Bieganie
    \'SoltyS\' napisał(-a):Podczas rekrutacji na AWF będę musiał podjąć się testów sprawnościowych z pływania-50m i biegania-1000m. Chciałbym szczególnie dobrze przygotować się do tego testu z biegania. Biegam tylko sezonowo początek wiosny i jesień.Mój obecny czas na dystansie 1km to 3.15min.(bez żadnego przygotowania). Chcę uzyskać czas 2.50.Cały rok ćwiczę na słowni,więc moje mięśnie są silne i wykształcone lecz kiepsko z moją wytrzymałością. Mam ok. 4-5 miesięcy na przygotowanie się do tego testu sprawnościowego.Czy moglibyście jakoś podpowiedzieć mi jak powinienem się do tego zabrać?Czy najpierw pracować nad wytrzymałoscią a następnie szybkością, czy może to jakoś połączyc? Mam 176cm wzrostu i ważę 76kg. Proszę o odpowiedź i pomoc. Może ma ktoś z Was jakieś plany treningowe? Pozdro!biegaj, duzo pompek. Silownia do sprawnosci nie wnosi duzo.biegaj, albo rob tzw cwiczenia na dynamike,duzo pomaga
    rogal12321, 2009-02-09 22:15:18
    zgłoś
    Plan treningowy dla 16-latka / w domu
    Autorze tematu ja powiem tak :Ja mam teraz 17 lat -> od wrzesnia chodze sobie na silownie, mialem wtedy 16 lat i sadze ze jest to dobre miejsce na poprawienie twojej sprawnosci fizycznej jak i oczywiscie wygladu w takim wieku glownym motywacja w silce jest jak kto bedzie wygladal i ile wyciskal, aby sie kobietom przypodobac, mam to samo.Wiec mowie, chodz sobie na silke czy rob cwiczenia ta swoja sztanga, tylko regularnie, bo nic innego jak isc 1 na tydzien i sie spompowac ze nie mozna reka ani noga ruszyc.A efekty przyjda z czasemPS. U mnie to dziala, lapa urosla 7,5 cm w 9 miesiecy, no i oczywiscie czekam teraz na sezon basenowy aby to pokazac
    rogal12321, 2009-05-11 16:43:55
    zgłoś
    pomocy ...
    CYTAT(adrian @ May 11 2009, 15:37 PM) witam zakaldam ten temat bo potzrebuje pomocy... jestem troche zielony w te klocki a chcialem troszke poprawic swoja sylwetke... i tu mam problem bo niewiem jakie cwiczenia :/ tzn z motywowalem sie i rozpoczelem robic cwiczenia z nr kwietniowego 5 cech zwyciezcy oraz smukly i sprawny pozniej dolozylem sobie trening komandosa znalezony tu na forum i tu mam pytanko czy warto je wykonywac? mysle ze tak... tylko niewiem jak czesto i czy mozna je laczyc zesoba... mialem mysl zeby wykonac je wszytskie jeden po drugim co wy na to?nie mam zabardzo sprzetu z silowni wiec niemam tu pola do popisu a chciaelm rowniez o jakies doradzenie na na cwiczenia siowe z wlasna masa ... na poprawienie muskulatury .. mam nadzieje ze ktos pomozeMH na wstronie polskiej zaproponowalo fajny trening wykorzystujac wlasny ciezar ciala, z takim treningiem zajedziesz daleko.Do tego a6w bym dodal i oczywiscie proponuje jakies wyjscia na basen poplywac.Chcac miec dobra sylwetke a nie byc grubym to jedz duzo, lecz bialek, weglowodanow lecz bron boze tluszczow ( ala czipsy itd ).I raczej to wszystko pomoze,ale najlepiej zaopatrzyc sie w drazek czy jakies hantle, zawsze to pomaga w treningu, ale nie kazdego na to stac pozdrawiamRogal
    rogal12321, 2009-05-11 16:54:39
    zgłoś
    CYTAT(Dilu @ May 11 2009, 17:06 PM) No no wynik niesamowity (0,8cm wieksza reka w kazdym miesiacu). Chodze pol roku na silownie i mi reka w bicepsie urosla jakies 4cm. Brales jakies sumplementy (jtak tak to jakie?) Cos oprocz silowni jeszcze bylo?Jak bylem chuderlakiem przedtem mialem 28 w rece, teraz mam 35,5 poniewaz odzywam sie duzo, niemam diety, co do suplementow to bralem pol kg MASS XXL firmy trec, ale tylko 0,5 kg bo kumpel juz niemogl zjesc, ale wtedy mialem ogromny skok -> 1 tydzien -> 0,5 cm, potem utrzymujac wysoka ilosc bialka w pozywieniu roslo i rosloale wszystko dzieki kochanej mamie ktora codziennie uzupelniala lodowke w potrzebne produkty do przyrzadzania posilkow
    rogal12321, 2009-05-11 17:24:54
    zgłoś
    i dosc ladnie przytylemmam 180 wzrostuwrzesien -> 64 kgmaj -> 77.5i czuje powera tak to duzo sportu kolego i efekty sa i co najwazniejsze nie pije wodki :]
    rogal12321, 2009-05-11 17:27:14
    zgłoś
    dilu urosnie 1 cm, tylko mowie, bedziesz chory za jakis czas czy cos i nie bedziesz mogl pojsc -> juz leci, a pomysl czy oplaca sie 1 cm za 150 zł czy ile tam ?wole miec swoje 35,5 niz 41 :]ta kase wole sobie na imprezy wydawac :]
    rogal12321, 2009-05-11 22:35:54
    zgłoś
    pierwsze slowa :)
    CYTAT(Jaras @ Feb 24 2009, 22:58 PM) Jak tam Rogal - poznałeś nieznajomą z klatki? Ona też może się trochę .... krępować, bać, wstydzić itp. Jak Ci odmówi, to się nie przejmuj - bo niby czym? Głowa do góry stary!! Tak zrobilem to ale musialem uzyc wkretu aby poprowadzic rozmowe, cos ala " Nie wiesz gdzie jest Paderewskiego 4 ?"pozniej zaproponowalem spacer, aby mi pomogla to znalesc no i wszystko poszlo jak po garsci ;>najtrudniej jest sie zebrac, musialem to robic okolo 20 minut ( ah ten strach przed osmieszeniem )
    rogal12321, 2009-05-13 09:22:32
    zgłoś
    pierwsze slowa :)
    granice poznawania dziewczyn sa tylko w naszych glowach )mozna wyjsc na kretyna, ale za to miec wyrabana laske ze wszystkimi walorami )grunt to odwaga :]]Ja tak juz skopalem sytuacje pare razy, ale na bledach sie czlowiek uczypozdrawiam Adik i wspieram :]
    rogal12321, 2009-06-08 22:23:52
    zgłoś
    Nietypowy problem
    CYTAT(Jacek.G @ Jun 9 2009, 10:18 AM) Nie widzę nic złego w edukacji nawet ,jeżeli chodzi o podrywanie kobiet. Nie uwierzę ,że nigdy nie głowiliście się jak coś powiedzieć ,czy zrobić w stosunku do kobiety. Ja ,bym zrobił to trochę inaczej : 1. Nieśmiałe dotknięcia2. Ojezu jakie masz ładne kolczyki 3. Przybliżasz się do niej (nie na wyciągnięte ręce)4. Odsłaniasz delikatnie jej włosy (podziwiając kolczyki ) wymyśl jakąś anegdotę dt. kolczyków5. Delikatnie połóż dłoń na jej szyi (Strefa erogenna)6. Jeżeli widzisz w niej totalną rozpałkę jedziesz dalej 7. Dajesz jakiś komplement 8. Muskasz delikatnie po uszach (bez jęzora) policzek i usta ,możesz trochę jeszcze wzbudzić napięcie poprzez cofnięcie się z policzka do uszu.9. Jazdaja pierdziele jacek niema sposobu na pocalowanie sie z dziewczyna ktora Ci sie bardzo podoba, musisz to czuc w sobie ze cos takiego mozesz zrobic a nie czytac jak sie to powinno robic.Seba podam ci przyklad mojego najlepszego kumpla, z akcji ktora wydarzyla sie tydzien temu.Poszlismy sobie z ekipka na dni miasta, i akurat byla zabawa prowadzona przez DJ'a. Tancowalismy az wkoncu wszyscy se poszli zostalismy tylko ja i moj kumpel. Rozpoznal kolezanke swoja, podszedl zagadal, zaczeli tanczyc. Moze nawet wyszedl na idiote bo slyszalem ta rozmowe, ale co tam. Tanczyli tanczyli czuli sie ze soba dobrze, byla wiez miedzy nimi. Potem poszli sie przejsc. Radek ( bo tak ma na imie ) opowiedzial jej jakies smieszne historie rozbawil ja , potem prawil jej komplementy cos ala Jak ty ladnie wygladasz, pieknie tanczysz, itp. Pogadali, posmiali sie. Na samym koncu nadszedl czas na tance wolne, to oczywiscie tanczyli razem. przy piosence Dirty Track - Niezostawiaj mnie zapytal sie jej, czy calowala sie na pierwszej randce, ona zaprzeczala. Potem zaproponowal to, ona oniesmielona pozwolila na to, i masz :], potem dali sobie numery i moze teraz beda para ( mam taka nadzieje )jak wiec widzisz nie musisz czekac na jakies jej posuniecie, czujesz chemie - startuj, i rob to szybko bo kobiety lubia gdy mezszczyzna sam jej proponuje nie jest niesmialy, po prostu jest soba - i co najwazniejsze MA ODWAGE DO NIEJ PODEJŚĆ !!z tego moja rada - zaproponuj jej pojscie na tance, ew wyjscie do jakiegos miejsca gdzie poczujesz zblizenie, zabawe - zebyscie sie nei nudzili przy sobie i non stop nie rozmawiali. W ten sposob wytworzysz uczucie i Mysle ze pocalujecie sie wkoncuzycze powodzenia )
    rogal12321, 2009-06-09 13:26:23
    zgłoś
    Nie rozumiem go.
    Cześć Debiutant Twoj problem jest taki, że facet nie potrafi sobie poradzić ze słowem "Nie"Doskonale rozumiem ten problem, sam miałem z tym problem...Facet prawdopodobnie wylaczyl myslenie ( nie postepuje wedlug instynktu tylko wedlug tego co mu powiesz ) i teraz czeka tylko i wylacznie na twoje kroki, boi sie zaryzykwoac wlasnymi przedsiewzieciami.Musisz go przekonac do tego zeby sam sie postaral, ze to jest najlepsze zeby sam myslal, zeby byl niezalezny. Wtedy bedzie walczyl jak prawdziwy zdobywca.Takie jest moje zdaniePozdrawiamDamian
    rogal12321, 2012-12-18 14:53:48
1 ... 3 4 5
STRONA 4 z 5
REKLAMA