REKLAMA

Profil rogal12321

zgłoś
    Sauna
    sproboj sobie wejsc na taka saune z kolezanka jakas ;],odrazu ci sie odwidzi siedzenie takie, a wogole to chyba to jest miejsce secret i tylko posiadacz powinien widziec to, zastanowcie sie ?,jak dla mnie kapielowki obowiazkowo ew w reczniku ale w ostatecznosci !mialem nieprzyjemny z tym doswiadczenie ;|
    rogal12321, 2009-02-05 20:02:40
    zgłoś
    Dieta na spalanie tłuszczu
    mam pytanie, dieta na spalanie tluszczu zaburzy prace na silowni ?plan oczywiscie na rzezbe, hehe
    rogal12321, 2009-02-05 20:05:28
    zgłoś
    Kolczyk w brwi
    \'misqo\' napisał(-a):kolczyki jak kolczyki, w brwi na pewno nie! kiedyś bardzo chciałem ale jak się przyjrzałem koledze który sobie zrobił jakoś odkryłem ta gorszą stronę i dałem sobie spokój. a co powiecie o tunelach?> tutaj w atenach można spotkać najróżniejsze grupy społeczne ale nie mówimy tylko o takich wariatach jak emosy czy skiny ale również o normalnych ludziach którzy sobie to robią. wydaje mi się że taka forma przekuwania, a raczej robienia sobie dziur w skórze jest tragiczna. jakoś nie mogę pojąć tego jak ludzie są w stanie to nosić. odstające to i w ogóle oszpeca. a jak się zdejmie to zostaje flak który niby się zrasta potem. zależy jak wielki ten tunel jeszcze jest.no cóż, w końcu takie szczegóły niby odzwierciedlają osobowość...pozdro, misqo.powiem tak, masz racje ale niema to zadnego sensu,mialem brata ktory ma teraz 21 lat i mial kolczyk w jezyku, uszach i brwi,moge powiedziec tak, poszedl do pracy, na wazniejsza impre - sciagal,az wkoncu mu to zaroslo i nic z tego niemial, a mowil ze nieoplaca sie,tracenie brwi niema sensu, okaleczanie sie tez nie ?a pozatym, nigdy MH nie mowil o jakichs kolczykach, przestawial jak mozna zostac idealnym czy swietnym facetem majac do dyspozycji wlasny trening, cialo i osobowosc, to po co wam te pytania ?,po 1. - nieapetycznie wygladapo 2. - co ci z tego ze masz kolczyk, bedziesz ladniejszy ?po 3. - zastanow sie glebiej, nie lepiej isc na impreze czy na SPA czy cos takiego niz samemu sie okaleczac,w kazdym badz razie uwierz mi - zle ci przebija - umierasz lub tracisz ucho czy jezyk,dlatego ja na twoim miejscu bym tego nierobil,btw. tera moj brat niema kolczykow i jest ladniejszy niz byl, naprawde ;]a kobiety na to nieleca. uwierzpozdro
    rogal12321, 2009-02-05 20:12:22
    zgłoś
    Gry
    ja kochalem grac w gry komputerowe MMORPG takie jak MU, cabalonlinea gralem keidys w MOHAA, teraz tez ale w malej iloscitak to niemam czasu, wogole teraz to tylko gram w kurnik.pl ze znajomymi,a tak to nk i gg i mi starczy bo niesiedze w nieskonczonoscno i oczywiscie forum MH :]
    rogal12321, 2009-02-05 20:15:15
    zgłoś
    Moje wyzwania
    ja narazie z selekcja niemam zamiaru brac udziala co do pielgrzymki to nielubie tak, ogolnie jestem wygodnis =)
    rogal12321, 2009-02-05 20:18:04
    zgłoś
    Kolczyk w brwi
    \'SoltyS\' napisał(-a):Ja np. nie kieruję się tym co pisze MH. Czytam artykuły,ale nie jestem w ten magazyn wpatrzony jak stara baba w książeczke do nabożeństwa. Korzystam z rad i róznych informacji i ogolnie poszerzam swoją wiedzę,ale kieruje się tym co mi sie podoba i co uwazam za fajne,modne,stylowe itp.. Muszę przyznać,że piszą o ważnych rzeczach i przydatnych i korzystam z tego,ale nie wprowadzam wszystkiego w życie ,co np. nie zgadza sie z moimi przekonaniami OK OK, ale to jest chyba forum MH a nie pogaduszki.pl ? ;>tak kazdy ma swoj styl, bron boze aby w 100% realizowac styl MH, kazdy ma swoj i sobie go tworzy na tej podstawie.ale czy takie [beeep]y sa nam potrzebne,wogole czlowiek chcac sie odrozniac robi glupie rzeczy i bierzemy po nim przykladparanoja jakas ;]
    rogal12321, 2009-02-05 21:24:40
    zgłoś
    \'Beloved\' napisał(-a):Nie powinna. Napisz jaką masz dietę oraz co wcinasz przed i po treningu, wtedy ocenimy.to sa dopiero plany na przyszlosc, taka chec wiedzy ;p
    rogal12321, 2009-02-06 16:00:10
    zgłoś
    \'whitechocolatte\' napisał(-a):biegu w tętnie 170 ( czyli solidny trucht)mowimy tu chyba o wysilku tlenowym to tetno musi byc utrzymane do 140, wtedy dzieje sie spalanie tluszczu i hartowanie organizmu,przy tetnie 170 to spalasz miesnie facet ,to raczej polsprint na te tetno musisz zastosowaca co do biegu to max 20 minut ! nie wiecej, tyle ci starczy,2 razy na tydzien biegasz i kondycje i forme masz full wypas,uwierz mi, znam sie na tym troche
    rogal12321, 2009-02-06 23:56:35
    zgłoś
    Jakich kosmetyków używacie?
    do golenia to gilete max fusion + krem nivea,perfuma to BOND czy ew adidasadezodorant adidasa czy nike,do wlosow head&sholdersa do stawiania wlosow odzywkai jazda ;]
    rogal12321, 2009-02-07 00:04:32
    zgłoś
    \'whitechocolatte\' napisał(-a):ok ...ale tętno 140 to ja mam jak ide:>jak idziesz masz 70-80 ,sprawdz :]
    rogal12321, 2009-02-07 07:59:19
1 ... 2 3 4 ... 5
STRONA 3 z 5
REKLAMA