[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil robur

zgłoś
    Asymetria Klatki piersiowej i mięśni brzucha
    A g*wno, zębaty przedni zaliczany jest do piersiowych, a to on trzyma łopatki dociśnięte do żeber. Więcprzykurcz piersiowych poza tym, że Ci ustawi barki w protrakcji niewiele wpłynie, jeżeli w ogóle wpłynie, na odstawanie łopatek. Poćwicz zębatego i Ci się bardzo szybko proble rozwiąże.
    robur, 2012-02-28 00:00:14
    zgłoś
    "Niepokojące" zmiany od rozpoczęcia ćwiczeń.
    helicobacter pyroli < - tak to się piszę! Albo tasiemiec.A na poważnie - idź do lekarza, prawdopobnie zbada Ci poziom cukru i hormonów tarczycy,to pierwsze co się robi w takiej sytuacji. Mój kumpel odkrył u siebie cukrzyce w wieku 19 lat.a może po prostu brakuje Ci jakichś witamin, albo problem z hormonami.I wiele innych rzeczy o których - tu Cie zaskoczę - nie mamy pojęcia! Zapytaj lekarza.
    robur, 2012-02-28 00:33:00
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    Mokasyny - tragedia.
    robur, 2012-03-25 12:31:39
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    \'Piotrek05\' napisał(-a):Witam. Po przejrzeniu podobnych wątków i artykułów nie trafiłem na coś odpowiedniego dla mnie (przynajmniej według mnie ) Zacznę od tego że w tym roku skończę 18 lat, mam ok. 185 cm wzrostu oraz ważę 69 kg. W ćwiczeniach jestem nowicjuszem. Robiłem trochę pompek jakiś czas temu, kiedyś sporo pływałem, kilka lat temu A6W a ostatnio znowu zaczynałem lecz stwierdziłem że to nie to czego szukam. Szukam treningu w domu dla wyrobienia mięśni klatki piersiowej i brzucha. Chcę to osiągnać dla dobrego wyglądu na plaży i zadowolenia partnerki Jedyne czym dysponuje to własne ciało i hantle z różnym obciążeniem. Planuje też biegać. Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi.185cm i 69 kg.... coś Ty żarł.... chleb i woda?
    robur, 2012-04-15 20:51:02
    zgłoś
    Ja 22 lata, ona 17 i zdrada po 2 miesiącach (sex z innym)
    \'iten\' napisał(-a):Z tą nimfomanią to racja bo już sam do tego doszedłem... Ale czy mogłaby się z tego wyleczyć? Czy mógłbym jej jakoś pomóc? Ludzie, ona mi pisze ze się nie podda nigdy a mi mięknieje serce.. Wczoraj napisała mi że tak bardzo mnie kocha i teskni ze proponuje mi zwiazek w ktorym ja będe mógł spotykać się z innymi a ona nie... Dostaje już do głowy.. Czy możliwe żeby się zmieniła, żebym był jej pierwszą taką miłościa tylko że dopiero teraz to sobie uświadomiła?Jak pisał Sven - zbywasz wszystkich którzy Ci każą ją olać, czekasz na 'dobrą podpowiedź', czyli tą po Twojej myśli.Dziewczyna dała dupy innemu po jednym spotkaniu. Będąc dwa miesiące z Tobą.Pytasz czy możesz być jej prawdziwą miłością i nie chcesz jej zranić?To z miłości do Ciebie ciągnęła druta innemu?Daj jej sie wyszaleć, miej w dupie. Znajdź normalną kobietę. Nie musisz kasować NK, wystarczu że ją zablokujesz... tak samo z gg... a z telefonu wywal numer.... i zachlej pałe bo z tym co piszesz jesteś żałosny.\'iten\' napisał(-a):Jak tu być twardym i stanowczym jak ona mi ciągle wypisuje jak to mnie bardzo kocha itp i generalnie widać ze walczy... ale to nie pierwszy ani drugi raz, walczy a gdy już jest dobrze to jedzie na impreze...Przemyśl jeszcze raz co napisałeś. I jeszcze raz. I jeszcze.
    robur, 2012-04-16 15:25:43
    zgłoś
    Nie wierze że dalej ubijcie tu pianę...
    robur, 2012-04-18 08:12:23
    zgłoś
    Jaka dieta dla wegeterianina? Na mase
    Jakiś czas temu wpadło mi przed oczy!
    robur, 2012-04-20 23:43:11
    zgłoś
    \'Cesc#4\' napisał(-a):wgdybyś był mściwy i pewny siebie, mógłbyś w formie rewanżu przelecieć tę oto koleżankę swojej ex, ale że jesteś jaki jesteś, podejrzewam że boisz się nawet masturbować żeby nie zranić jej uczuć, więc to odradzam. Odpisz jej, że nie będziesz z dziewczyną która miała w gębie więcej k***sów niż Ty frytek (to chyba liroy).I zrób dla siebie i zachowaj się jak mężczyzna. Jakby Cie kochała to by na trzeźwo nie ustawiła się z kolesiemna bzykanko (sam na początku pisałeś, że mówiła wprost że go zgwałci jak go zobaczy?)Uwielbiam czytać ten temat, ma zwroty akcji i zaskakujące wątki jak Prison Break. Tylko facet który jest głównym bohateremnie ma tak wielkich jaj.... był nawet taki stary żart... facet z ikrą?
    robur, 2012-04-20 23:48:13
    zgłoś
    ej czytając te posty odnoszę wrażenie że masz 16 lat, a nie 22, dlatego ona miała być taka dojżała, nie?
    robur, 2012-04-22 00:27:07
1 ... 27 28 29
STRONA 29 z 29
REKLAMA