[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil robur

zgłoś
    Bieganie a trening na mase
    Sekret #9: Ćwiczenia, które zjadają mięśnieMaratończyk nie potrzebuje dużych mięśni, bo pracę wykonują głównie te wytrzymalsze włókna. Szybkokurczliwe byłyby tylko zbędnym balastem. Bieganie długodystansowe nie buduje mięśni, wręcz odwrotnie - zmniejsza masę mięśniową, tak by uzyskać jak największą efektywność metaboliczną muskułów. Mówiąc prościej - wypracowuje takie mięśnie, które będą jak najbardziej wytrzymałe, przy możliwie najmniejszej masie. Jeśli więc chcesz być większy, odpuść sobie bieganie, rower itd. na czas budowania masy. Do czasu, aż będziesz wyglądał tak jak chcesz gdzieś na stronie głównej, nie wiem dokładnie który temat, może potem znajdę...
    robur, 2009-03-28 21:28:28
    zgłoś
    http://www.menshealth.pl/fitness/9-sekreto...iesni-2798.html
    robur, 2009-03-28 21:30:57
    zgłoś
    Polecam ergometr, i to nie przez artykuły na stronei MH - sam z niego korzystam 3 lata.Sam sobie ustawiasz obciążenie, sam sobie dyktujesz tempo.Masz trening aerobowy przy odpowiednim tętnie, a ćwiczysz całe ciało - od łydek aż po palce. Regularne ćwiczenia masakrycznie rzeźbią łapy - rosną mięśnie jak na drożdżach, i spala się z nich tłuszcz. Oczywiście brzuch również zanika, jeżeli za wolno możesz dokupić pas wyszczuplający do ćwiczeń(taki kawał ceraty) za jakieś 15-20zł i wtedy czujesz jakbyś miał grzejnik na brzuchu w trakcie wiosłowania. Pocisz się jak w saunie. Ogółem zboczenie zostało i wolę ten typ aerobów, bo prócz spalania (a jest jednym z najwydajniejszych pod tym względem ćwiczeń) jeszcze rzeźbi sylwetkę. Polecam. Efekty zauważysz bardzo szybko, sylwetka na +.(oczywiście to wszystko przy odpowiedniej diecie; o wpływie odżywek pisać nie będe bo się nie znam, nie biorę jeszcze, ale zapewne efekty dużo lepsze i szybciej)
    robur, 2009-03-29 12:29:44
    zgłoś
    trenuje (trenowałem?) wioślarstwo, w tym roku już b.mało wpadam bo matura, dziewczyna, i ciężko już wyczynowo trenować.Ergometru w domu nie mam, bo nie potrzebowałem, ale jak podasz linka to Ci skomentuje, bo wiele maszyn pod sobą miałem!
    robur, 2009-03-29 12:38:54
    zgłoś
    A6W
    Sam kiedyś miałem ten problem, chociaż dużej tkanki tłuszczowej nie miałem.A6W.. hmm.. pod koneic zajmowało mi to już 40 min. Próbowałem też ABS.Jakie efekty?Więc... wydaje mi się że A6W jest najlepsza na spalenie. Mocne, długie napięcie, dużo się pocisz... i jak robisz dobrze to efekty są, zauważalne.Ale wybitnego kaloryfera nie zrobisz, a przynajmniej mi się nie udało. Acz zaznaczam że ekspertem nei jestem, robiłem to na podstawie obrazków i prywatnych odczuć - gdzie najmocniej pracuje. Więc mogły być błędy w technice.ABS z koleji robisz 3 razy w tygodniu, i niedługo. Ale czasem aż dech traciłem, i ładnie się brzuch rysował.Weider wchodzi mocno, ale musisz dokładnie robić - wysoko się podciągać jak idziesz łokciem do kolana. Czasem brzuch CI to uniemożliwia, i efekty są słabsze.Kiedyś słyszałem że powinno się odczekać 3-4 tygodnie i zacząć go od nowa, ale nigdy nie miałem aspiracji do tego...Dlatego zaczałbym od weidera, aż spaliłbym trochę (po co Ci duże mięsnie, jak sa ukryte pod śmietnikiem?) a po zakończeniu wskoczył w ABS.Pamiętaj żę mocne mięśnie na brzuchu nawet bez kaloryfera poprawiają sylwetkę - trzymają wszystko w środku.Ale ogólem a6w efekty daje, ale trzeba na prawdę mieć motywację by wydoić...
    robur, 2009-03-29 12:44:51
    zgłoś
    tak, ale są drogie.stare modele mają gumowe rączki - teoretycznie lepszy chwyt, ale szybko się psują i właśnei bardziej się pocisz.2jki mają plastikowe rączki, ale są wygodniejsze - mają rączkę wygiętą w łagodny łuk.Ogółem polecałbym którykolwiek concept, zależy jaki masz budżet.Czasem na siłowniach widze jakieś gówna, źle wyprofilowane, nic nie dające. Ergometr żeby dobre wchodził musi być właśnie tak zrobiony. Musisz mieć głęboki chwyt, a czasem ruch jest bardzo przez maszyny skrócony.
    robur, 2009-03-29 12:49:35
    zgłoś
    http://allegro.pl/item588792464_wiosla_yor...ratis_raty.htmltakich nie polecam BARDZO!a ten nie wiem czemu nazywa się 2 - nevermindhttp://allegro.pl/item591372881_okazja_con..._c_klubowy.htmljuż jest ok. Ta rączka jest prosta, i czasem to męczy nadgarstki, zalezy ile płyniesz. Ta guma na niej wcale nie poprawia chwytu, mi się przez niąpotwornie łapy pocą.Ale to już jest konkret.A, i problem pocenia można załatwić skórzanymi rękawiczkami. Chociaż nam nie wolno było ich używać! Btw, potrzebuje sobie takie kupić, chdozę po sklepach i nie widzę różnicy często miedzy takimi za 60zł a np NIke za 250. A jakie polecacie? skórzane? Z takim niby lateksem?Głównie pod sztangę by dobre były.
    robur, 2009-03-29 12:52:36
    zgłoś
    Prawdziwy mężczyzna... dzisiejszych czasów
    właśnie nie powinni.Bądźmy szczerzy na pewno to ma negatywny wpływ na psychikę dziecka. Chciałbyś mieć dwóch tatusiów?To jest bardzo nie fair. Dla tej homo pary to zajebiście mieć dziecko. Ale są samolubni, nie wiedzą że to dziecko prawdopodobnie nie będzie chciała mieć takiej rodzinki.
    robur, 2009-03-29 13:01:01
    zgłoś
    Przez siłownię do sypialni
    U mnie to co lepsza to większy kark za nią stoi! Więc nie ma nawet co szukać, bo 'zaraz Cię namierzy pan Waldek swoim wszystkowidzącym wzrokiem'
    robur, 2009-03-29 13:10:22
    zgłoś
    Przez siłownię do sypialni
    i tu racja, moja jest jedna z najtańszych siłowni, ale hmm.. wole takei gdzie jest dużo żelastwa, niż eksluzywne i drogie z maszynami. żelastwo jakoś lepiej wchodzi, albo to moje prywatne odczucie!
    robur, 2009-03-29 15:04:16
1 2 3 ... 29
STRONA 2 z 29
REKLAMA