REKLAMA

Profil rezultat

zgłoś
    Czy liczba partnerów dziewczyny (z przeszłości) ma znaczenie?
    Odpowiedź wydaję się prosta:Posuwałes 15lasek? Ona też miała prawo posuwać 15 kolesi, więc nie powinno robić Ci to różnicy.Posuwałeś 4laski? Znajdź taką która spała z około 4kolesiami,a nie będzie to miało dla Ciebie znaczenia.
    rezultat, 2011-07-28 14:13:32
    zgłoś
    Czy liczba partnerów dziewczyny (z przeszłości) ma znaczenie?
    Odpowiedź wydaję się prosta:Posuwałes 15lasek? Ona też miała prawo posuwać 15 kolesi, więc nie powinno robić Ci to różnicy.Posuwałeś 4laski? Znajdź taką która spała z około 4kolesiami,a nie będzie to miało dla Ciebie znaczenia.
    rezultat, 2011-07-28 14:13:32
    zgłoś
    Moja Pani spała z innym
    pseudo poradnia z samymi wyksztalciuchami w dziedzinie psychologii, seksuologii itp.Naprawde zastanawiaja mnie wasze komentarze mówiące: co koleś powinien zrobić skoro znacie dwa argumenty i aspekt jednej osoby... to zbyt pochopne.Autorze, temat jest zbyt poważny na poruszanie go w świecie internetu, w świecie anonimowości.
    rezultat, 2011-08-02 01:12:31
    zgłoś
    dziwna sprawa
    post S*****, można wklejać do 3/4 tematów z problemami związkowymi. Kwintesencja.
    rezultat, 2011-08-14 15:32:44
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    :/
    rezultat, 2011-08-16 12:30:49
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    Sorry, ale Twoje propozycje dla mnie osobiście, wciąż krążą wokół tandetki, lanserki i małochłopstwa . Rzeczywiście zawsze jakiś element Twojej garderoby najchętniej widział bym u siebie, ale całości jeszcze nigdy nie przełknąłem, a szkoda bo akurat popieram ludzi którzy mają swoją zajawkę i poświecają jej swój czas i chęci jak Ty, szkoda tylko że Twoje propozycje nijak się mają do mojego gustu.Osobiście może g*wno wiem o modzie i o trendach itp. Jedynie wiem że często gęsto dochodziły mnie miłe słuchy od ludzi, że dobrze wyglądam,:"co to za spodnie? koszula, tshirt, sweter?'. Więc może rzeczywiście zjadliwie się ubieram dla kręgu ludzi powiązanych z bankowością, sztuką i imprezami kulturalnymi. Reasumując, moim targetem jest bardziej dobrze ubrany facet z elementem outsiderstwa,a nie modny z fryzurą na Brandon'a Walsh'a z 90210, ale i trzymam kciuki za sukces.(+zmiana gustu ;D)
    rezultat, 2011-08-19 11:32:23
    zgłoś
    Perfumy
    Wierny Yves Saint Laurent , w zależności od pory roku dane szkło, na teraz standart L'Homme. Fajny, trwały i ciekawy zapach który póki co nie jest Bossem czy CK, co drugiego krawaciarza .
    rezultat, 2011-08-20 02:15:19
    zgłoś
    6 pierwszych cyfr PESEL
    Mam wrażenie że jakaś plaga nastolatków, zaatakowała forum. Problemy, tak żałosne... pytania tak dziecinne... ze czlowiek za glowę się łapie. Poziom spada na psy, i nie dziwie się że coraz wiecej osób odchodzi...bo potrzebne jest nowe miejsce, z jakimś quizem, umozliwiającym rejestracje OGARNIJCIE SIĘ!
    rezultat, 2011-09-17 15:32:53
    zgłoś
    Rozstanie po 7 latach
    Wszystko zostalo powiedziane...wiecej, zdecydowania i zignorowania jej!Zastanów się czy życie nie było by łatwiejsze gdybyś spróbował prowadzić życie według zasad:cytat:1.Odnajdź swój cel i misję (!)Potrzebujesz swojej misji, która będzie podstawą wszelkiego działania. Otwierając z rana oczy, musisz mieć wizję tego, jak wiele jesteś w stanie dzisiejszego dnia dokonać. Najpiękniejsze nie są same cele, tylko droga która do nich prowadzi, lecz cele są potrzebne, aby ta droga mogła być naprawdę piękna.2. Życiową misję wyżej od związku z kobietą stawiam (!!)Twoja kobieta nie może być na pierwszym miejscu. Tak naprawdę, to ona tego nawet nie chcę (choć może mówić inaczej). Kiedy Twój związek będzie stanowił dla Ciebie centrum świata, przestaniesz się rozwijać. Będziesz wszystko podporządkowywał pod swoją kobietą, aż w końcu zauważysz, że nie masz w życiu nic wartościowego poza nią. Druga sprawa, że bez chęci do działania, stojąc w miejscu, będziesz dla niej coraz mniej atrakcyjny.3. Nigdy nie zmienię zdania swego tylko po to, by kobiecie mej się przypodobaćJeśli w swoim wnętrzu nie zgadzasz się z jej zdaniem, musisz to zawsze otwarcie przyznawać. Jeśli zmienisz swoją decyzję tylko po to, żeby mieć „święty spokój” i już nie słuchać jej gadania – cały Twój męski blask zniknie. Ona może czasami krzyczeć i wrzeszczeć, że ma rację, ale jeśli Ty czujesz, że jej rozumowanie jest błędne, obstawaj zawsze przy swoim. Jeżeli się złamiesz, Twoja kobieta będzie tylko zewnętrznie zadowolona. Wewnętrznie natomiast będzie czuła, że przestajesz być dla niej wsparciem, ponieważ nie potrafisz trzymać się swojego zdania.4. Kobieta ma najpiękniejszą jest na świecie, ale o docenianiu urody innych, pamiętać muszę równieżNie przestawaj spoglądać na inne kobiety tylko dlatego, że jesteś w związku. Ciesz się ich pięknem, niech napełnia Cie ono energią do działania. Nie oglądaj się za nimi jak pies z wywieszonym jęzorem, patrząc tylko na tyłki i cycki. Nie wybiegaj myślami w swoje erotyczne fantazje. Po prostu patrz i ciesz się pięknem kobiecości. Nie zdradzaj swojej kobiety w myślach, tylko ciesz się samym patrzeniem – tu i teraz. Poczuj kobiecą energię i przyjmij ją. Związek powinien prowadzić do rozwoju, a nie do ograniczania perspektywy.5. Świadom jestem, że kobieta mą własnością nie jest (!)Nie trzymaj swojej kobiety tylko dla siebie. Nawet jeśli jest Twoją żoną, to nadal musisz dać jej w waszym związku przestrzeń, bo inaczej „udusi się”. Jeśli będziesz chciał ją za każdym razem mieć jak najbliżej siebie, Tobie również w końcu zacznie brakować powietrza, bo staniesz się od niej uzależniony. Trzymanie swojej kobiety blisko siebie, oznacza strach przed jej utratą, a to prowadzi do braku zaufania do niej, jak i też do swojej męskości.6. Za rozwój i przyszłość związku naszego, pełną odpowiedzialność biorę. (!!!!)Tak, dobrze przeczytałeś. TY bierzesz odpowiedzialność, bo TY jesteś mężczyzną. Dosyć tekstów w stylu „ale nam się nie udało bo ona była taka i taka”. To widocznie nie potrafiłeś być dla niej mężczyzną, skoro zachowywała się źle, albo wybrałeś nieodpowiednią dla siebie kobietę. TY odpowiadasz za swój związek. [s]Zamiast skupiać się na tym co jest nie tak u Twojej kobiety, skup się na tym, co możesz zrobić, aby być dla niej lepszym mężczyzną. Rób jej niespodzianki, zaskakuj ją, planuj wspólny czas– po prostu TY masz działać![/s] 7. O kumplach moich, nie zapomnę nigdy! (!)Nie, nie! Nie napiszę tutaj, że dalej powinieneś co weekend zalewać się w trupa w barze z kolegami. Mam na myśli prawdziwą, męską przyjaźń. Kobieta nie może sprawić, że przestaniesz mieć czas dla swoich kumpli. Musisz ciągle pracować nad równowagą w tej kwestii – nie może być w Twoim życiu prawie samych kolegów, ale nie może też być samej kobiety. Jeśli od miesiąca nie widziałeś się ze swoim przyjacielem, a on zaprasza Cię na piwo, to jeśli odpowiesz mu, że nie możesz wpaść bo już umówiłeś się na wspólny film ze swoją kobietą – najwyższa pora na zimny prysznic!koniec cytatu.Trochę zajeżdża jakimś Paulo coelho, czy innym miekkim gniotem, ale na twarde jaja da się to przyjąć i wyciągnąć dobre wnioski.
    rezultat, 2011-10-16 19:32:03
    zgłoś
    Parę łóżkowych problemów.
    Nie jesteś osamotniony w takich problemach, a wielu facetów tak miało... i powiem ci jedno:1) GŁOWA, psychika2) Źle dobrana partnerka...to główni pretendenci do zgarnięcia pierwszego miejsca na podium. Fajnie że zwróciłeś się z problemem bo chcesz go rozwiązać, ale im dłużej o tym myślisz tym trudniej będzie ci zwyciężyć ten problem... A po 2) Ty też jesteś w tym związku i niczego Ci nie ujmie odmówienie którejś sesji aby na następny dzień przyorać z podwójnym uderzeniem.Mniej zastanawiania, myślenia i kombinowania... przyjdzie z czasem.ps. a o tabletach czy innych rzeczach weź w ogóle nie zawracaj sobie głowy... amatorka.
    rezultat, 2011-10-17 22:17:57
1 ... 2 3 4 ... 21
STRONA 3 z 21
REKLAMA