REKLAMA

Profil rezultat

zgłoś
    Koniec związku
    jak poprzednicy.... niestety musisz zacisnąć pięść, i zająć się sobą... łatwo nie będzie... ale z czasem będziesz potrafiła ustosunkować się do ciężkich emocjonalnych sytuacji. Życie, i mało kto tak od razu trafił na fajny, szczery i szczęśliwy związek. Przeżyjesz :]
    rezultat, 2011-06-03 19:07:22
    zgłoś
    Wspaniałość kobiet
    Marna prowokacja 20'letniej studentki byle jakiego uniwersytetu.
    rezultat, 2011-06-10 20:17:21
    zgłoś
    Moja Pani spała z innym
    kpina i amatorka...jeżeli nie jest wstanie o każdej porze dnia i nocy, przemyśleć swojego postępowania w kwestii skutków swoich czynów, to nie jest to najbardziej odpowiedzialna osoba do prowadzenia życia w jako tako 'dojrzałym' związku.reasumując : odpocząć, i mocno dać do zrozumienia że 'ale on nie miał gdzie spać, mieliśmy dwie kołdy', nie jest normalne i akceptowalne przez dorosłych ludzi, zajmij się sobą.
    rezultat, 2011-07-14 00:04:50
    zgłoś
    Zjawisko przyjazni damsko-meskiej.
    Komentarze potwierdziły zapytanie. ale dodał bym dwa warunki:1) już się z nią przespałem, i rewelacji nie było, więc lepiej zostawić świetne relacje bez sexu,a niż niszczyć relacje włączając sex.2) znam ją od podstawówy, i podczas dojrzewania/ważnych chwil w życiu itp. była ona mi bardziej siostrą a niż kobietą.
    rezultat, 2011-07-14 19:58:43
    zgłoś
    Co zrobic, zeby kobieta poczula sie wyjatkowo?
    po 2 komentarzu autora, odpuściłem dalsze śledzenie tematu... sorry ale to nie na moje siły.
    rezultat, 2011-07-15 12:39:55
    zgłoś
    Być albo nie być....w rodzinie
    Kolego, życzę powodzenia i ułożenia wszystkiego po myśli!Radzić nie będę bo w podobnej sytuacji nie byłem.
    rezultat, 2011-07-15 12:45:04
    zgłoś
    Pech w związku, a może coś innego?
    1) roznica piorytetow. Postawiłeś ją na 1 miejscu, zaś ona nie potrafi postawic Ciebie nawet gdyby chciala.# moje wyjscie z sytuacji ? - rozmowa, okreslajaca iz potrzebujesz powazniejszych relacji, a z nia nie jestes wstanie ich uzyskac... , konczac rozmowe zreasumuj : 'zastanow się, pare dni, i daj mi znać czy jestesmy wstanię sprostac naszym wymaganiom'.jezeli zalezy jej na tobie, to przemysli wszystko i da ci znac.2) Im wiecej dajesz, tym mniej dostajesz koleś# moje wyjscie z sytuacji ? - daj jej na luz, na tak dlugi czas ile bedzie trzeba... niech sama zaproponuje wyjazd,a Ty zacisnij zęby i zacznij zyć, i lekko afiszuj się swoim zadowoleniem z dnia ktory przezyles bez niej, bedac gdzies tam, robiac cos tam. Nie masz byc zaklamanym frajerem,manipulujacym laske, tylko facetem ktory zacznie czerpac radosc z chwil bez niej, bo wybacz ale wydajesz się być mocno od niej uzalezniony.3) Wplyw jej rodzicow.# moje wyjscie z sytuacji ? - Nic tu nie zrobisz. Dziewczyna jest wychowana tak a nie inaczej, mieszka z nimi, je za ich pieniadze i zapewne nie chce niczego zmieniac.Moje slowa, argumentuje tym iz bylem w podobnym zwiazku z podobnie mloda dziewczyna, z ta roznica ze po 3-4miesiacach, podziekowalem. Wciaz mamy dobry kontakt, nikt nie ma do nikogo zalu, bo poprostu rozminelismy sie w czasie swoimi potrzebami jako ludzie.
    rezultat, 2011-07-19 21:46:13
    zgłoś
    Jak powiększyć penisa?
    \'Reins\' napisał(-a):Człowieku ogarnij się. Gdybyś zasięgnął choć odrobiny informacji to wiedziałbyś że kobieca pochwa ma głębokość zazwyczaj od 6-8 cm. Często za głęboka penetracja kończy się bólem a nawet możesz jej coś uszkodzić.. Wyciągnąłeś już wnioski ?!Spokojnie, spokojnie... te 8cm w mgnieniu oka rozluzni się do 11cm, a wiekszosc kobiet lubi uczucie 15cm leżącego po samo dno, (a to wcale nie tak duzo). Co nie zmienia faktu, ze bez klimatu, uczucia, techniki nawet 20cm nie urobi niczego.Pukaj ją, tak abys wydał się pewny i obeznany, a doda to w jej oczach kolejne 5cm. W ostatecznosci traktuj to jako lekcje, nastepnym razem bedzie lepiej, wiec dzialaj.
    rezultat, 2011-07-20 09:56:31
    zgłoś
    Obiektywne spojrzenie na sprawę
    \'hadziloja\' napisał(-a):Może to właśnie jej konserwatywne wychowanie sprawia, że kiedy poczuje trochę wolności to używa jej na całego?Po prostu jej powiedz, że czujesz się z tym źle..I to zapewne jest główny strumień problemu. Jest na smyczy,a na wyjeździe korzysta ile wlezie.
    rezultat, 2011-07-22 13:50:35
    zgłoś
    Pech w związku, a może coś innego?
    Do tej pory starałem się komentować tematy który miały jakiś poziom, a brak poziomu ignorowałem... no ale teraz to już poziom tego tematu osiągną dno, wraz z komentarzami o kant dupy... więc siłą rzeczy oddam swoje rozczarowanie waszymi postawami w oto paru zdaniach:Część twoich komentarzy to jakaś dzieciniada, jakieś wzmianki o facebook, o tym że widząc wiersz masz ochotę najlepiej do niej wrócic i położyć sie pod drzwiami jak potulny kundel itp. tak to wszystko wygląda! Facet, to twój pierwszy związek daje CI 1 000 000zł że podczas kolejnego w którym będziesz nie z przypadku, powiesz " O K**** czemu ja wcześniej jej nie olałem!"...Po drugie, co to za chory pomysł z odsyłaniem rzeczy, prezenty zostawiasz i pakujesz... za rok otworzysz i będzie OK bez żadnych żali, po trzecie to co pożyczone pakujesz i zawozisz osobiście, okaż się facetem chociaż na koniec związku...Różni ludzie różnie przechodzą rozstania ale daje Ci pół roku i będziesz jak nowy, wiec pozdrawiam i walcz... w końcu!
    rezultat, 2011-07-26 23:13:07
1 2 3 ... 21
STRONA 2 z 21
REKLAMA