REKLAMA

Profil rezultat

zgłoś
    ciąża
    :] 1 dzień? Spokojnie, to nic takiego... kobieta moze przezywac stres, czy inne czynniki ktore wplywaja na kwestie okresu... ja ostatnio przezylem spozniajacy sie okres o 7dni, gdzie zrobilismy wkoncu test, wynik wyszedl ku szczesliwosci Negatywny,a okres dostala po 14dniach. Zrobcie test, i nie czekajcie... krotka pilka.PS. a tym 'samcom alfa' ktorzy stroja sobie zarty, zycze wkoncu przezycia opcji z spozniajacym sie okresem, bo wciaz daleki to im temat. ;]
    rezultat, 2011-03-26 21:51:23
    zgłoś
    penis
    o kurde ...szczerze mowiac, to dales mi do myslenia, bo myslalem ze to takie normalne, a to normalnie nie jest??45 to moze przesada, z jednej strony...ale 90^ to norma? hoh... a to szok
    rezultat, 2011-03-26 23:06:39
    zgłoś
    Dziewczyna się ode mnie oddala...
    technika 5 dni?hmm... a to przez te 5 dni, ma nie odbierać telefonów, nieodpisywać na sms? Co to za cyrk, liceum ?No ja osobiście nie widzę nawet możliwości zastosowania takiej metody przecież ludzie w obecnych czasach w kółko są na widoku... telefony,smsy,fora,fejsbuki,gg czy inne duperele i co tam też ma jej unikać?W moich oczach wygląda to tak, ze straciłeś autorytet faceta w tym związku... stałeś się zbyt uzależniony od niej, od Was, zbyt ciepły Może nie brzmi to najlepiej, ale spoko... tez mi sie zdarzyło potem związek sie posypał...Co bym zrobił w Twojej sytuacji, dokladnie to co powiedziala kolezanka... dziś mamy wtorek... zaplanuj sobie 100% srode, czwartek, i do połowy piątku... oczywiście niech wie, co bedziesz robil i z kim, nie ukrywaj tego, bo po co, nie robisz nic zlego...jakis smierdzący sport, czy nawet wodka... nie ma co sie przejmowac... umowcie sie na piatek wieczor, i nawet najbardziej rozkapryszona kobieta na swiecie, polozy ci sie na klacie i spedzi milo wieczor... pozdrawiam.
    rezultat, 2011-03-29 14:41:33
    zgłoś
    Jakiego rozmiaru piersi lubicie?
    70-75 C .
    rezultat, 2011-04-04 21:35:18
    zgłoś
    Zaufanie w związku
    Jeden z wyzej wymienionych postów jest szalenie trafny...o rycerskości pora zapomnieć...Moje dwa grosze:Zawsze sadzilem iz musze ufac... ze zwiazek musi opierac sie na zaufaniu ,i nie wolno mi sprawdzac niczego bo przeciez bez zaufania nie ma zwiazku...g*wno prawda... Jezeli ma się jakis zalążek wątpliwości nawet się nie powinno zastanawiać dwa razy, telefon do lapy i sprawdzasz sms... to co ona przedstawiła to istny kabaret, który wygląda 'dziwnie'.Przestań się z nią pieścić i zacznij stawiac na proste zachowania, system zero-jedynkowy...skutek będzie jednoznaczny,albo bedzie dobrze albo koniec, nie ma posredniej formy...ze 'jest ok..a w przyszlosci napewno bedzie lepiej'... NIE BEDZIE, jesli teraz jest zle, to bedzie zle. Przestańmy zyć w zgodzie z mysla ze kobiety nie zdradzaja, nie flirtuja, nie podrywają... kazdy to robi... raz w wiekszym stopniu, innym razem w mniejszym... zycze szczescia i powodzenia.
    rezultat, 2011-04-04 21:49:16
    zgłoś
    Zaufanie w związku
    Przykra sytuacja dla Was obojga,no ale sytuacja wyjaśniona... wiec nie ma powodów do zmartwień, żyjcie jakby nic się nie wydarzyło... jeżeli coś się dzieje na boku, to prędzej czy później, Ona bądź On nie wytrzyma i któreś Ci powie... Ja jedynie od siebie mogę powiedzieć tyle ze nigdy nie przymykaj oczu na coś co ci nie pasuje, bo urośnie to w Tobie do takich rozmiarów że w pewnym momencie gdzie się nie obejrzysz będziesz widział jej zdradę z tym kolesiem... reaguj, i działaj.No ale co ja mogę wiedzieć... to tylko moje wnioski po nieudanych związkach... które zupełnie nie muszą mieć pokrycia w życiu kogoś innego.
    rezultat, 2011-04-05 00:43:42
    zgłoś
    Jak szybko kobieta powinna wam się oddać?
    Podpiszę się pod tekstem jednego z wcześniejszych użytkowników, że... nie ma reguły, wszystko zależy od ludzi.A najłatwiejszym podziałem jest zapewne :1) Obie osoby maja ochotę na seks,a czy to 1, 2, 3 randka, co za różnica, po prostu taki rozwój sytuacji wymaga trochę cięższej pracy nad związkiem, i unikania stwarzania podejrzanych sytuacji. (Choć mi się już nie chce pakować w takie związki, hehe)2) Dla mnie jak i zapewne części facetów, myślę że najwygodniejszą sytuacja jest fajna, przyjemna i obustronna walka przez 2-3miesiące, uwieńczona dobrym seksem. Czasem fajniej poczekać i kontrolować rozwój sytuacji a niż od razu osiągać sukces.Aha,ale jasne że są wyjątki, 2lata temu poznałem dziewczynę... która po 1miesiącu ciągłego kontaktu, dzień w dzień, każda wolna chwila spędzona razem... poszliśmy do łóżka, i nawet przez myśl mi nie przejdzie ze zrobiła to za szybko, bo podczas miesiąca uświadomiła mi jaką jest osobą...
    rezultat, 2011-05-16 11:26:56
    zgłoś
    mężczyźni kochają zołzy? hmmm :)
    gorzej jak się trafi na niedojrzałą zołzę Która widzi się w blasku fleszy, uważa się za totalnie niezależną względem facetów i sądzi że sama wszystko potrafi najlepiej i swoją ciężką pracą osiągnie sukces... niestety, często po latach ciągłej gonitwy za sukcesem(=sukces podpisuje tutaj jako, stan w którym jesteśmy dumni z własnej pracy, która spełnia nasze wymagania finansowe i ambicjonalne) kończy się u byle jakiego frajera, który sam jest namiastką człowieka sukcesu.Ot taka krótka historia, z życia bliskiego mi człowieka, który był z istną zołzą, w dobrym słowa tego znaczeniu...aczkolwiek niedojrzałą i zagubioną w trendzie bycia niezależną.A co do zapytania:"to babeczka z charakterem która zawsze ma swoje zdanie, a pojawienie się faceta w swoim życiu traktuje jak miły dodatek do codzienności nie stawiając go na piedestale. "charakter - wiadome! Bycie niezależną ale potrafiącą wspomóc się innymi?-no jasne! Traktowanie faceta jako dodatek ? - Hohh... czy kobiecie odpowiada traktowanie jej jako dodatek? Odpowiedź wydaję się łatwa.
    rezultat, 2011-05-17 20:30:02
    zgłoś
    dziewczyna przejmuje inicjatywę?
    \'romantyk\' napisał(-a):JAAA! Bo będę wiedział o co chodzi i będę krok przed Nią:DDZacny komentarz. :]
    rezultat, 2011-05-18 12:57:55
    zgłoś
    mężczyźni kochają zołzy? hmmm :)
    Bajera niczego nie wnosi do kwestii bycia/poderwania zołzy, to taka sama kobieta jak każda inna, to nie jest żaden nad gatunek. Zgodzę się z Tobą iż owszem kobieta mająca cechy naszej z teorii 'zołzy' to dominant, i trzeba się dużo napracować nad związkiem, bo inaczej zostanie się zmiażdżonym i podpisanym jako 'męska [beeep]'.Aha, i wiem że wszyscy my tutaj zebrani, to prawdziwe okazy męstwa, z głowami pełnymi teorii o 'jak poderwać kobietę w 2minuty'... a i w praktycę jesteśmy lata świetlne przed 99% polskiego społeczeństwa...Ale rzeczywistość bywa przewrotna. Zołza czy nie zołza, nie ważne...ważne żeby się dogadywać.
    rezultat, 2011-05-19 10:36:27
1 2 3 ... 21
STRONA 1 z 21
REKLAMA