[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil remekbd

zgłoś
    nogi rzeźba
    Przypomniałem sobie jeszcze dwie rzeczy.1. Znajdź sobie górkę i wbiegaj na nią. Wyrobisz sobie łydki ze stali2. Pływaj w płetwach bo działają na uda,łydki i pośladki.Tyle ode mnie jak coś jeszcze sobie przypomnę to napiszę.
    remekbd, 2009-06-04 11:23:50
    zgłoś
    Wasze komórki
    A ja mam Nokie 3510i i sobie chwalę a tak serio to jeden z niewielu telefonów jaki przetrwał w moich rękach i za to go cenię
    remekbd, 2009-06-05 01:37:01
    zgłoś
    pierwsze slowa :)
    Panowie potrzebuję pomocy z waszej strony bo sam nie wiem co robić.Jakiś czas temu zauważyłem niezwykle piękną dziewczynę wręcz idealną i od tamtej pory co jakiś czas się gdzieś mijamy a to w sklepie lub gdy biegam czasami na ulicy. Widząc jej wzrok wiem że nie jestem jej obojętny ale nie wiem jak zacząć? Wydaje się taka niedostępna, może dlatego że jest kilka lat starsza ode mnie. Pomóżcie potrzebującemu Remek
    remekbd, 2009-06-07 01:46:37
    zgłoś
    Bol w sciegnie achillesa
    A rozciągasz to miejsce przed i po bieganiu??? Od jak dawna biegasz?
    remekbd, 2009-06-07 14:42:13
    zgłoś
    Bol w sciegnie achillesa
    2 miesiące to już sporo. A jaki dystans? A jak chodzisz to czujesz jakby coś ci tam strzelało? Jeśli rozciągasz się przed to powinno wystarczyć. Wg mnie masz albo zapalenie ścięgna ale to trochę dziwne że boli cię gdy siedzisz najlepiej zrobisz jak pójdziesz do lekarza bo na forum to tylko takie spekulacje co może być. A jak chodzisz to czujesz jakby coś ci tam strzelało?
    remekbd, 2009-06-07 16:06:29
    zgłoś
    Bol w sciegnie achillesa
    Dystans niby nie duży. A zaczynałeś stopniowo czy narzuciłeś sobie 6km i cały czas tak biegasz? Po jakiej nawierzchni biegasz? jeśli to asfalt bądź beton to zmień na coś lekkiego np leśne drogi łąka. Może też być tak że masz nie właściwe buty które nie trzymają prawidłowo kostki. Dużo możliwości. To że przestaje nie oznacza że kontuzja nie będzie się pogłębiać. Odpocznij 3 dni i rób okłady lodem potem spróbuj biegać jak nie przestanie to do lekarza. Tyle mogę powiedzieć z własnego doświadczenia. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
    remekbd, 2009-06-07 17:32:15
    zgłoś
    Wiadomo że nie ma uniwersalnego sposobu ale każdy widzi to na swój sposób a może mi ten sposób się przyda Tak więc każda się przyda. Oj panowie gdybyście ją zobaczyli mielibyście taki sam problem jak ja Wiem że żadne sztuczki nie działają bo jest to zbyt złożony proces ale to co pisaliście z tym uśmiechem spodobało mi się i zastanawiam się czy właśnie tego nie użyć bo zawsze gdy ją widzę ona się uśmiecha.Znalazłem parę e-booków i zabieram się za czytanie.
    remekbd, 2009-06-08 00:03:16
    zgłoś
    Nietypowy problem
    Im bardziej boisz się że to zepsujesz tym bardziej możliwe że tak będzie. Bądź spontaniczny przytul ją złap za rękę pocałuj. Bo tak na prawdę to co masz do stracenia??? Może się udać albo nie przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz. Takie jest moje zdanie i mówię to z doświadczenia bo wiem co straciłem będąc w podobnej sytuacji jak ty więc ucz się na moich błędach. Powodzenia
    remekbd, 2009-06-08 23:44:21
    zgłoś
    CYTAT(brylant @ Jun 8 2009, 7:20 AM) "Widząc jej wzrok wiem że nie jestem jej obojętny ale nie wiem jak zacząć?" co to znaczy??jak myślisz,jakie masz przeczucie??Ona patrzy na mnie prawie cały czas gdy mnie widzi ale w taki sposób: że niby gdzieś się ogląda, patrzy gdzieś a gdy ja popatrzę się na nią to patrzy mi w oczy.Odwaga to podstawa tylko dlaczego to takie trudne Ale nie ma zmiłuj Brylant niesamowita historia ja też kilka razy chciałem tak zrobić ale strach przed wyśmianiem był większy jednak czytając to co napisałeś widzę że lepiej strach odłożyć na bok i po prostu to zrobić. Dzięki
    remekbd, 2009-06-09 00:02:15
    zgłoś
    No i się dorobiłem...
    Adder a czy miałeś w tym czasie zawroty głowy? Tak że robiło ci się ciemno przed oczami? Wracaj jak najszybciej do zdrowia
    remekbd, 2009-06-11 00:21:28
1 2 3 ... 16
STRONA 2 z 16
REKLAMA