[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil remekbd

zgłoś
    Plecak
    Jako że jest to mój pierwszy post na tym forum to chciałbym wszystkich powitać.Ale do rzeczy ja proponuję abyś poszukał na allegro plecaków wojskowych/militarnych np:pp25 janysporta , jakieś amerykańskie kontraktowe itp.Oto moje propozycje http://www.azymut.waw.pl/sklep/produkt.php?id=112&idg=25http://www.azymut.waw.pl/sklep/produkt.php?id=808&idg=25Wydają się małe ale w rzeczywistości takie nie są a dużo można do nich doczepić. Drugi trochę droższy ale warto poczekać i dołożyć. Jeśli będziesz miał pytania to wal śmiało.
    remekbd, 2009-05-17 20:02:26
    zgłoś
    Jak spędzacie wolny czas
    W weekendy to Airsoft czyli strzelanie do siebie z replik broni 6mm kulkami, dużo adrenaliny i dużo ruchu a w tygodniu to siłownia,bieganie czasami basen, spotkania ze znajomymi, szkoła no i praca.
    remekbd, 2009-05-17 20:08:41
    zgłoś
    Z plecakiem w drogę.
    CYTAT(Pafii @ Mar 7 2009, 13:20 PM) Ciekawostką jest chociażby podejście "chłodnych" Norwegów do korzystania z natury (rozbicie namiotu), w przeciwieństwie do rygorystycznych pod tym względem "gorących" Hiszpanów.Mógł byś to rozwinąć?Jak dla mnie to sprzęt musi być wygodny i trwały i tym głównie kieruję się przy wyborze rzeczy w góry oraz tym aby kolory nie były jaskrawe tylko raczej naturalne.
    remekbd, 2009-05-17 20:16:21
    zgłoś
    Jak spędzacie wolny czas
    Jak sądzę Marines tak?Jak dla mnie rekonstrukcja to za wysoka półka cenowa i zbyt ścisła. Ale podziwiam ludzi którzy się tym zajmują.
    remekbd, 2009-05-17 21:21:45
    zgłoś
    Jak spędzacie wolny czas
    U mnie to współczesność choć uwielbiam II wojnę światową i jeśli kiedyś zajmę się rekonstrukcją to na pewno będą to spadochroniarze jej królewskiej mości z tamtego okresu
    remekbd, 2009-05-18 02:29:13
    zgłoś
    Moje wyzwania
    CYTAT(SoltyS @ May 18 2009, 22:45 PM) Dzięki, mam nadzieję ,że mi się tryb - stres, nie załączy Panowie nie stresujcie się. Ja już jestem po wszystkim tak więc wiem co mówię bo to przeżyłem
    remekbd, 2009-05-19 00:12:53
    zgłoś
    Panowie! Prezent dla chlopaka...
    \'Jacek.G\' napisał(-a):Według mnie pomysł w ogóle nie trafiony. Po jakiego mu ten samolot ? Patrzył będzie na niego całe dnie ? Chociaż mój znajomy dla dziewczyny na walentynki kupił głośniki do komputera ,niestety nasz słownik nie zawiera ,aż tak mocnych słów ,które byłyby adekwatne do jego zachowania .Przyrządź jakieś danie ,polej wino ,przebierz się w ładną bieliznę ."Owiąż" się wstążką i powiedz mu ,żeby rozpakował swój prezent.Popieram. Świetny pomysł i na pewno zapamięta go na długo.
    remekbd, 2009-05-25 01:02:05
    zgłoś
    Mleko czekoladowe
    Ja tam wolę waniliowe, a przepis jest banalnie prosty a mianowicie mleko i cukier waniliowy, mleko podgrzać cukier wsypać i pomieszać.
    remekbd, 2009-05-27 22:34:45
    zgłoś
    nogi rzeźba
    Ja z czystym sumieniem polecam bieganie. Jak przed chorobą biegałem to nogi były na prawdę dobrze wyrzeźbione. Ja biegałem na 5km ale nie wiem jak to wygląda u Ciebie.
    remekbd, 2009-05-30 23:29:13
    zgłoś
    Ciekawostki ze świata
    Wy się śmiejecie a pewien rosjanin miał 12 promili , niestety nie przeżył tego bo potrącił go samochód jak jechał rowerem. Gdzieś o tym czytałem ale nie pamiętam gdzie. W każdym bądź razie wiem że bardzo długo pił dlatego że zwolnili go z pracy.
    remekbd, 2009-05-31 23:28:11
1 2 3 ... 16
STRONA 1 z 16
REKLAMA