REKLAMA

Profil damianao87

zgłoś
    Trening przygotowujący do wojska/egzaminu
    Witam.Zgłosiłem się na ochotnika do wojska. W WKU powiedziano mi, że mam się zgłosić na testy jak będę czuł się na siłach.Test wygląda następująco:1. Marszobieg na 3000 m.2. Skłony tułowia w przód w czasie 2 min(50 brzuszków)3. Podciąganie się na drążku wysokim podchwytem(min.8 razy)4. Bieg wahadłowy 10 x 10 m.Może ktoś mi poleci od jakich ćwiczeń mam zacząć? Może ktoś już przechodził takie testy i poradzi mi jak się przygotować. Będę wdzięczny za rady:) pozdrawiam wszystkich
    damianao87, 2009-02-16 22:16:05
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    polecam film "Changeling" z Angeliną Jolie (polski tytuł to Oszukana). świetna historia oparta na faktach. No i Gran Torino z Eastwoodem. no i jak ktoś już wspomniał Siedem dusz ze Smithem. i Slumdog wart polecenia:)
    damianao87, 2009-02-17 21:17:42
    zgłoś
    jestem1. do sierpnia mam czas. może początek września.2. kupiłem atlas do ćwiczeń, razem z ojcem zespwałem drążek do podciągania. kupiłem hantelki. wszystkie konkurencje jestem w stanie zaliczyć od zaraz, ale tylko na minimum, a to mi nie daje pewności, że się dostanę. Brzuszków zrobie 65 w 2 min. 8 razy się podciągne. bieg na 3 km w okolicach 15 min.Bieg wahadłowy w okolicach 33 sek.3. Mój wzrost to 182 cm i ważę 77 kilo.Ciężko mi idzie podciąganie na drążku. Na to bym chciał położyć głównie nacisk.Od marca chciałbym dużo jeździć rowerem. Czy to dobry pomysł?Jaki trening proponujecie? Prowadze firme i trening zaczynam ok. godziny 20.
    damianao87, 2009-02-17 21:57:38
    zgłoś
    świetnie mi to wszystko opisaliście:)Jeszcze to dokładnie przeanalizuje i zabieram się do roboty.Godziny treningów przeniose na rano. Rower wyłącze z treningu.Drążek mam bardzo szeroki i wysoko przymocowany.Motywacje mam wielką więc chyba nie będzie problemu.Pozdrawiam
    damianao87, 2009-02-17 23:43:59
    zgłoś
    firme ojciec mi przepisał. ale nie widzi mi sie całe życie wegetować w papierkach. miałem już kilka pomysłów na życie. ale ten jest najpewniejszy. no i nie lubie ciągle robić tego samego całymi dniami. a wojsko daje mi pole do popisu w kwestii rozwijania zainteresowań. jak się dostanę to dam znać. pozdrawiam
    damianao87, 2009-02-18 17:40:14
    zgłoś
    Ideał kobiety?
    dla mnie ideałem kobiecości jest Alicia Keys:) sami popatrzcie:[yt]6LKdN1peRqM[/yt]
    damianao87, 2009-02-23 13:08:31
    zgłoś
    Jakiej muzyki słuchacie na treningach ?
    rap, soul, jazz i elektroniczna najbardziej mnie kręci gdy ćwicze:)
    damianao87, 2009-02-23 13:34:08
    zgłoś
    Gry
    dla mnie najlepsze gry są na kurnik.pl uwielbiam makao:)
    damianao87, 2009-02-23 16:50:43
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    A teraz może pytanie jakiej drużynie piłkarskiej kibicujecie? Ja osobiście od małego kibicuje Fc Barcelonie:) i nie jestem jednosezonowym kibicem. W przyszłości mam zamiar wybrać się na Camp Nou. Od zawsze podobał mi się ich styl gry, ciekawa historia, świetni piłkarze, liczne trofea:)Teraz kolej na was. Jaki jest wasz ulubiony zespół? Co sprawiło, że lubicie właśnie ten team? Może macie na youtubie ciekawe akcje, mecze, skróty, gole? Jeśli tak to prosze o zamieszczanie linków:) i prosze o kulturalne odpowiedzi, bo nie zawsze wśród kibiców takie spotykamy:)I jeszcze jeden z najlepszych meczy Barcy jaki kiedykolwiek widziałem:)[yt]JIShXXWDr8A[/yt]
    damianao87, 2009-02-23 17:10:40
    zgłoś
    Romantyczna muzyka
    napewno barry white, marvin gaye, al green...jak coś znajde jeszcze to dam znać
    damianao87, 2009-03-28 00:48:50
STRONA 1 z 2
REKLAMA