REKLAMA

Profil radek86

zgłoś
    Szowinizmy: czy Polacy to rasisci i nacjonalisci?
    Wstyd mi za Polaków rasistów. Wszyscy ludzie są równie niezależnie od płci, wieku, koloru skóry, preferencji seksualnych, wyznania.. i nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej.
    radek86, 2009-09-23 00:09:31
    zgłoś
    Ile wyciskacie na klate?
    Widzę, że pojawił się tu taki temat, więc może ktoś mi odpowie na kilka nurtujących pytań.Otóż, ćwiczenia siłowe rozpocząłem 04.01 tego roku, dwa razy w tygodniu. W pozostałe 3 dni nadal ćwiczę aerobowo, nadal, ponieważ ćwiczenia aerobowe na siłowni rozpocząłem w sierpniu ubiegłego roku, co pomogło pozbyć się 10 kg. Nadal chcę schudnąć, ponieważ przy wzroście 1,70 m ważę 80 kg, więc łączę trening aerobowy z siłowym.Co do tematu, to ja biorę marne 30 kg, czyli obciążam sobie gryf na 10 lub 15 kg. Robię 3 serie po 15 powtórzeń, z tym, że w 3 serii już dam rady tylko 10. Zastanawiam się, co ile i o ile mam sobie zwiększać obciążenie. Po jakim czasie będę stanie podnieść jakiś bardziej konkretny ciężar? Niestety po schudnięciu ubyło mi 5 cm w klacie. A może lepiej jest ćwiczyć tak, że brać większy ciężar w pierwszej serii a w kolejnych zmniejszać ilość powtórzeń?
    radek86, 2010-01-28 12:50:55
    zgłoś
    Ile wyciskacie na klate?
    \'Hustla\' napisał(-a):radek86, jeżeli chcesz brać więcej to zacznij ćwiczyć siłowo, czyli więcej serii i mniej powtórzeń, na głównej stronie masz artykuł, wystarczy tylko przeczytać, ciężar zwiększaj co 3 tygodnie, ale o małą wartość np. 2-3kgDzięki, rzeczywiście jest tutaj sporo pożytecznych porad, ale na razie chyba muszę skupić się na aerobach, żeby zrzucić jeszcze z 10 kg.
    radek86, 2010-01-29 15:33:20
    zgłoś
    Papierosy
    Nie palę, ale kiedyś podpałem, głównie imprezowo. To była głupota z mojej strony. Na szczęście mnie nie wciągnęło.
    radek86, 2010-01-29 19:52:36
    zgłoś
    Ile wyciskacie na klate?
    Czasem zastanawiam się czy nie lepiej znów wrócić do samych aerobów. Opinie są podzielone. Jedni mówią, że lepiej najpierw jest schudnąć do odpowiedniej wagi, a potem wziąć się za siłę, inni, że lepiej łączyć siłę z aerobami. Już sam nie wiem. Na zdrowy rozum wydaje mi się, że lepiej jest połączyć. Z drugiej strony przy samych aerobach może szybciej schudnę...Nie zasmucam się, czasem tylko wkurzam, ale wiem, że potrzeba będzie sporo cierpliwości. Pozdrawiam ćwiczących i niećwiczących też.
    radek86, 2010-01-29 21:27:16
    zgłoś
    Macie jakieś ciekawe hobby?
    Siłownia, choć nie wiem, czy jest moim hobby, ale sprawia mi dużo satysfakcji. Poza tym, lubię przesiadywać w sieci. Ponadto, dość nietypowo jak na faceta, bardzo lubię gotować, tylko żeby miał kto zmywać...
    radek86, 2010-01-29 22:02:37
    zgłoś
    Ile wyciskacie na klate?
    Dzięki, zatem zasięgnę języka w innych tematach, bo rzeczywiście ten jest o klacie.
    radek86, 2010-01-29 23:30:14
    zgłoś
    Macie jakieś ciekawe hobby?
    Tak, mój.
    radek86, 2010-01-30 21:03:50
    zgłoś
    Zrzucanie wagi a budowanie miesni
    Miałem założyć nowy temat, ale znalazłem podobny, więc go odświeżę.Właściwie sam nie wiem od czego zacząć, więc może po kolei, od początku. Mam 23 lata, 1,7 m wzrostu i ważę 80 kg. W sumie w ciągu minionego roku schudłem 12-14 kg, nie wiem dokładnie, bo się nie ważyłem w tamtym okresie. Swój sukces w odchudzaniu zawdzięczam ćwiczeniom aerobowym na siłowni. Zawsze chciałem mieć ładną sylwetkę (kto by nie chciał?), dlatego postawiłem sobie pewne cele i wiem, że mnóstwo pracy przede mną.Najpierw przez 4 miesiące ćwiczyłem aerobowo, schudłem 8 kg. Niestety wraz ze zbędnymi kilogramami ubyło mi 5 cm w klacie, ze 107 zrobiło się 102. Niby nie powinno mnie to dziwić w końcu, jak chudnie to wszystko. Postanowiłem więc do aerobów dołożyć ćwiczenia na siłę. Poradziłem się instruktora, który ułożył mi plan. Przedtem były same aeroby, teraz jest 3 dni aerobów i 2 dwa dni ćwiczeń siłowych na największe partie mięśni. W połowie lutego mam się zgłosić po nowy plan.Mój problem polega na tym, że choć optycznie widać, że jestem znacznie szczuplejszy to za cholerę nie mogę pozbyć się tych poduszek z tłuszczu, których wszędzie pełno.I teraz tak - rozumiem, że pozbywanie się tłuszczu to odchudzanie, a jeżeli już schudnę to muszę ćwiczyć na masę i dopiero na koniec na rzeźbę?Czy mógłbym się wspomóc jakimiś suplementami, żeby szybciej pozbyć się tego tłuszczu? Moja nadwaga skupia się dość nietypowo jak u faceta, bo raczej na biodrach i tyłku niż brzuchu.I wreszcie clou tego postu. Jak się mają aeroby do ćwiczeń siłowych? Wiem, że muszę ćwiczyć aerobowo, bo ważę za dużo w stosunku do wzrostu. Czy zatem jest sens robienia przez dwa dni tych ćwiczeń siłowych? Czy może lepiej znów robić same aeroby.Oto mój zestaw. Komentarze mile widziane.Poniedziałek0. Rozgrzewka - bieżnia - 10 min. - 9-10 km/h bez wzniesienia.1. Wyciskanie sztangi na ławeczce prostej - 15/15/15.2. Ściąganie drążka wyciągu do klatki piersiowej - 15/15/15.3. Wyciskanie hantli nad głowę w siadzie - 15/15/15.4. Wypychanie ciężaru na suwnicy - 15/15/15.5. Wznosy tułowia na ławeczce rzymskiej.6. W leżeniu tyłem podciąganie naprzemienne kolan do klatki piersiowej - 3x15-20.7. Rowerek - 20 min. - średnie obciążenie.Wtorek1. Bieżnia - od 35 min. do 60 min. - na przemian - 5 min. 8-10 km/h bez wzniesienia, 5 min. 6,5-7 km/h na wzniesieniu 11-15.2. Stepper lub rzadziej free runner - 35 min. - na przemian - 5 min. lekko, 2 min. ciężko.3. Rowerek - 10 min. - bardzo lekko.4. Brzuszki.Środa1. Wyciskanie sztangi na ławeczce skośnej - 15/15/15.2. W siadzie przyciąganie do brzucha na maszynie - 15/15/15.3. Wyciskanie ciężaru do góry na maszynie - 15/15/15.4. Wypady z hantlami trzymanymi w rękach - 15/15/15.5. Leżenie przodem, równoczesny wznos prawej ręki i lewej nogi a następnie odwrotnie - 10/10/10 na każdą stronę.6. Leżenie tyłem, nogi ugięte przy drabinkach, wznosy tułowia - 3x15-20.Czw. i piątek to samo co we wtorek.Sobota i niedziela - wolne.Nie mam diety, ale jem normalnie, nie przejadam się. Nie piję piwa, jem dużo owoców, staram się ograniczać słodycze.
    radek86, 2010-02-01 14:33:34
    zgłoś
    Zrzucanie wagi a budowanie miesni
    Dzięki, poszperam w sieci pod kątem tego, co mi napisałeś, zwłaszcza, że złapało mnie zapalenie ucha i muszę wziąć antybiotyk. Jestem zły i zmartwiony, bo będę miał straty.
    radek86, 2010-02-03 18:31:24
1 2 3 ... 26
STRONA 1 z 26
REKLAMA