REKLAMA

Profil probos

zgłoś
    Plan treningowy dla 16-latka / w domu
    Witam. Mam 16 lat i ostatnimi czasy zacząłem sobie troszkę ćwiczyć. Z tego miejsca pytanie, a raczej prośba. Czy mógłby mi ktoś znaleźć lub ułożyć plan dla mnie ?Obecnie posiadam w domu ławkę prostą/skośną, sztangę i jedną hantle. Z góry dzięki i pozdrawiam.
    probos, 2009-04-11 16:30:22
    zgłoś
    Jak spędzacie wolny czas
    Głównie jakiś wysiłek fizyczny, dobry film, spotkania z dziewczyną/kumplami lub książka historyczna. Czasami również pomęczę trochę CS-a, ale ostatnimi czasy mam na to coraz mniej czasu.
    probos, 2009-04-11 16:31:34
    zgłoś
    Programy niezbedne, przydatne, fajne...
    CYTAT(saber @ Mar 25 2009, 0:44 AM) Mam, używam, polecam. Maciej ma rację, dla chcącego... A ja na chwilę obecną zasuwam 4 miesiąc bez anty-vira i nie mam powodów do narzekania.
    probos, 2009-04-11 16:40:21
    zgłoś
    Ból podczas biegu
    Witam !Czy wie może ktoś, co mi dolega ?Jak biegam sobie rekreacyjnie, pomimo dobrego rozciągnięcia Achillesów, przeszywa moją nogę, jakieś 10 cm nad kostką, dziwny ból. Nie wiem, czym jest to spowodowane, ale uniemożliwia to prawidłowy bieg, bo zamiast skupiać się na tym, żeby biec odpowiednim tempem, to muszę co jakiś czas się zatrzymywać, aby ból przeszedł. To i tak działa krótko, bo ból powraca po minucie. :/
    probos, 2009-04-13 22:17:42
    zgłoś
    Książki, które z jakiegoś powodu musisz przeczytać
    "Generał SS" - Svena Hassela.Aby zobaczyć, jak naprawdę wyglądała bitwa o Stalingrad.
    probos, 2009-04-13 22:19:43
    zgłoś
    Swieta - czas luzu czy pełna kontrola?
    Nażarty jestem jak świnia. To tak w skrócie. Po prostu, jak się siedzi przy stole, to się nie da nie jeść.
    probos, 2009-04-13 22:37:26
    zgłoś
    UWAGA KONKURS!!!!
    Mylisz się kolego.
    probos, 2009-04-13 22:48:00
    zgłoś
    Gry
    CS, ale odkąd zacząłem chodzić do LO, zabawa się skończyła.Doszedł jeszcze dodatkowy angol i panna...
    probos, 2009-04-21 22:56:44
    zgłoś
    3 kg w 3 tygodnie i parę pytań
    Rozpisz sobie split na 4 dni w tygodniu. Poćwicz tym planem 6 tygodni. Później, tydzień przerwy i spróbuj wejść na plan push and pull. Jak będziesz chciał się czegoś więcej dowiedzieć, to pisz wtedy na priva. Pozdrawiam i masuj, bo chudziutko jest.
    probos, 2010-03-29 21:21:54
    zgłoś
    3 kg w 3 tygodnie i parę pytań
    Łołoło, zacznę od początku stary. Nie ma sensu robić oddzielnie klatki, lepiej ćwiczwtorek, środa, piątek i sobotaWtorek :klata + bicŚroda :nogiPiątek :barki + tricepsSobota : plecy + przedramionaSpróbuję Ci coś do tego ułożyć, bo teraz jestem zajęty. To masz tak na szybko. Aha, Twój trening na plecy jest hm... DziwnyRób martwy ciąg, wiosłowanie hantlami, podciąganie na drążku, ściąganie drążka na maszynie za głowę.Obowiązkowo sprawdź swoją wagę, potem rób to co 2 tygodnie i zapisuj. Postęp motywuje.
    probos, 2010-03-30 15:45:20
STRONA 1 z 2
REKLAMA