REKLAMA

Profil 19dawid90

zgłoś
    Jak długo czytacie Men's Health?
    od wakacji roku 2007 ;D pierwszy nr lipiec - sierpień i od tego czasu zacząłem czytać i dbać o swoją kulturę fizyczną ;]
    19dawid90, 2009-09-15 22:10:49
    zgłoś
    Szkoła
    a ja obecnie chodze do czwartej technikum i nie ma co, też jest fajnie ;] podstawówkę i gimnazjum już nie wspominam tak kolorowo jak załóżmy 3 lat w technikum. Byłem trochę "pulchniejszy" jak teraz i przez to zawsze stałem nieco zboku. Wziąłem się za siebie na koniec pierwszej technikum i jest lepiej a jeśli wracając do historii związanych ze szkołą (technikum) to... pewnego słonecznego dnia, to był maj bodajże, w przerwie między lekcjami poszliśmy z ekipą do parku przy szkole. Jest tam staw ogrodzony barierkami i ogólnie fajnie kolorowo i zielono w którymś momencie kumpela z klasy wypaliła kto pójdzie z Nią do Mac'ka. No to zgłosiłem się na ochotnika. Przeszliśmy sie trzy kroki i mówi:- po co bierzesz plecak? zostaw Mateuszowi to go weźmie.... pech chciał, że się jej posłuchałem. On stał oparty o barierki a za sobą był owy stawik. Rzuciłem więc mu plecak. Złapał go tak, że odbił mu się o przedramie i... poleciał do tyłu... W plecaku oprócz kilku książek miałem spódniczkę koleżanki i klasowy dziennik "bagaż" zaczął odpływać a on stoi i patrzy... szybko skołowałem od jakiegoś dziadka laskę żeby przyciągnąć "obiekt pływający" który utknął na mieliźnie na jedno szczęście dziennik bardzo na tym nie ucierpiał (tylko ranty i brzegi kartek), spódniczka była wilgotna i książki od tamtej chwili... tylko ja nosze dziennik
    19dawid90, 2009-09-17 17:35:03
    zgłoś
    KALISTENIKA Trening bez sprzętu - drążek/hantle
    pomógłbym Ci jeśli bym umiał ale jeszcze lipa. W każdym razie nie jesteś sam jeśli chodzi o błędy treningowe podając na przykładzie własną głupotę...Trzy lata temu gdy zaczynałem swoją zabawę z ćwiczeniami ważyłem 86 kg przy wzroście 185cm. Jednym słowem wszystko miałem w brzuchu. Jakoś tak się trafiło, że natknąłem się na mh. Przeczytałem nr od deski do deski, później następne dwa. Ograniczyłem ilość przyjmowanego prowiantu do własnego organizmu i niestety... to nie wystarczyło i dalej nie wiedziałem jak schudnąć ale... ułożyłem sobie program na brzuch- mostek przez 60s (pozycja jak do pompki tylko oparty na przedramionach)- mostek bokiem 60s- przyciąganie kolan do klatki w leżeniu na plecach 12 - brzuszki 12- rowerek 12robiłem 3 serie 3 ostatnich ćwiczeń i tak codziennie przez... 3 miesiące! i tylko to, ewentualnie rano przed wyjściem do szkoły 3 serie po 10 pompek i powoli ich liczba się zwiększała. Fakt, że po tych 3 miesiącach oponka zniknęła (waga spadła do 82) i zarys mięśni brzucha też było widać. Zrobiłem sobie miesiąc przerwy i z któregoś nr mh znowu sobie ułożyłem plan i ogólnie ćwiczyłem przez 2.5 roku na trzech planach ogólnorozwojowych... mam tylko 2 hantle i 13kg obciążenia... niestety w ciągu trzech lat biceps powiększył się tylko o 2cm, klatka 4cm a barki chyba o 6cm. I dalej nie wiedziałem jak dobrze ćwiczyć. Brzuch mam dosyć mocny (tak mi się wydaje, bez większych problemów rozciągnę się i złoże na kółku treningowym z pozycji stojącej) Ale reszta mięśni pozostawia dużo do życzenia. Nie powiem, trochę siły zyskałem przez ten okres czasu.- na początku ledwo dwa razy się podciągałem, teraz wycisnę 12 razya o 20 pompkach już w ogóle mogłem pomarzyć.Ale to i tak pozostawia dużo do życzenia jak i nabór masy...Mogę Ci podpowiedzieć co sam zamierzam robić i przy okazji poprosić resztę forumowiczów do oceny treningu.poniedziałeksuperserie x 3pompki klasyczne z siostrą na plecach (+25kg) kilka razy a jak nie daje rady proszę żeby zeszła i robię dwie normalnie przyciąganie hantli nachwytem 8 - 10 razysuperserie x 3pompki z nogami na podwyższeniu z szeroko rozstawionym dłońmi 8 - 10 razyprzyciąganie hantli chwytem młotkowym 8 - 10 razysupersierie x 3pompki na hantlach z nogami na podwyższeniu 8 - 10 razyprzyciąganie hantli podchwytem 8 - 10 razy- mostek 60s- mostki bokiem 6 x 3 serie- mostek bokiem i przyciąganie kolana 6 x 3 serie- mostek bokiem 30s x 3 serieobwód x 3- przyciąganie kolan do klatki w leżeniu na brzuchu 15 razy- spięcia brzucha 15 razy- unoszenie nóg w leżeniu 10 razyśrodasuperserie x 5 podciąganie nachwytem (z maksymalną ilością powtórzeń)pompki tricepsowe + 15kgsuperserie x 5podciąganie w podporze 6 - 8 (z maksymalną ilością powtórzeń)pompki tricepsowe na koniec brzuch jak w poniedziałekpiątek... i tu muszę sobie ułożyć barki i nogi
    19dawid90, 2009-09-17 18:27:07
    zgłoś
    pizza palce lizać
    mam nadzieje że o to chodzi?
    19dawid90, 2009-09-20 14:38:32
    zgłoś
    Słodycze - pięta achillesowa
    gdy miałem podobne problemy, rzucałem się na podłogę i... robiłem pompki, jedną serie na maxa w jak najkrótszym czasie;] to najprostsze drugie rozwiązanie to garść ziaren słonecznika. Ze słodyczami jak z papierosami, jesz i palisz bo masz chwilę wolnego i nie wiesz jak sobie zagospodarować czas.tak uważam ja
    19dawid90, 2009-09-20 20:26:15
    zgłoś
    białko w wieku 15 lat
    nie spiesz się tak z suplementacją. Grunt to dieta i odpowiedni trening a tutaj trochę dużo za dużo czasu na niego poświęcasz. Powinno być krótko i intensywnie. Jaki jest Twój staż treningowy?
    19dawid90, 2009-10-02 21:39:01
    zgłoś
    białko w wieku 15 lat
    ... no i odpoczynek^^ to takie ważniejsze czynniki ;]
    19dawid90, 2009-10-02 21:40:27
    zgłoś
    białko w wieku 15 lat
    CYTAT(Czytacz @ Oct 2 2009, 22:15 PM) Hmm, a co ma piernik do wiatraka? z hormonu wzrostu nie zbudujesz miesni...znalazłbym Ci związek między piernikiem a wiatrakiem z tego co mi wiadomo to suplementacja dobrej diety nie zastąpi
    19dawid90, 2009-10-02 22:27:03
    zgłoś
    białko w wieku 15 lat
    jak według mnie, by dostarczyć 100g białka w pożywieniu to nie jest większy problem
    19dawid90, 2009-10-05 17:08:29
    zgłoś
    Zdenerwowanie po siłowni
    spraw sobie worek i się na nim wyżyj
    19dawid90, 2009-10-06 22:59:35
1 2 3 ... 20
STRONA 1 z 20
REKLAMA