[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil muggs

zgłoś
    Łączenie różnych rodzajów treningu siłowego
    Witam! Moje pytanie dotyczy rodzajów treningu. Jak zapewne wszystkim wiadomo rozróżniamy 3 rodzaje treningu siłowego: "na mase", "na siłę" i "na rzeźbę". Czy można połączyć dwa rodzaje tych treningów w jeden? tzn chcę rzeźbić klatkę, naramienne oraz plecy, ale chciałbym również powiększyć nieco mięśnie ramion (przedramię, biceps, triceps). Wobec tego, czy można na nie zastosować trening masowy? Czyli: klatka, obręcz barkowa, grzbiet ćwiczyć "na rzeźbę" a ramiona "na masę"? Wiek: 24, staż treningowy: 1,5 roku, Suplementacja: HMB 1250 Olimp. Pozdrawiam i proszę o opinie ludzi mających pojęcie o temacie.
    muggs, 2010-04-12 15:12:20
    zgłoś
    odciski na dłoniach
    ćwiczę od 1,5 roku przez pierwsze powiedzmy 8 miesięcy nie pomagało nic ani gliceryna ani rekawiczki, na chwilę obecną sądzę ze skóra w tych miejscach przyzwyczaiła się i bardzo stwardniała, więc stosuję tylko skórzane rękawiczki by poprawić uchwyt, ludzki organizm ma tą wspaniałą cechę ze się dostosuje sam, potrzebuje tylko czasu. Odciski przestaną się pojawiać (no chyba że nagle przeskoczysz na większe obciążenia).
    muggs, 2010-04-12 15:17:53
    zgłoś
    CYTAT(Karol. @ 12-04-2010, 16:15) Według mnie nie ma to sensu. Przede wszystkim dlatego, że definicja różni się od masówki dietą, a ta jest dostosowana albo do treningu na rzeźbę, albo do trenigu na masę. Nie wiem, czy wszyscy się z tym zgodzą, ale taka jest moja opinia. Wiesz piotrek, sądzę że powninieneś jeszcze kilka tygodni stosować trening masowy a kiedy osiągniesz wymagane rezultaty przejdź na rzeźbę. Z siłownią nie ma pośpiechu. Droga do sukcesu jest w ciągłej przebudowie Masz racje i tutaj nie mam zamiaru polemizowac. Jednak nie jestem kulturysta i nie katuję się zbytnio dietami. Generalnie na moj gust moglbym miec nieco wieksze przedramionka i bice a przeciez Syntholu nie bede wpuszczal heh. Sproboje trzymac dotychczasowa dietke i ćwiczyc masowy trening na same ramiona reszta rzezba i tak 6-8 tyg zobaczymy co wyjdzie. Najlepiej w koncu eksperymentowac na sobie bo kazdy ma inny organizm i u kazdego bedzie inaczej
    muggs, 2010-04-12 16:22:37
    zgłoś
    Przedramie
    Panowie zna ktoś ćwiczenia na przedramiona pomijając: uginanie łamanego i prostego gryfu w statniu i na modlitewniku oraz zginanie nadgarstków (nachwyt i podchwyt)???
    muggs, 2010-04-12 16:29:25
    zgłoś
    czytając Wasze wypowiedzi to najlepiej będzie jak zajmę się rzezba bo masa jest wystarczająca w mojej ocenie (zwlaszcza ze jestem w 3 tyg treningu rzebowego) najwyzej pozniej przerzuce sie z powrotem na maske. Dzieki za odpowiedzi pzdr.
    muggs, 2010-04-13 08:54:26
    zgłoś
    Przedramie
    o widzicie wszystko ładnie, pięknie a rolowania nie robiłem nigdy ani talerzy... cóż, młodzież, trzeba się jeszcze dużo uczyć. Dzięki siłacze.
    muggs, 2010-04-13 08:58:37
    zgłoś
    Ile macie cm w bicepsie?
    wiek: 24biceps (spoczynek): 38po treningu nigdy nie mierzylem
    muggs, 2010-04-14 09:17:04
    zgłoś
    Glukozamina
    Chciałbym zapytac o Wasze opinie na temat glukozaminy. Ćwiczę na siłowni i co drugi dzień biegam. Jak narazie żaden ze stawów nie skrzypi ani nie boli, ale lepiej zapobiegać niż leczyc. Ma ktoś jakieś doświadczenia z w/w glukozaminą? Rozważam zakup gluko firmy Olimp: http://www.olimp-supplements.com/pl/index2...;str=2&sh=1Jak sądzicie czy warto w to inwestować, bo wielki koszt to to nie jest w porównaniu z kontuzją ale z kolei gdyby chcieć jeść wszystkie zalecane suple to można sobie darować obiad zapychając się pigułami...
    muggs, 2010-04-14 09:24:12
    zgłoś
    Glukozamina
    CYTAT(Maciey @ 14-04-2010, 9:42) Zdecydowanie polecam. Rok temu cierpiałem z powodu bólu w kolanie, który objawiał się zawsze podczas biegania na długim dystansie. Nie był bardzo mocny, ale na tyle nieprzyjemny, że zacząłem się o to kolano bać.Po glukozaminie przeszło.Ale ważny jest fakt jak długo już ćwiczysz? Bo jeśli dopiero parę miesięcy to nie masz się czego obawiać.Siłownia półtora roku, bieganie 2 miesiące (regularne bieganie co dwa dni 40 min)Aha no i pozdrawiam kolege z Kielc ;-)
    muggs, 2010-04-14 09:50:48
    zgłoś
    odzywki-alkohol-kondycja
    Na piwie bardzo fajnie robi się masę... Szkoda tylko że tą na brzuchu i bezużyteczną. Napij się soku albo koktajl owocowo białkowy ;-)
    muggs, 2010-04-14 10:00:53
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij