REKLAMA

Profil piotr85

zgłoś
    byly i jego zagrywki
    Nie odpisuj mu jak jest takim chamem i burakiem.Po co mu odpisujesz?
    piotr85, 2013-07-15 09:18:30
    zgłoś
    byly i jego zagrywki
    To zmień numer lub zgłoś na policję nekanie.
    piotr85, 2013-07-15 22:02:07
    zgłoś
    Auto do 15 tyś
    Jak jeszcze nie kupiłeś pisz do mnie, jestem mechanikiem samochodowym. Może coś doradzę.
    piotr85, 2013-07-15 22:07:10
    zgłoś
    jakie piersi / tyłek lubicie u dziewczyny?
    Każdy dywaguje tylko o fizyczności i wyglądzie i każdemu z nas pewnie kopara opada na widok fajnego tyłka czy piersi.Ja poznałem swoją kobietę jak ważyła coś około 90kilo.Ktoś powie że jestem dziwny czy coś nie halo ze mną.Nieprawda,jestem przystojnym,wysportowanym facetem i namawiałem moją ukochaną na wspólne zajęcia na basenie i jazde na rowerze.Wciąż powtarzałem,że dla mnie jest i tak piękna,a ona w to i tak nie wierzyła i tak się zawzięła że dzisiaj schudła prawie 40kilo i jest najpiekniejszą kobietą jaką znam.I najbardziej kręci mnie jej serce i umysł.
    piotr85, 2013-07-15 22:22:28
    zgłoś
    jakie piersi / tyłek lubicie u dziewczyny?
    Autorka tematu o to pytała.Rozumiem, że Ty wolisz potwora z duszą i nie interesują Cię kobiety posiadające urodę. Ty mi nie wypominasz nazywając moją kobietę potworem? Żenada normalnie. Popatrzcie na swoje kobiety i dopiero je oceniajcie, o ile w ogóle je macie. To fajnie.To twoja sprawa z kim sypiasz i nikt Ci tego nie wypomina.To czy jesteś przystojny czy nie, a to czy lubisz szczupłe czy większe, to dwie różne sprawy nie mające ze sobą większego związku. Możliwe, że pomimo swej urody jesteś typem aseksualnego romantyka szukającego więzi emocjonalnej, a sex ma dla Ciebie stosunkowo niewielkie znaczenie. Skoro nie lubisz jędrnych piersi to może takie dziewczyny Ci się bardziej spodobają?Jak można będąc atrakcyjnym i niezdesperowanym facetem wiązać się z kobietą, która waży 90 kg ?Greenpeace podrzucił Ci tego wieloryba ?Jesli myślisz, że mnie wkurzysz tym postem to się mylisz. Nie widziałeś kobiety na oczy a wyzywasz ją od wielorybów. Nie wiesz ile ma wzrostu, jak wygląda, a najlepiej krytykowac. Widocznie mało wiecie o miłości.
    piotr85, 2013-07-17 14:07:54
    zgłoś
    Jak ją odzyskać?
    Panowie-kumpel mój ma problem.7 miesiecy temu zostawił kobietę i dopiero teraz sobie uświadomił,że życie bez niej jest bez sensu i że ją kocha.Nie ma odwagi odezwać się do niej.Co radzicie?Ona nie ma innego kolesia.
    piotr85, 2013-07-24 08:48:05
    zgłoś
    Matura, studia, praca, plany na przyszlosc
    Przedsiębiorca pogrzebowy.
    piotr85, 2013-07-24 08:50:36
    zgłoś
    Najlepsze obserwacje UFO / "Komet Bożych"
    http://www.youtube.com/watch?v=kbyTXejJqbk:-D   http://www.youtube.com/watch?v=9jNjNjVrtq4
    piotr85, 2013-07-24 08:58:52
    zgłoś
    Żywienie Optymalne od kuchni
    Zastanawiam się nad zmianą aktualnej diety na optymalną.Jakie korzyści płyną z tej diety?Nie chcę utyć,ani schudnąć.Dobrze czuję się w swoim ciele,188 cm wzrostu,waga 91kg.Widzę,że taka dieta by mi odpowiadała,bo lubię jeść tłusto.Jakie produkty polecacie,od czego zacząć?Czy są jakieś niedobre objawy przejścia na taką dietę?
    piotr85, 2013-07-24 09:08:11
    zgłoś
    Piękne panny - najlepszy motywator treningowy
    Mój ideał to Leryn Franco.
    piotr85, 2013-07-24 09:19:08
STRONA 1 z 2
REKLAMA