REKLAMA

Profil petterDO

zgłoś
    Podciąganie, brak efektów.
    ja wlasnie tez ostatnio zaczalem sie podciagac i polecam, kondycja od razu lepsza i moze miesnie jakos widocznie sie nie powiekszaja ale para w lapie jest :)
    petterDO, 2013-07-29 11:47:36
    zgłoś
    GOLARKA a jednorazówka
    Witam. mam pytanie do bardziej doświadczonych w temacie. Aktualnie golę się Fusion Proglide jednakże chciałbym przerzucić się na  budżetową golarkę elektryczną jednakże to będzie moja pierwsza golarka tego typu dlatego potrzebuję rady. mam na oku:Philips HQ 6925Eldom GP47Phillips PT715no i może coś od zelmera budżet tak w granicach stówki. no i tutaj moje pytanie:) znacie te golarki? czy ogolę się nimi na \"gładko\"? czy warto zmienić na elektryczną? w kwestii golarek bym sie sklanial ku philipsowi bo to chyba najbardziej znana marka robiaca taki sprzet z tych co wymieniles ;) osobiscie nie korzystalem z zadnej tych maszynek, ale na bank wszystkie philipsy maja taki pojemnik na sciety zarost, co jest raczej praktyczne bo nie brudzisz umywalki przy codziennym goleniu. no i same glowice sa duzo ekonomiczniejsze w eksploatacji niz folia golaca (jest czasem zamiast glowic w niektorych golarkach), po prostu na dluzej starczaja ;).
    petterDO, 2013-07-30 20:09:28
    zgłoś
    GOLARKA a jednorazówka
    body groom to zdecydowanie bardziej do ciala :) a golarki do twarzy w takiej cenie to najlepiej poszukaj tutaj http://www.ceneo.pl/Sprzet_AGD;szukaj-golarka;m150;n200.htm na przyklad ktoras z tych pierwszych
    petterDO, 2013-08-02 13:05:57
    zgłoś
    Z czego korzystacie, żeby usunąć włosy z uszu i nosa?
    Każdy ma do tego inne podejście. Mój ojciec np ma tak długie włosy w nosie, że to po prostu nieestetycznie wygląda. ;/ Od jakiegoś czasu używa trymera Philipsa z małymi ostrzami do takich trudno dostępnych miejsc. Myślę, że dostaniesz go praktycznie w każdym sklepie agd.
    petterDO, 2013-09-23 23:29:12
    zgłoś
    bieganie bezstresowe
    Też pierwsze słyszę :) bieganie żeby się odstresować, wyluzować to tak, ale samo bezstresowe to chyba jakaś \"nowoczesna\" nomenklatura ;)
    petterDO, 2014-03-27 12:28:41
    zgłoś
    Problem z zarostem -odrasta słabszy
    Tak jak napisał mar_i_usz_ek, ja bym się raczej nie przejmował specjalnie jeżeli dopiero zaczyna Ci rosnąć zarost ;) A przy okazji, póki nie masz jeszcze mocniejszego zarostu to zwróć uwagę na dobór maszynki - większość osób zaczyna od jednorazówek, a to jest powiedzmy sobie średnia opcja jeżeli chodzi o skuteczność no i podrażnienia niestety... Moim zdaniem dużo lepiej zacząć od elektryka
    petterDO, 2014-03-27 12:43:14
    zgłoś
    Problem z zarostem -odrasta słabszy
    Tylko trzeba pamiętać (tak jak pisałem), w takich zwykłych maszynkach bywa różnie szczególnie jeżeli o podrażnienia... No i kosztowo jak się policzy np w skali roku to się okaże że elektyk dużo taniej wychodzi a wygoda nieporównywalna
    petterDO, 2014-03-28 12:32:45
    zgłoś
    Długość nogawki
    Coś foty przestały działać niestety. Ale na twoim miejscu jeżeli już, to wziąłbym trochę większy rozmiar czyli powiedzmy 33-34 (jeżeli znajdziesz) niż mniejszy... Bo to jednak zawsze jest większy margines ;)
    petterDO, 2014-05-08 12:12:01
    zgłoś
    Broda- pielegnacja
    Kwestia mnie nurtująca jest taka- jaki tyromizer wybrać do podstryżania? Jak go używać? W jaki jeszcze sposób pielęgnować, żeby rosła ładnie? Rozumiem że chodzi o trymer ;) w sensie np taki sprzęt http://www.ceneo.pl/22577946 Czyli zapuszczasz zarost, a później go po prostu przycinasz - możesz sobie ustawić określoną długość of course, w zależności od tego jaką wolisz.
    petterDO, 2014-05-08 12:20:43
    zgłoś
    Broda- pielegnacja
    Co do zarostu, to zanim zaczniesz dbać o strzyżenie brody, zajmij się eliminowaniem tego, co świeżo odrasta. Na taką bródkę starczą nożyczki i grzebień. Szkoda kasy na maszynkę przy takim zaroście. Pomyślisz o niej, jak broda zacznie być twarda. Moim zdaniem właśnie do tego będzie idealna maszynka/trymer (jak zwał tak zwał) ;) Bo raz że wszystko pójdzie szybciej, a dwa że jednak dużo łatwiej wtedy przyciąć nawet delikatniejszy zarost niż nożyczkami. 
    petterDO, 2014-05-09 13:03:30
1 2 3
STRONA 2 z 3
REKLAMA