REKLAMA

Profil petterDO

zgłoś
    Przywitalnia
    witajcie z tej strony piotrek z augustowa ;)
    petterDO, 2013-07-15 16:07:05
    zgłoś
    od zerwania minelo 8 miesiecy i dalej mam slabe libido co jest?
    faktycznie moze warto sie skonsultowac z lekarzem? no i przestac myslec o pannie ;)
    petterDO, 2013-07-16 16:30:49
    zgłoś
    19 trików na szybszy awans
    artkul niezly ale troche zabraklo mi puenty. no i ciekawe czy to sie da odniesc do polskich realiow?
    petterDO, 2013-07-17 14:05:50
    zgłoś
    Impreza u rodziny chłopaka
    za poprzednikiem ;)
    petterDO, 2013-07-17 14:10:10
    zgłoś
    Książki, które z jakiegoś powodu musisz przeczytać
    \"Księga imion\"  Jill Gregory, Karen TintoriGenialny thriller, akcja czasami tak szybka, że nie nadążałem czytać =DPołknąłem w jeden dzień. Szczerze polecam :)  \"Thriller wysnuty z tajemnic kabały i legendy o trzydziestu sześciu sprawiedliwych - Amerykanin i Izraelka walczą z sektą, która jest bliska unicestwienia ludzkości - nieprzewidywalna fabuła, magiczne przedmioty, akcja w wielu miejscach świata. Legenda mówi, że w każdym pokoleniu żyje trzydziestu sześciu sprawiedliwych, sprawiedliwych od ich istnienia zależą losy ludzkości. By ich zgładzić, czyli zniszczyć świat, tajna sekta gnozytów musi znać ich nazwiska. Pojawiają się one w głowie profesora Dawida Shepherda, który niegdyś uległ wypadkowi, a na liście jest jego ukochana pasierbica. Wraz z piękną panią archeolog, Shepherd próbuje ocalić tych, którzy jeszcze żyją, i nie dopuścić do katastrofy.\" tez ostatnio czytalem, swietna ksiazka, polecam!
    petterDO, 2013-07-18 09:40:36
    zgłoś
    Posiłek przed snem
    bulka plus jakis twarog albo jakis serek?
    petterDO, 2013-07-19 14:43:28
    zgłoś
    Piwo z ryżu: światowy hit już w Polsce!
    niezla opcja zobaczymy jak smakuje ;)
    petterDO, 2013-07-23 14:59:23
    zgłoś
    Jak ją odzyskać?
    skoro to sobie uswiadomil to po prostu musi dzialac :)
    petterDO, 2013-07-24 09:39:09
    zgłoś
    Dziewczyna zastawiła mnie dla byłego - co robic?
    ten typ tak (czasem) ma... wez sie w garsc, po jakims czasie przejdzie. choc nie mowie ze bedzie latwo... ale to najlepsze wyjscie.
    petterDO, 2013-07-25 15:19:22
    zgłoś
    Wyprawy w góry.
    fajna sprawa wrzucaj linki jak juz zaczniesz pisac. no i powodzenia i wytrwalosci zycze :)
    petterDO, 2013-07-29 11:44:22
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA