REKLAMA

Profil danko555

zgłoś
    Perfumy
    Cześć wszystkim! Jeśli chodzi o mnie to bardzo lubię Beckham Intimately Yours, uzywam go na wieczór ale w zasadzie dość odświętnie. Na codzień używam tańszym zapachów, w zależnosci od ubioru i okazji: Tonino Lamborgini Azione, Adidas Victory League. Fajny zapach ma dezodorant Old Spice Bahama, lecz słabo się trzyma dlatego psykam go tylko na krótkie wyjscie. Zakupie też niedługo pewnie Playboy, ten niebieski, zamiast kończącego się Tonino. Jest o niebo lepszy i dlugo sie trzyma, więc bedzie nadawał sie na codzień.
    danko555, 2012-05-27 11:21:33
    zgłoś
    Zegarek
    \'Dariusz\' napisał(-a):W efekcie zdecydowałem się na cos takiego Wygląd bardzo prosty ale nie ma miejsca gdzie seiko 5 nie jeste zachwalane, ponadto0 automat !Zegarek bardzo ładny, też sie za takim rozglądam. Orientacyjnie za jakie pieniądze można cos takiego nabyć?
    danko555, 2012-05-27 12:01:36
    zgłoś
    Błahe pytania i szybkie odpowiedzi - offtop działu styl/image
    tu widziałem podobne koszule w tym stylu, może cos znajdziesz. Osobiście jednak na wesele zainwestowałbym w krawat, takie koszule raczej do jeansów.
    danko555, 2012-05-27 12:31:08
    zgłoś
    Zegarek
    według mnie najbardziej uniwersalne sa chyba zegarki na bransolecie, pasuja do wszystkiego, do kazdej kolorystyki i stylu. Ja na Twoim miejscu wybrałbym coś w stylu . Moim zdaniem pasuje zarówno (tak jak opisałeś) do bluzy, polo i w ogóle, idealny dla kogoś młodego. Zależy też co CI sie podoba, czy jesteś zwolennikiem błyskotek rzucających się w oczy, czy raczej lubisz stonowane rzeczy. Zegarek powinien oddawać charakter i styl osoby noszącej go.
    danko555, 2012-05-30 16:52:41
    zgłoś
    Błahe pytania i szybkie odpowiedzi - offtop działu styl/image
    Ja śmigam już 2 sezon w czarnych "trampkach" Nike Deuce Lea i bardzo je sobie chwalę. Polecam
    danko555, 2012-05-31 13:53:08
    zgłoś
    Okulary korekcyjne
    WItam!Noszę okulary korekcyjne i niedługo planuje zakup nowych. Zastanawiam sie co polecacie jeśli chodzi o design, bo raczej nie kupię ponownie takich jak miałem do tej pory, czyli typowych prostokaciaków, bo uznałem już dawno że to do mnie nie pasuje i zakładam je jedynie do czytania i na wykłady. Twarz mam raczej prostokątną i wysokie czoło, więc pewnie cos co złagodziłoby trochę rysy. Raczej nie jestem zwolennikiem jednosezonowej mody na nerdy, wiec to odpada. Jeszcze dodam ze mam 23 lata i nie ubieram się sportowo, ale raczej wolę koszule, kurtki a'la skóra, jeansy i te sprawy. Za jakieś propozycje z góry dzięki
    danko555, 2012-06-07 16:30:59
    zgłoś
    Okulary korekcyjne
    Póki będzie mnie na to stać musze jeszcze przez jakiś czas ponosić "bryle" Z resztą dobrze dobrane okulary podkreślają rysy i charakter... dlatego ten wątek. Pewnie pójdę za radą Soboty i skorzystam z jakiejś specjalistycznej pomocy, mam tylko nadzieję ze w Vision Express i tego typu salonach wiele nie przepłace, nie orientuję sie jeszcze jakie tam sa ceny.
    danko555, 2012-06-07 18:21:08
    zgłoś
    Okulary korekcyjne
    Coś w tym stylu: Muszę CI powiedzieć że to całkiem niezłe rozwiązanie gdy chcesz wygladać oryginalnie i oldschoolowo Mój tata ma podobne okulary, już nie używa, czasem jak zapomne swoich to je zakładam w domu, bo wada prawie taka sama Ale cos w tym stylu z nutą nowoczesności byłoby warte rozważenia
    danko555, 2012-06-07 21:27:23
    zgłoś
    Okulary korekcyjne
    Myślałem o czymś takim: z takim "mostkiem" na górze, ale nie wiem czy to nie jest passe w stosunku do mojego wieku i stylu...
    danko555, 2012-06-07 22:21:42
    zgłoś
    Zegarek
    A mi ostatnio podobają się Fossile i też można znaleźć jakiś fajny do 350zł
    danko555, 2012-06-19 10:35:00
1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7
REKLAMA