REKLAMA

Profil pepele

zgłoś
    Bieżnia czy orbitek
    Strój każdy musi dopasować indywidualnie, jednym lepiej w obcisłych spodniach się biega, innym w luźnych. Ja np. na zimę mam luźne ocieplane dresy kupione na targu (za 50 zł) i pięknie się biega nawet przy - 15 C
    pepele, 2009-01-15 17:01:31
    zgłoś
    Przepisy!
    Na śniadanie proponuję podobny posiłek co @Czytacz tyle, że zamiast muesli i płatków wsypuję zarodki pszenne. Mają one o wiele lepsze wartości odżywcze. Pozwolę sobie przepisać z opakowania:Wartość odżywcza w 100g produktuWartość energetyczna 1498 kJ / 356 kcal Białko 30,5 g Tłuszcz 10,4 g Węglowodany 35,0 g Błonnik 15,5 g Witamina E 15,1 mg (151%)* Tiamina (wit. B1) 2,1 mg (29%)* Ryboflawina (wit. B2) 0,53 mg (33%)* Niacyna (Wit. PP) 6,3 mg (35%)* Witamina B6 2,5 mg (125%)* Fosfor 1190 mg (149%)* Żelazo 10 mg (71%)* Magnez 350 mg (117%)* Cynk 16 mg (107%)* *% zalecanego dziennego spożyciaDo nabycia najczęściej w supermarketach, bo w małych sklepach jeszcze nie widziałem. Cena ok. 2-3 zł za opakowanie.
    pepele, 2009-01-15 17:15:40
    zgłoś
    Bielizna termoaktywna
    Osobiście mogę polecić firmę Stoor (chociaż myślę, że każda inna firma też będzie dobra), zakładam bluzy termoaktywne w zimne dni podczas biegania i jazdy na rowerze.
    pepele, 2009-01-15 17:24:50
    zgłoś
    Jakiej muzyki słuchacie na treningach ?
    Przy bieganiu i na rowerze te 4 są utwory zawsze mam na mp3:Rob Dougan - Clubbed To Death[yt]_YCGtT_FRYg[/yt]Rob Dougan - Clubbed To Death2[yt]MpscR6TVr9Y[/yt]Clint Mansell - Requiem for a dream[yt]e2Ma4BvMUwU[/yt]Clint Mansell - Dead Reckoning[yt]Pa33P9A5iHs[/yt]@Lep - dobry ten utwór
    pepele, 2009-01-15 17:41:05
    zgłoś
    L-karnityna
    Witam, na początek powiem o sobie. Mam nadwagę, przy wzroście 188 cm ważę 105 kg, żeby się pozbyć trochę kilo zacząłem biegać. Ponieważ prowadziłem dotychczas raczej siedzący tryb życia więc dosyć cięzko mi to bieganie idzie. Umiem przebiec 2-3 minuty ale później muszę z biegu przejść do chodu bo się zbyt męczę, po chwili spaceru znowu biegnę 2 min. Cały taki mój trening trwa około 30 min. Trenuję 3-4 razy w tygodniu. Mam do was pytanie, czy w moim przypadku warto zastosować L-karnitynę, żeby szybciej tłuszcz spalić. Jeśli ktoś jej używał to proszę o opinie i uwagi. Pozdrawiam.
    pepele, 2009-01-15 23:21:55
    zgłoś
    L-karnityna
    Dzięki za porady. Dietę zacząłem już stosować, nie stosuje się do jakiejś typowej diety tylko w jadłospisie dodałem bardzo dużą ilość warzyw i owoców zamiast chleba, wędliny itp. Z rana jem jogurt z zarodkami pszennymi Spróbuję wydłużyć trening, tak jak mówicie, mam nadzieje że zaniedługo zobaczę efekty.
    pepele, 2009-01-16 07:25:31
    zgłoś
    trening siłowy przed wspinaczką
    Mam w planach w tym roku spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej. Znacie jakieś ćwiczenia które przydały by mi się do przygotowań ? Narazie robie pompki i podciągam się przy różnym rozstawie rąk i w różnym nachwycie, jak mógłbym wzmocnić mięścnie palców ? Na znalazłem "ściskacze" które przypuszczam, że by były dobre do treningu, co o tym sądzicie ?
    pepele, 2009-01-19 18:18:24
    zgłoś
    Pytanie o pranie
    Cytat z książki "Biegiem przez życie" J. Skarżyńskiego"...Najlepiej jest prać buty ręcznie za pomocą szczotki, gąbki i mydła - w letniej wodzie. Jeżeli jednak robisz to w pralce, ustaw temeraturę kąpieli na 30 C i nie dodawaj agresywnych środków piorących, które mogą działać na klej. Po takim praniu susz je także w temperaurze pokojowej, a do wnętrza włóż zgniecione kawałki gazety. Pochłoną one część wilgoci, przyśpieszając suszenie, stanowiąc jednocześnie prawidła;"
    pepele, 2009-01-19 18:31:32
REKLAMA