REKLAMA

Profil pblo

zgłoś
    dobór koszuli
    Wiem, że trochę odkopuje, ale sprawa chyba nie warta otwierania nowego wątku, a jednak przydatna.Przeszukując internet znalazłem całkiem ciekawą poradę na temat błahej, ale chyba też ważnej rzeczy- podwijania rękawów. Jak to mówią- szczegół tworzy ogół, także chyba warto spojrzeć. Może temat trochę spóźniony (lato się kończy, pogoda jest nie za ciekawa), ale pewnie przyda się na przyszłość. http://istyleu.blogspot.com/2008/11/how-to...esin-style.html
    pblo, 2010-08-28 17:24:57
    zgłoś
    Co pijecie w trakcie swojego treningu na siłowni
    CYTAT(wujekKing @ 28-08-2010, 21:07) Dzięki za radę. Teraz będę wiedział że lepiej łyknąć nestle aquarel Generalnie to chyba jedyna z tych tańszych wód, która jako-tako smakuje. Jest jeszcze Cisowianka, ale ma taki dziwny posmak, coś jak woda z glonami. ;p
    pblo, 2010-08-28 23:34:10
    zgłoś
    Co Wam rujnuje diete?
    CYTAT(szpaQ @ 02-07-2010, 13:42) ja nie lubię piwa przecież to gorzkie jest .Powiedziałbym, że pozostają jeszcze wyroby "piwopodobne" typu piwa smakowe czy karmelowe, ale dla mnie smakują jak szampan Piccolo zamiast normalnego szampana, więc...Radek86, masakra
    pblo, 2010-08-28 23:45:21
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    \'STINGER\' napisał(-a):Po prostu walcz/Never back down10/10świetny film o walkach i nie tylko.Dychy bym nie przyznał, ale 9 bez wahania.Mam NBD na DVD i obejrzałem go bodajże cztery czy pięć razy. Bardzo żałuje, że nie ma więcej tego typu filmów- kiepsko im się sprzedał, czy co? :/
    pblo, 2010-08-29 12:09:22
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    Ten zestaw i zestaw z 21 sieprnia- wielkie "wow", jestem pod wrażeniem.
    pblo, 2010-08-31 19:18:24
    zgłoś
    Podrażnienia po goleniu
    \'sven\' napisał(-a):Balsam ma nieco alko w sobie, więc dezynfekuje, jednak jak na moje osoby z trądzikiem mogą stosować balsam np. 30min. po nałożeniu wody po goleniu.Moja cera jest strasznie sucha i napięta po goleniu, gdy jeszcze ją obmywałem wspomnianą wodą- to była masakra, moja twarz wygląda jak cegła. ;p Teraz stosuje sam balsam, ewentualnie później w ciągu dnia kilka razy oczyszczam twarz spirytusem kosmetycznym i jest w miarę luz.
    pblo, 2010-09-02 19:27:26
    zgłoś
    Jakiej muzyki słuchacie na treningach ?
    To może coś ode mnie. Moja muza do treningów jest bardzo zróżnicowana i szeroka, tutaj kilka przykładowych kawałków:Ten kawałek jest świetny do brzuszków:Generalnie cała muzyka z Rocky'ego, parę dobrych kawałków z Never Back Down + kilka innych kawałków z gier/filmów. Ogólnie polecam soundtrack z gry Fight Night 4 (nie wiem jak wcześniejsze edycje, może też są fajne).
    pblo, 2010-09-02 21:22:12
    zgłoś
    Wygrzebane na Jutjubie
    \'Damn\']Niezły napisał(-a):Słaby jest, taki mistrz truizmów. Nie powiedział nic nowego.
    pblo, 2010-09-03 15:05:13
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'pawelzegarow\' napisał(-a):błękitna koszula hugo boss - kupiona 2 tyg. temu za 1zł na wyprzedaży w używaku Zainspirowany Twoimi odkryciami przeszedłem się pierwszy raz po ciucholandach i nie znalazłem nic, co chociaż nadawałoby się do kupna. :/ A Ty wyhaczyłeś koszulę Bossa i to jeszcze za taką cenę. Amazing. Wiem, nudne są te zdziwienia i zachwyty, ale...No co poradzę.
    pblo, 2010-09-03 15:08:28
    zgłoś
    Jedzenie przed snem
    \'Chuck\' napisał(-a):Piję wodę i szukam czegoś, co mnie wciągnie. :]Ja mam właśnie odwrotnie. Z reguły mam butelkę wody mineralnej przy biurku i wieczorem wypijam te 0,5-0,7 litra, a potem robię się głodny. ;p
    pblo, 2010-09-03 15:11:16
1 2 3 ... 41
STRONA 1 z 41
REKLAMA