Profil pblo

zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    \'STINGER\' napisał(-a):Po prostu walcz/Never back down10/10świetny film o walkach i nie tylko.Dychy bym nie przyznał, ale 9 bez wahania.Mam NBD na DVD i obejrzałem go bodajże cztery czy pięć razy. Bardzo żałuje, że nie ma więcej tego typu filmów- kiepsko im się sprzedał, czy co? :/
    pblo, 2010-08-29 12:09:22
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    Ten zestaw i zestaw z 21 sieprnia- wielkie "wow", jestem pod wrażeniem.
    pblo, 2010-08-31 19:18:24
    zgłoś
    Podrażnienia po goleniu
    \'sven\' napisał(-a):Balsam ma nieco alko w sobie, więc dezynfekuje, jednak jak na moje osoby z trądzikiem mogą stosować balsam np. 30min. po nałożeniu wody po goleniu.Moja cera jest strasznie sucha i napięta po goleniu, gdy jeszcze ją obmywałem wspomnianą wodą- to była masakra, moja twarz wygląda jak cegła. ;p Teraz stosuje sam balsam, ewentualnie później w ciągu dnia kilka razy oczyszczam twarz spirytusem kosmetycznym i jest w miarę luz.
    pblo, 2010-09-02 19:27:26
    zgłoś
    Jakiej muzyki słuchacie na treningach ?
    To może coś ode mnie. Moja muza do treningów jest bardzo zróżnicowana i szeroka, tutaj kilka przykładowych kawałków:Ten kawałek jest świetny do brzuszków:Generalnie cała muzyka z Rocky'ego, parę dobrych kawałków z Never Back Down + kilka innych kawałków z gier/filmów. Ogólnie polecam soundtrack z gry Fight Night 4 (nie wiem jak wcześniejsze edycje, może też są fajne).
    pblo, 2010-09-02 21:22:12
    zgłoś
    Wygrzebane na Jutjubie
    \'Damn\']Niezły napisał(-a):Słaby jest, taki mistrz truizmów. Nie powiedział nic nowego.
    pblo, 2010-09-03 15:05:13
    zgłoś
    Jedzenie przed snem
    \'Chuck\' napisał(-a):Piję wodę i szukam czegoś, co mnie wciągnie. :]Ja mam właśnie odwrotnie. Z reguły mam butelkę wody mineralnej przy biurku i wieczorem wypijam te 0,5-0,7 litra, a potem robię się głodny. ;p
    pblo, 2010-09-03 15:11:16
    zgłoś
    Wasze komórki
    Mam Nokię 6310i i mi wystarcza. Ona jest niezniszczalna- dziwię się, że nie zagrała u boku Sylvestra Stallone'a w tym filmie. Przez pewien okres używałem Nokii N73, ale to bardzo awaryjny sprzęt.
    pblo, 2010-09-05 14:11:08
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Oglądałem Mr.Nobody z dziewczyną. Ona zasnęła gdzieś tak w okolicach 20 minuty, ale mi się bardzo podobał. Dłuuuugo nic się nie dzieje, ale potem akcja nabiera tempa.
    pblo, 2010-09-07 23:08:07
    zgłoś
    Wasze komórki
    \'ToY napisał(-a):Poważnie? Nie zauważyłem przez 3 lata użytkowania Miałem dwie sztuki. W pierwszej coś mi się stało z aparatem, a w drugiej klawisze zaczęły wariować- a to tekst pojawiał się z opóźnieniem na ekranie, a to jakaś opcja "sama się wybierała" bez naciskania żadnego guzika...Słabo ogólnie.
    pblo, 2010-09-11 12:33:04
    zgłoś
    Muzyka: co polecacie?
    \'Hustla\' napisał(-a):Muza i film misię bardzo podbaja. The Expendables!Polecam motyw tytułowy skomponowany przez Briana Tylera, szczególnie przed siłownią.
    pblo, 2010-09-18 18:19:27
1 2 3 ... 34
STRONA 1 z 34
REKLAMA