REKLAMA

Profil patryq92

zgłoś
    dieta na przyrosty u ektomorfika
    \'Jacek.G\' napisał(-a):Tak wiem i jest krytyczna . Więcej szkody zrobisz tą dietą niż wniesiesz pozytywnych efektów. Przeczytaj może najpierw rolę tłuszczu i węglowodanów w organizmie i później bierz się za pisanie diety ,bo tą gdyby mi nawet zapłacili nie odważył bym się wprowadzić ją w życie.nie wiem tak wyczytałem w czasopismach np. w sdw (sport dla wszystkich) czy nawet na forum takim jak kfd czy sfd są diety na mase z max ilością tłuszczu 1 g/kg m. c.
    patryq92, 2009-05-13 15:36:17
    zgłoś
    \'Jacek.G\' napisał(-a):Do tych for i serwisów pasuje idealnie pewna anegdota.Tato - Jasiu wiesz dla czego nie zostałem kulturystą ? Jasiu - Bo nauczyłeś się pisać i czytać ? Zajdź do biblioteki wypożycz książkę o żywieniu sportowców i po przeczytaniu jej zacznij pisać dietę. Tłuszcz na stanowić ok. 25-30 % czyli przeciętnie 80-85 g ,a u Ciebie jest co najmniej o półowę za mało.to jaki rozkład węgli białek i tłuszczy polecasz tak żeby nie przekraczało 2400 kcal na dzień bo chce zobaczyć jak zaeraguje organizm wolałbym narazie też nie przesadzać z węglami bo miałem ich mało więc wolałbym zwiększać stopniowo pozatym jestem endomorfikiem pzdr
    patryq92, 2009-05-13 16:03:57
    zgłoś
    dobra powoli zwiększe węgle i zobaczymy co się będzie działo bo jak narazie to w mojej aktualnej diecie jest mało węgli a dużo tłuszczy i białka
    patryq92, 2009-05-14 11:12:02
1 2 3
STRONA 3 z 3
REKLAMA