REKLAMA

Profil patryq92

zgłoś
    Biorę się za siebie...
    ja wiem coś o tym otóż mam 181 cm wzrostu i ważyłem 108 kg ;/ teraz aktualnie waże 82 kg ważyłem już 78 kg ale trochę mi się utyło to chyba taki zimowy okres głównie schudłem dzięki pływaniu i oczywiście diecie jadłem trzy razy dziennie niestety czas nie pozwalał mi jeść więcej razy jak to można wyczytać w Men`s Health ale to wszystko można ośiągnąc jedynie przez chęć do tego jeśli nie masz na to chęci to nic ci nie pomoże najważniejsze to chcieć coś zrobić i dopiero się za to zabierać jeśli chcesz to robić to możesz dojść daleko . . . PS: powodzenia życzę i powiem że u mnie też było to noworoczne postanowienie tylko że na 2008 rok i teraz też sobie postanawiam że w 2009 roku będę trenował wiecej bez żadnych przerw tak jak to było nieraz w tym roku a i jeszcze schudłem dzięki trenerowi którego mam to też jest ważne żebyś miał jakiegoś trenera który cię zmotywuje a wtedy w chwili słabości będziesz po prostu umówiony na trening np. tak jak to było u mnie na basenie i praktycznie chcesz czy nie chcesz to jedziesz a na początku mogą się zdarzać takie momenty . . .
    patryq92, 2008-12-26 17:55:43
    zgłoś
    Wreszcie!!!
    rzeczywiście poprzedni interfejs strony i jej zawartość podług nowej wersji to rewelacja brawo !!
    patryq92, 2008-12-26 23:56:47
    zgłoś
    Płaski brzuch w 4 tygodnie
    spróbuję się zastosować zobaczymy co z tego będzie ale wierze że będzie dobrze chociaż zawsze jadłem dwa albo trzy posiłki pewnie będzie się trudno przyzwyczaić ;PP
    patryq92, 2008-12-27 00:10:43
    zgłoś
    Dieta ABS: proste przepisy
    ja skopiowałem tekst wkleiłem do worda i wydrukowałem zajmie ci to niecałe 5 minut . . .
    patryq92, 2009-01-08 17:09:11
    zgłoś
    PŁYWANIE
    zależy jak rozumiesz słowo dużo ja pływam nie cały rok dokładnie 9 miesięcy i kraulem mogę pływać cały dzień bez zatrzymania się żabką to samo niestety motylkiem już nie widocznie muszę jeszcze dopracować ale ja chodziłem przez te 9 miesięcy trzy razy w tygodniu na basen i trenowałem intensywnie od 60 minut do nawet 90 minut ale przeważnie była to godzina jak to mówią trening czyni mistrza i powiem jeszcze że gdy zaczynałem ważyłem 108 kg przy wzroście 181 cm aktualnie waże 82 kg bo mi się przytyło 4 kg (ważyłem 78kg) kraulem nauczyłem się pływać przed żabką (umiałem pływać kraulem tylko z głową nad powierzchnią wody) i łatwiej było mi się nauczyć pływać kraulem poświęciłem na to 2 lub 3 godziny trenowałem z płetwami na nogach i z dużą deską chowałem głowe do wody na zmiane machając rękami z czasem robiłem to coraz szybciej później odstawiłem deske i pływałem z płetwami po krótkim czasie pływałem bez płetw i bez deski ;]
    patryq92, 2009-01-08 17:25:06
    zgłoś
    PŁYWANIE
    \'surudoi\' napisał(-a):mam na mysli codziennie(min 5 ray w tygodniu) plywam godzine praktycznie non stop dobre 6 miesiecypowiem tak nie bój się wody jeśli pływasz 6 miesięcy to spokojnie powinieneś umieć pływać kraulem widocznie bałeś się zanurzyć głowę albo był jakiś inny powód pamiętaj eksperymentój z pływaniem tak jak z resztą ze wszystkim . . .
    patryq92, 2009-01-11 20:12:30
    zgłoś
    Dieta ABS: proste przepisy
    a po co mi myszka ?? istnieją skróty klawiszowe ;d a 5 minut jak byś nie wiedział to przybliżony czas . . . tak trudno trochę pomyśleć ?? a nie zaraz pisać jakiego bezsensownego posta ??
    patryq92, 2009-01-11 20:18:48
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    witam otóż mam 76 kg przy wzroście 181 cm i nie mam szybkiej przemiany materii . . . schudłem już 32 kg i pracuje cały czas nad utrzymaniem wagi lecz chciałbym stracić jeszcze tłuszcz a zyskać mięśnie co myślicie o tym żeby brać :rano 2 tabletki kreatyny i jedną tabletkę CLA naczczo później gdzieś 30 minut po treningu brać 2 tabletki kreatyny i pić do tego koktail np. mleko z dwoma bananami czy tam jednym ok. 300 ml i na noc jeść pudding z białka (Night protein blend) dawka 200 ml mleka z 40 g białka co o tym myślicie ??i mam pytanie skoro moja dieta wcześniej była skromna i na noc nic nie jadłem tylko chodziłem spać trochę głodny (ale nie do przesady) to jak zjem ten pudding to może się stać tak że pójdzie mi w tłuszcz ?? bo trochę się zdziwiłem że mam na noc coś jeść ;p oczywiście trenuje więc nie będzie tak że będę łykać jakieś prochy a nie będę ćwiczył . . .
    patryq92, 2009-02-10 14:57:48
    zgłoś
    tzn. że przytyje jak zjem takie coś na noc ??
    patryq92, 2009-02-10 15:41:56
    zgłoś
    no to tak na śniadanie 2 jajka smażone lub gotowane i do tego szynka oczywiście bez żadnych przypraw lub jakieś płatki z mlekiem np. corn flakes, owsiane serki jakieś od czasu do czasuna obiad ryba lub kurczak pieczony z sałatką z warzyw i oliwą z oliwek nieraz też zjem schab z dwoma pomidorami później trening i po treningu gdzieś tak 18-19 godzina koktail z banana i mleka ok. 500 mlogólnie mieszam takie zdrowe jedzenie . . . ale to jem najczęściej
    patryq92, 2009-02-10 21:01:27
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA