REKLAMA

Profil patafil

zgłoś
    Zdrowe soki
    Tu ciekawie piszą o sokach: https://terapiasokami.pl/pl/blog Tylko mogę potwierdzić korzystne działanie soków. Głównie chodzi mi soki warzywne (burak, marchew, seler). Takie soki działają odkwaszająco i są szczególnie dobre dla osób które jedzą dużo mięsa. Byłem ospały, bez energii. Po uzupełnieniu diety sokami, moje dolegliwości zupełnie minęły. Soki najlepiej samemu wyciskać w wyciskarce wolnoobrotowej . Wtedy zachowasz maksymalną ilość witamin i enzymów. Soki ze sklepu tego ci nie dadzą.
    patafil, 2017-07-11 13:40:08
    zgłoś
    8 sposobów na nadciśnienie
    Burak, a zwłaszcza sok z niego często jest niedocenianym warzywem zwłaszcza w walce z nadciśnieniem.Do takiego soku można dodać sok z selera, ogórka i imbiru. Oprócz codziennej umiarkowanej diety (mniej mięsa, wędlin itp.) polecam pić soki, zwłaszcza warzywne oparte w głównej mierze na buraku. Jedynie osoby z niedociśnieniem powinny ograniczyć jego spożycie gdyż obniża ciśnienie. Na terapiasokami.pl piszą, że taki świeżo wyciśnięty sok z buraka powinien trochę odstać, bo jest zbyt energetyczny, zwłaszcza dla niektórych osób.
    patafil, 2017-08-02 13:40:54
    zgłoś
    Pokonaj depresję po męsku
    Na depresję i nie tylko polecam sok z marchewki, jabłka, szpinaku i buraka. Mi taki sok pomaga gdy mam cięższe dni. W ogóle polecam pić soki głównie warzywne, pomagają one na wiele dolegliwości i schorzenia . Więcej jest na ten temat na terapiasokami.pl.
    patafil, 2017-08-04 12:28:25
    zgłoś
    Notoryczne zmęczenie
    Potwierdzam dobroczynne działanie soków. Na zmęczenie szczególnie polecam sok z marchewki, zielonego jabłka, buraka, cytryny i szpinaku. Po takim soku zawsze mam energię na cały dzień. Więcej przepisów na dolegliwości można znaleźć na terapiasokami.pl.
    patafil, 2017-08-09 13:08:10
    zgłoś
    Sprawdzone sposoby na stres i zmęczenie w pracy
    Na zmęczenie polecam krótką drzemkę (15-20 min.), oraz sok z marchewki, buraka, cytryny i szpinaku. Piję taki sok i zawsze stawia mnie na nogi. Przepis sprawdzony, a znalazłem go na terapiasokami.pl.
    patafil, 2017-08-29 11:14:25
    zgłoś
    Żywienie Optymalne od kuchni
    Mniej jeść przetworzonej żywności, więcej ruchu i pić warzywne soki. Jeśli ktoś chce porządnie się oczyścić, to z lewatywą. Ja tak robię od lat wg. porad na terapiasokami.pl i wszystko jest ok. Bez przesadnej ideologii żywieniowej, a więcej zdrowego rozsądku i umiaru.
    patafil, 2017-08-30 13:40:35
    zgłoś
    6 patentów na ból z głowy
    Zawsze byłem za naturalnym sposobem leczenia. Dlatego polecam przejść na dietę sokami. Powinno się pić soki z jabłka , ogórka, jarmużu, imbiru i selera. Mi taki zestaw soków pomógł, organizm się oczyścił i bóle głowy i migreny odeszły w zapomnienie. Tutaj więcej na ten temat : terapiasokami.pl. Polecam, bo to działa.
    patafil, 2017-09-04 12:28:42
    zgłoś
    Coś na koncentrację...
    https://terapiasokami.pl/pl/blog tutaj na blogu piszą, że sok z owocu granatu, buraka i winogron poprawia pamięć. Potwierdzam działanie tego soku. Serwuję go moim dzieciom które się jeszcze uczą i mają lepsze wyniki w nauce. Tak więc polecam ten sok jako uzupełnienie diety i poprawę pamięci. Chemii w postaci suplementów czy tabletek nie ufam.
    patafil, 2017-09-08 11:45:28
    zgłoś
    Najlepsze sposoby na bezsenność
    https://terapiasokami.pl/pl/blog tutaj można przeczytać jak sok z marchewki, selera, pietruszki i kapusty pomaga na bezsenność. Dobrze jest też przewietrzyć sypialnię, posłuchać relaksacyjnej muzyki czy wziąć ciepłą kąpiel z olejkami eterycznymi.
    patafil, 2017-09-13 10:18:03
    zgłoś
    24 pewne sposoby na stres
    Oprócz relaksacji polecam na stres wdrożyć do diety picie soków z banana, gruszki i czarnej porzeczki wg. https://terapiasokami.pl/witamina-c-lagodzi-stres. Piję taki sok i rzeczywiście pomaga. Lepsze to niż jakaś chemia w formie tabletek.
    patafil, 2017-09-25 12:19:46
STRONA 1 z 2
REKLAMA