Profil xavi

zgłoś
    Internet
    \'Marcin\' napisał(-a):Islander: Najważniejsze są w tym wszystkim interesy wielkich korporacji. A ze względu na piractwo wiele na tym tracą.Piractwo nie jest już tak dużym problemem jak kiedyś. Mnie zastanawia część odnośnie walki z podróbkami. Dajmy np. taką firmę NIKE. Czemu nikt nie patrzy, że oni za wyprodukowanie pary butów płacą Chinczykowi, Indonezyjczykowi czy innemu Azjacie 1 dolara? I potem te same buty kosztują w Polsce 100 razy więcej! to jest dopiero coś z czym trzeba walczyć, a nie jeszcze umacniać pozycję korporacji.
    xavi, 2012-02-01 14:41:45
    zgłoś
    Internet
    \'Mr_William\' napisał(-a):Wolny rynek, kazdy dowala takie ceny jakie mu się podobają. Jak komuś za drogo to zawsze może sam ''zrobić lepiej''.Nie chodzi mi o cenę butów tylko o wyzysk przy ich powstawaniu.
    xavi, 2012-02-01 17:40:22
    zgłoś
    Depresja: facet specjalnej troski
    \'Marcin\' napisał(-a):letszejMarcin błagam!
    xavi, 2012-02-14 16:08:02
    zgłoś
    Siłowy Program Rippetoe
    Witam Don!Po dłuższej przerwie od siłowni (zaznaczam, że było to bardzo nieregularne ćwiczenie) postanowiłem wrócić, ale muszę uznać się za początkującego. Zdecydowałem się na Rippetoe jako, że zależy mi na zbudowaniu mocnych fundamentów sylwetki. Trening:Trening A:Przysiady ze sztangą na plecach - 2* 3 x 5Wyciskanie na ławce płaskiej - 2* 3 x 5Martwy ciąg - 2* 1 x 5Pompki na poręczach z obciążeniem - 2* 2 x 8Trening B:Przysiady ze sztangą na plecach - 2* 3 x 5Wyciskanie sztangi z klatki siedząc - 2* 3 x 5Wiosłowanie sztangą w opadzie nadchwytem - 2* 3 x 5Podciąganie na drążku podchwytem - 2* 2 x 8Czy Ty dorzucałeś do tego aero? Pytanie może okazać się retoryczne, bo nie robiłem takiego treningu i nie wiem czy człowiek jest w stanie zrobić aero po takim treningu.Pytanie drugie: czy ewentualne podciąganie na drążku podchwytem można zastąpić jakimkolwiek ćwiczeniem? Pytam, bo jak ostatnio byłem na swojej ulubionej siłowni to drążek był w takim miejscu, że nie dało się normalnie robić podciągania nie uderzając głową w sufit
    xavi, 2011-06-13 08:20:18
    zgłoś
    Siłowy Program Rippetoe
    \'donJAZYResko\' napisał(-a):Cześć! Dobra decyzja! - Jak już sam zauważyłeś, Aero po typowym treningu siłowym to zły pomysł.- Widocznie za wysoko się podciągach W takim razie od przyszłego tygodnia zaczynam! Zobaczę może przeinstalowali ten drążek A co powiesz na bieganie w dni nietreningowe?
    xavi, 2011-06-13 09:54:38
    zgłoś
    Siłowy Program Rippetoe
    \'donJAZYResko\' napisał(-a):Co trening będziesz wykonywał ciężkie przysiady i jeszcze myślisz o bieganiu? Odechce Ci się po pierwszy tygodniu No to wszystko jasne, nie będę sam sobie robił pod górkę Dzięki za pomoc Don!
    xavi, 2011-06-13 10:02:46
    zgłoś
    Apel zdrowego rozsądku do wszystkich Polaków
    \'Hustla\' napisał(-a):Xavi: Nie jest różowo i właśnie w tym tkwi cała prawda, że nie tylk w Polsce jest, źle. I samym narzekaniem i gadaniem, że "tam i tam mają lepiej...", albo "mamy ciężko..." nic nie zmienimy". Jest komuś źle to niech pracuje, inewstuje, działa, tworzy i kombinuje jak zarobić by mu było dobrze, a nie narzeka. Polacy licza na gwaizdkę z nieba, ale oświece ich ona sam nie spadnie trzeba do niej dolecieć.Pewnikiem jest jednak to, że są kraje, gdzie łatwiej wystartować to znaczy np. założyć działalność. Są również kraje, gdzie dzięki ogromnym podatkom i socjalowi łatwiej wystartować w dorosłe życie (np. Szwecja).W Polsce jest jak jest i dużo lepiej nie będzie. My młodzi możemy to zmienic jeśli tylko starczy nam zapału i sił. Apropo narzekania: mam nadzieję, że juz niedługo opublikuję wpis o naszym narodowym narzekaniu. Potrzebna mi tylko chwila wytchnienia. Może do końca tygodnia się wyrobię.
    xavi, 2011-03-15 13:10:04
    zgłoś
    Ile wyciskacie na klate?
    Nie ważne ile bierzesz na klatę ważne jakim jesteś wariatem
    xavi, 2011-05-14 14:31:21
1 ... 33 34 35
STRONA 35 z 35
REKLAMA