Profil xavi

zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Sam osobiście stosowałem BCAA XTRA z ActivLab. Efekty bez rewelacji.
    xavi, 2010-04-15 15:01:07
    zgłoś
    Batony energetyczno-białkowe
    \'niepowtarzalnylogin\' napisał(-a):BTW, myślałeś o pisaniu bloga? Nawet gdybyś miał pisać tylko o gotowaniu, to już byłoby super, a na pewno znalazłbyś jeszcze kilka innych ciekawych tematów.Wydaje mi się, że Hustla już prowadzi bloga A co do przepisu na batona, Hustla kiedyś coś pisałeś (chyba), jeśli nie to podbijam prośbę
    xavi, 2010-04-24 18:37:12
    zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    Nie no uśmiałem się... Plany Konsultuje z ludzmi, którzy mają o tym pojęcie (czyt. Zawodowcy, Debiutanci.).Nie rób z siebie takiego Eksperta i zdystansuj się do Forum, bo plan jest o tyłek rozbić za przeproszeniem..Jeżeli chodzi o mnie to rozwiązanie tego sporu jest bardzo proste. Patrze na Twój avatar potem na Hustli i co stwierdzam?PRAGNIENIE NIE MA SZANS !!!Marcin, kieruj się tym co CI mówi Hustla, na pewno nie pożałujesz.
    xavi, 2010-05-18 10:36:48
    zgłoś
    Trening na masę z laboratorium NASA
    \'donJAZYResko\' napisał(-a):a Schwarzeneger i inni Kulturyści to pewnie jeszcze więksi idioci...Sorry, że wyjąłem to zdanie z kontekstu, ale z mojego punktu widzenia to byli idioci, bo swoim wyglądem doprowadzili się do kalectwa, a sposób w jaki dążyli do tej sylwetki był zły. (sterydy itd.) Podziwiam Arnolda jedynie za upór, bo jak wiadomo treningi i dieta wymagają wielu wyrzeczeń.
    xavi, 2010-05-28 21:39:29
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'pawelzegarow\' napisał(-a):dziś: kaszmirowy cardigan burton - 20zł, jeansy gap - 12zł, jeansowa koszula hm - 59,99złSuper zestaw, sam jednak nie założyłbym takiej chusty, bo niestety nie pasuje do mnie.
    xavi, 2010-09-04 10:09:20
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Z nowości w kinach polecam: Dla niej wszystko z R.Crowe dla mnie super film, a i mojej kobiecie się podobał. Jeśli chodzi o dvd to ostatnio oglądałem super komedię: Stare wygi z J.Travoltą i R.Williamsem. Polecam!
    xavi, 2010-12-13 14:51:20
    zgłoś
    Przyziemne trudne wyzwanie
    CYTAT(prez @ 28-12-2010, 14:52) Chłopaki, nie mogę wyjść z podziwu nad umiejętnościami w swobodnej interpreacji jaka ma miejsce na tym forum .Uprzedzam, do nikogo nic nie mam, w polemikę się nie wdaję .A ja nie mogę wyjść z podziwu jak szybko nabijasz sobie posty nie mając nic ciekawego do powiedzenia. 3/4 tego tematu to chyba naruszanie zasad forum, ale co ja będę gadał przecież admin patrzy;)
    xavi, 2010-12-28 14:16:45
    zgłoś
    Atak Kinomana
    Undisputed II Redemption. Zadaj ktoś za mnie.
    xavi, 2010-12-28 21:23:26
    zgłoś
    Przepisy!
    Jeśli mi się dobrze kojarzy w którymś z MH był przepis na chleb? Czy ktoś pamięta, w którym?
    xavi, 2011-01-02 16:11:33
    zgłoś
    Przepisy!
    \'Hustla\' napisał(-a):Xavi: Też go gdzieś widziałem ,ale na jego wzór zrobiłem swój własny, dla zainteresowanych:Składniki*:0,5 kg i pół szklanki mąki pelnoziarnistej (może być też razowa) 1/2 szklanki otrąb owsianych 2 łyżki siemienia lnianego 10 dag ziaren słonecznika (można dodać wiecej i innych rzeczy jak pestki dyni, orzech włoskie)2 płaskie łyżki cukru 1 łyżeczka soli 5 dag drożdży 1/2 l wody *na blaszkę prostokątną o wymiarach: 33x12x8 cmPrzygotowanie:Drożdże rozpuść w wodzie. W misce wymieszaj wszystkie suche składniki i zalej je rozpuszczonymi drożdżami. Wymieszaj dokładnie, żeby nie było śladów mąki. Odstaw w ciepłe miejsce do wyrośnięcia na ok. 30 min. Wyłóż do wysmarowanej tłuszczem blaszki. Piecz w temp. 180 st. przez 45-50 min, aż skórka będzie złota. Wyjmij gorące z blaszki i połóż na serwetkę. Po chwili obróć na drugą stronę i tak na każdą kolejną, aby ciepło odparowało z chleba, a skórka nie odstała od miąższu Hustla chlebek wyszedł super i od tej pory piekę sam. Aczkolwiek delikatnie zmieniłem Twój przepis: dałem niecały kilogram mąki na dwie blaszki oraz tylko 750 ml wody. Reszta praktycznie jak u Ciebie no i wyszło kulinarne cudo
    xavi, 2011-01-02 22:02:50
1 2 3 ... 35
STRONA 1 z 35
REKLAMA