REKLAMA

Profil xavi

zgłoś
    Glukozamina
    Ja kiedyś przyjmowałem preparat o nazwie ARTRESAN. Do kupienia prawdopodobnie w każdej aptece. Zobacz może to Ci korzystniej wyjdzie niż OLIMP.
    xavi, 2010-04-14 15:15:28
    zgłoś
    Jajecznica
    Drodzy Panowie pytanie do Was: z czym jecie lub jak przygotowujecie ten nieśmiertelny posiłek, by nie był on zbytnio kaloryczny? Pytam, bo klasyczna wersja powoli mi się przejada.
    xavi, 2010-04-14 15:23:11
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Sam osobiście stosowałem BCAA XTRA z ActivLab. Efekty bez rewelacji.
    xavi, 2010-04-15 15:01:07
    zgłoś
    Polski Messi
    Zagłosowałem Oby Sławek wygrał!
    xavi, 2010-04-19 15:09:57
    zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH 2010: dwunastu w finale
    CYTATto zdaje się jest użytkownik "góral"Mi również wydaje się, że ten użytkownik to nie kto inny jak Andrzej Wiatr. Dziś widziałem artykuł ze zdjęciami tego Pana w jakiejś gazecie chyba Fitness (dokładnie nie pamiętam). Był to kolejny artykuł z nim, który widziałem i w obu było napisane o nim jako o Góralu, zresztą widziałem jego zdjęcie w góralskich spodniach (kierpcach? bo sam nie wiem, a może są to buty ) co rozwiewa wątpliwości. W takim razie witamy na forum Jeżeli chodzi o to czy modele powinni startować w tym konkursie, moim skromnym zdaniem nie. Zawsze myślałem, że jest to wyróżnienie dla normalnych osób , nie związanych z branżą, ćwiczących i żyjących wg zasad MH. I myślę, że MH wiele by nie straciło, a pewnie i zyskałoby popularność gdyby raz w roku można było na okładce zobaczyć totalnego amatora. Wydaje mi się, że łatwiej można by w ten sposób namówić osobę wahającą się czy warto ćwiczyć do poświęcenia się wysiłkowi fizycznemu. Bo skoro Hustla czy Waldemar mimo innych obowiązków mogli uzyskać taką figurę to przecież każdy może, a jak widzę np. Pana Andrzeja to sobie myślę: no ok fajna sylwetka, na pewno ciężko pracował, ale on się temu całkowicie poświęcił, a ja nie mam aż tyle czasu i nakładów finansowych. Dlatego popieram wszystkich, którzy są "amatorami". I w związku z zaistniałą sytuacją mi pozostaje chyba tylko Klub Bez Balastu Na sam koniec coś do Hustli i Waldemara: Panowie mocno pracowaliście i dla wielu z forumowiczów jesteście przykładami, że warto ćwiczyć. To powinna być dla Was motywacja do dalszego rozwoju, a i po drodze na pewno na nie jedną okładkę się załapiecie
    xavi, 2010-04-23 19:01:28
    zgłoś
    Batony energetyczno-białkowe
    \'niepowtarzalnylogin\' napisał(-a):BTW, myślałeś o pisaniu bloga? Nawet gdybyś miał pisać tylko o gotowaniu, to już byłoby super, a na pewno znalazłbyś jeszcze kilka innych ciekawych tematów.Wydaje mi się, że Hustla już prowadzi bloga A co do przepisu na batona, Hustla kiedyś coś pisałeś (chyba), jeśli nie to podbijam prośbę
    xavi, 2010-04-24 18:37:12
    zgłoś
    L-karnityna
    CYTAT(Hustla @ 12-05-2010, 6:47) szpaQ i pirat: Ja anglika mam 17, ale nim się w ogóle nie przejmuje, bardziej załamany jestem ustnym polskim 14. To mnie tak dołuje.Hustla nie masz się co przejmować ocena z polskiego ustnego nie jest brana pod uwagę przy rekrutacji na studia(chyba, że startujesz na filologię, ale też nie jestem pewien). Daleki jestem zawsze od komentowania poprawności językowej wpisów, bo ważne, żeby post był na temat, ale Tobie Hustla przydałoby się zerknąć raz na jakiś czas do słownika, bo robisz straszne błędy. Mam nadzieję, że się nie obrazisz za ten wpis
    xavi, 2010-05-12 10:00:25
    zgłoś
    Moja dieta i sport na zrzucenie wagi
    Ja widzę to tak:Dajecie Sakiemu dobre rady, a on kontruje swoimi wypowiedziami, że nie odczuwa zmęczenia itd. Zastanawiam się w takim razie czy prosił o radę, czy chciał się upewnić w tym czy dobrze robi, bo w tym momencie nie ogarniam trochę po co w ogóle ta dyskusja skoro on nie przyjmuje do wiadomości tego co piszecie. Drogi Sakii bardzo fajnie, że zaczynasz dbać o siebie, lecz popełniasz podstawowy błąd początkujących: głodzisz się.Zbyt mało kalorii w diecie i do tego wysiłek fizyczny doprowadzą do wycieńczenia organizmu jeśli nie teraz, bo uważasz że czujesz się świetnie, to na pewno wpłynie to na stan twoich mięśni i całego organizmu w przyszłości, a jesteś na dobrej drodze do wyrządzenia sobie krzywdy. Chłopaki na forum pomogli już nie jednej osobie, mają trochę doświadczenia więc radzę trochę ich posłuchać, bo źle dla Ciebie nie chcą.Sorry za taki emocjonalny post, ale taki jakiś nastrój mam.PS. Jeśli napisałem bzdury nie czytajcie tego
    xavi, 2010-05-12 17:03:20
    zgłoś
    Dieta na spalanie tłuszczu
    \'Tomaan\' napisał(-a):Witam,przeczytałem cały wątek i arty ale mam pytanie, chciałbym się upewnić by nie zmarnować czasu.Ważę 83 kg przy wzroście 191 cm, mam szybką przemianę materii. Ćwiczę od pewnego czasu piramidą wstępującą na masę mięśniową, moja dieta to jedzenie wszystkiego ale:-6-7 posiłków dziennie co 3, 3,5 godz.-do popołudnia więcej węglowodanów niż pod wieczór-nie jem 3 godziny przed snem (z wyjątkiem dni, gdzie wracam z treningu o 22.00 i idę spać o 00.00)-od pół roku nie jem żadnych słodyczy, zero totalne-nie cukruję herbaty od lat-jem owoce i warzywa-nie piję gazowanych rzeczy, tylko soki i dużo wody-nie piję Coli, Toników, nie jem pizzy i nie chodzę na Fast Foody, nie jem frytek-nie jem spalonych na patelni rzeczy, np. zapiekanek itp.-nie jem chipsów, totalne zeroJem za to dużo zwykłego chlebka z serkami, np. Almette czy innymi Wiejskimi, jest pyszny.. to mój jedyny słodyczPrzy szczupłej i dobrej sylwetce mam lekki brzusio.. i teraz pytanie, czy w moim przypadku 6W robiona dokładnie tylko po 2 serie da mi efekt? Po niej planuję normalnie ćwiczyć brzuch na siłowni, spięcia, podnoszenie nóg itp.Nigdy nie miałem nadwagi, nie wiem czy bieganie w moim przypadku nie będzie przesadą.Poradzicie? Bardzo dobrze, że starasz się eliminować wszystkie niezdrowe i niepotrzebne produkty spożywcze, bo to chociaż podstawy zdrowego jedzenia. Natomiast jeśli chcesz zrzucić brzuch to 6W Ci w tym nie pomoże, jedynie aeroby kolego. Jeśli uważasz, że bieganie może być przesadą to bierz się np. za jazdę na rowerze. Jest dużo przyjemniejszych ćwiczeń na mięśnie brzucha niż katowanie się 6W;) Pamiętaj jednak AEROBY przy zrzucaniu tkanki tłuszczowej to podstawa.
    xavi, 2010-05-13 10:04:04
    zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    Nie no uśmiałem się... Plany Konsultuje z ludzmi, którzy mają o tym pojęcie (czyt. Zawodowcy, Debiutanci.).Nie rób z siebie takiego Eksperta i zdystansuj się do Forum, bo plan jest o tyłek rozbić za przeproszeniem..Jeżeli chodzi o mnie to rozwiązanie tego sporu jest bardzo proste. Patrze na Twój avatar potem na Hustli i co stwierdzam?PRAGNIENIE NIE MA SZANS !!!Marcin, kieruj się tym co CI mówi Hustla, na pewno nie pożałujesz.
    xavi, 2010-05-18 10:36:48
1 2 3 ... 45
STRONA 1 z 45
REKLAMA