Profil pannajoanna

zgłoś
    Jak biegać w upalne dni?
    ale z butelką można jeszcze gdzieniegdzie sobie zrobić trochę ćwiczeń :) przynajmniej ja tak robię, kiedy już decyduję się żeby ją ze sobą dźwigać :D a na plecach strasznie nie lubię mieć czegoś kiedy biegam
    pannajoanna, 2014-08-20 09:16:53
    zgłoś
    Trener personalny: ?
    zastanawiałam się jakiś czas temu nad trenerem personalnym, ale jakoś szczęśliwie sama zaczęłam się motywować do działania :)
    pannajoanna, 2014-08-20 09:18:14
    zgłoś
    uczulenie na jad komara?
    moje dziecko też jest uczulone na komary i faktycznie, jest to rodzaj bardzo dużych bąbli, twardych i z dużym rumieniem.
    pannajoanna, 2014-08-20 09:21:04
    zgłoś
    Jak Ją zaprosić na wesele?
    ej, bez przesady, przecież pójście na wesele o niczym nie świadczy! :) to tylko znak, że dobrze bawisz się w towarzystwie tej drugiej osoby skoro to właśnie ją zapraszasz :) a nawet jeśli odmówi, to też nie myśl, że jesteś \"spalony\", bo przeciez ktoś zwyczajnie może mieć już jakieś plany itp.
    pannajoanna, 2014-08-20 09:24:33
    zgłoś
    Problem z penisem podczas stosunku
    postanowiłam poradzić się panów, bo nie wiem co się dzieje. mamy jakieś problemy łóżkowe ostatnio z partnerem. czy to możliwe że tak nagle on przestał się mną interesować? ma problemy z erekcją... ciągle przeprasza i mówi że nie ma na to wpływu, nie rozumiem całej sytuacji, bo nie chce za bardzo o tym ze mną rozmawiać a ja chcę nam pomóc
    pannajoanna, 2014-08-20 09:29:10
    zgłoś
    Nie pali, alkohol pijemy okazjonalnie raczej. Wiem że może mieć stresy związane z pracą, ale czy to w takim stopniu może oddziaływać na nasze życie intymne? Może faktycznie jest coś o czym nie wiem... A czy takie problemy się w jakiś sposób leczy..? Czy na to nie ma wpływu?
    pannajoanna, 2014-08-21 20:13:59
    zgłoś
    Każde z nas ma jakieś problemy, rachunki na głowie i miliony innych spraw do załatwienia, ale wydawało mi się że zawsze na jakiś czas umieliśmy odstawić to na bok po powrocie do domu. Staram się rozmawiać, natomiast słyszę tylko że przeprasza, że to nie z mojej winy ani z jego, że nie umie temu zaradzić. Mam wrażenie że im bardziej chcę o tym rozmawiać, tym bardziej on się przygnębia bo myśli chyba że ta kwestia jest dla mnie niewyobrazalnie ważna. Myślę, że to on w tej sytuacji bardziej cierpi i boję się zagadywać już na ten temat. Ponawiam pytanie, Panowie - czy z tym należy udać się do lekarza? Czy są jakieś środki ogólnodostępne, które są w stanie zaradzic?
    pannajoanna, 2014-08-22 14:17:27
    zgłoś
    Chodzimy na siłownię, ja na swoje zajęcia, on tam wyciska swoje kilogramy ;) generalnie jeszcze do niedawna wszystko było w jak najlepszym stanie rzeczy, od jakiegoś czasu zaczęło się coś psuć.A co do tych środków to właśnie poczytałam trochę i widzę, że L-Arginina króluje, znalazłam Permen King do codziennego stosowania, może czegoś takiego spróbować? Bo przeraża mnie takie doraźne stosowanie leków, czymkolwiek by one nie były. Nie chcę planować seksu co do minuty, bo tu chyba nie o to chodzi. Chce zeby nasze zycie wrocilo do normy
    pannajoanna, 2014-08-24 10:38:27
    zgłoś
    problem z erekcją !
    nie Ty jeden masz takie problemy. mój partner ostatnio ma podobnie i nie wiem już czego to kwestia, czy stresy, czy za duzo pracy, a może ogólnie zmęcznie? Moze ma inną, nie mam pojęcia, ale ciężka sytuacja ogólnie, rozmawiać też nie chce, bo mówi że nie ma problemu i rozmowa się urywa. Zaczęłam szukac mu jakiegoś wspomagacza, ale właśnie szukam czegoś godnego polecenia, może ktoś poleci tu coś godnego uwagi?
    pannajoanna, 2014-12-01 22:08:53
REKLAMA