REKLAMA

Profil pafii

zgłoś
    9 rzeczy, które musisz wiedzieć o raku
    \'sven\' napisał(-a):Dzieki za ctrl+v o mammografii.Powiedz - jak Ty jako mężczyzna Twoim zdaniem możesz wykryć sobie zaczątek nowotworu:a) jądra żołądkac) płuca***Co do ALERTU - zwiększona ilość krwinek białych może swiadczyć zarówno o obecności stanu zapalnego jak i o obecności pasożyta w przew. pokarmowym.Czy taki 'dobry' lekarz pierwszego kontaktu jednoczesnie powinien wysłać na USG, rentgen, badanie kału, dokładne badanie krwi na markery nowotworowe, badania mikrobiologiczne i inne?Tak właśnie, on mnie nie wyśle, ja sam się wyśle. Robię właśnie tak, łącznie z tomografią komputerową. Brak świadomości swoich praw daje chorobę zbyt późno wykrytą. Przykre to, ale innego wyjścia nie ma, puki co.
    pafii, 2009-02-11 18:12:50
    zgłoś
    Obraz forumowicza Men's Health
    Uderz w stół, a .... itd. I jednak mam rację, a tak chciałem wątpić.
    pafii, 2009-02-11 18:26:37
    zgłoś
    \'Jacek.G\' napisał(-a):Zacznij myśleć i oszczędź kasę na psychotropy.Spodziewałem się dłuższej wypowiedzi po takim "intieligientym" osobniku jak Ty .Mając szacun do Twoich spracowanych dłoni nic nie dodam i nie ujmę Ci.Ale jajka
    pafii, 2009-02-11 18:35:02
    zgłoś
    \'*Luki*\' napisał(-a):Sven... Zaczales to i chcesz zakonczyc. Good. Temat do zamkniecia.Pafi, who cares? LukiNo co Ty, Luki. Bądź nadal dobrym chłopcem . Jedziemy dalej z tematami wrrr rr. Np: "Facet, który się kulom nie kłaniał, bo chodził na czworaka", albo dla ogółu "Jaki powinien być prawidłowy kształt i wielkość moszny?" , "Marszczy mi się pod nosem - czy to normalne?", "Mam krzywe nogi, od kolan w dół - pomóżcie".
    pafii, 2009-02-11 18:49:33
    zgłoś
    \'Matyss\' napisał(-a):Ta dyskusja i tak do niczego dobrego nie doprowadzi. Pafi skoro nie odpowiadają Ci osobnicy na tym forum to po co tu zaglądasz? Rozumiem, że nie interesuje Cię sport, siłownia i cała jej otoczka, zdrowy tryb życia, rozrywka więc czego tu szukasz? Zarejestruj się na jakimś forum dla psychologów i tam się rozwijaj, wypowiadaj do dostrzegam, że to odpowiada Ci najbardziej. To jest forum dla "młody, zazwyczaj student, często pracujący, dbający trochę przesadnie o budowę swojego ciała, skłonny łykać wspomagacze, aby dojść do swojego wzorca. Bada często swoje ciało, tkankę tłuszczową i przyrosty masy mięśniowej. Sport w innej formie jest dla niego mało ciekawy, no może oprócz maty i ringu. Czyta książki niezbyt często. Woli gry komputerowe - naturalnie w wolnym czasie. Ma często problem z własną samooceną w klubach i bywa zakłopotany w kontaktach damsko-męskich. Umiarkowanie kocha zwierzęta. Muzyka stanowi dla niego podkład pod ćwiczenia siłowe. Pewnie jeszcze kilka innych "zalet" ma." I niech tak pozostanieMiędzy opinią, a sugestią jest różnica. Czy ja Tobie sugeruję zaglądanie gdziekolwiek? A rada:Łańcuch trzeba od czasu do czasu zmienić.
    pafii, 2009-02-11 18:56:29
    zgłoś
    Szach i mat
    pafii, 2009-02-11 18:59:37
    zgłoś
    9 rzeczy, które musisz wiedzieć o raku
    \'sven\' napisał(-a):Tak, a gdzie, jak i za ile robisz tomografie komputerową i co jaki czas? Rozmawiajmy poważnie. Nie słyszałem żeby w ramach badań profilaktycznych stosowano tomografię. I jaki obszar chciałbyś "tomografowac"?PS> Polecam jeszcze wykonać badanie genomu żeby za wczasu wykryć co Ci grozi i co przekażesz autosomalnie dominująco i recesywnie swoim dzieciom. Rezonans magnetyczny szkodzi osobom z rozrusznikami, ale poza tym jest raczej obojetny dla zdrowia. Natomiast ciężko przebadać w ten sposób ciało od stóp do głów i zmusić kogoś żeby plasterek po plasterku opracowywał wyniki badań.***Poza tym na rezonans często czeka się bardzo długo w ramach NFZ i tylko kiedy ma się skierowanie (pomijając osoby przywiezione przez pogotowie).Oj sven, można i tak, ale przecież nie o to chodzi. Ważne jest, aby każdy wiedział, że bez podstawówki nie można zrobić matury. Wiedza na temat medycznego laboratorium naukowego nie jest potrzebna, aby każdy miał możliwość poznania swojego stanu zdrowia. Profilaktyka to podstawa.
    pafii, 2009-02-11 19:15:39
    zgłoś
    \'Matyss\' napisał(-a):Sugerujesz, że jestem kimś kim nie jestem. Czyść i smaruj łańcuch to nie będziesz go musiał tak często zmieniać.Matyss, z reguły kiedy źle pracuje tylna przerzutka, mimo regulacji i smarowania, trzeba zmienić łańcuch. Pzdr.
    pafii, 2009-02-11 19:22:51
    zgłoś
    \'Czytacz\' napisał(-a):A wiec Twoim zdaniem jesli ktos zada jedno z tych pytan, to na forum pisma, ktore chce pomagac facetom w rozwiazywaniu m.in. ich problemow ze zdrowiem, nalezy je skomentowac gromkim BUAHAHAHAHA? Jesli nie tutaj, na meskim forum, to gdzie moze zadac takie pytanie (zanim oczywiscie pojdzie do lekarza)?Ktos kiedys powiedzial: nie ma glupich pytan, sa tylko glupie odpowiedzi.Może, masz rację. Przecież nic co ludzkie nie powinno być nam obce. Są jednak faceci i dzieci oraz dzieci faceci. Może jestem zbyt krytyczny. Poczytaj mi mamo (MH). Coś nie gra.
    pafii, 2009-02-11 19:37:26
    zgłoś
    \'Matyss\' napisał(-a):Jeśli pijesz do tego tematu to przykro mi ale pomyliłeś użytkowników. Owszem jestem zarejestrowany na tym forum ale pod nickiem Mateunio. Jeśli chodzi Ci o coś innego to po prostu powiedz to, a nie baw się w podchody.SołtyS myślę, że nie ma potrzeby zakladania takiego tematu Jeśli ktoś będzie potrzebował takich informacji to znajdzie jest w google na pewno pOZdrawiamWszystko Ok. Zmieniony, przesmarowany, nawet wielotryb.Po zdrówko.
    pafii, 2009-02-11 19:40:51
1 ... 2 3 4 ... 46
STRONA 3 z 46
REKLAMA