REKLAMA

Profil pafii

zgłoś
    Rowerem po świecie?
    \'SoltyS\' napisał(-a):Tak tak,ale za takiego to trzeba dać min 300-400zł jezeli sie nie mylę to to są te ,,bombery''.Można jeździć bez. Zakładając Twoja cenę to jest pryszcz. W dyskusjach o cenie sprzętu rowerowego granic nie ma, ale jakieś minimum można przyjąć. I tak mamy, wypady Ukrainą (kultowy zabytek) po bułki, albo trasa bez dylematów zgrzytowych na rowerze średniej, powtarzam Średniej klasy.
    pafii, 2009-02-09 10:38:44
    zgłoś
    Instrument muzyczny w naszych rękach.
    "Facet z gitarą to mój chłopak"- dumnie mówi Magda.Gość z gitarą zbiera spore punkty u płci przeciwnej. No to gramy, chłopaki, czy też nasz muzyczny świat kończy się na słuchaniu?
    pafii, 2009-02-10 14:58:13
    zgłoś
    Obraz forumowicza Men's Health
    Z wpisów i tematów pojawiających się na forum wyłania się obraz forumowicza pisma. Osobiście mam nadzieję, że ta stała garstka nie stanowi grupy reprezentatywnej całości czytelników. Naturalnie nie chcę obrazić nikogo, chociaż mam nadzieję, że forum się rozrośnie i trochę się zmieni. Dzisiaj jest to młody, zazwyczaj student, często pracujący, dbający trochę przesadnie o budowę swojego ciała, skłonny łykać wspomagacze, aby dojść do swojego wzorca. Bada często swoje ciało, tkankę tłuszczową i przyrosty masy mięśniowej. Sport w innej formie jest dla niego mało ciekawy, no może oprócz maty i ringu. Czyta książki niezbyt często. Woli gry komputerowe - naturalnie w wolnym czasie. Ma często problem z własną samooceną w klubach i bywa zakłopotany w kontaktach damsko-męskich. Umiarkowanie kocha zwierzęta. Muzyka stanowi dla niego podkład pod ćwiczenia siłowe. Pewnie jeszcze kilka innych "zalet" ma.Zapewne zaglądają tu kobiety ukształtowane i ciekawe. Czy one są zainteresowane takim gościem. Osobiście nie sądzę. Może jest inaczej?
    pafii, 2009-02-11 09:01:18
    zgłoś
    Jak zdążyć na czas z robotą
    A mianowicie?
    pafii, 2009-02-11 15:28:55
    zgłoś
    Jak zdążyć na czas z robotą
    Jasne, tak w przyszłości, ale dziś Kowalski ma przechlapane. - Zostań szefem drogi Kowalski, nie będziesz musiał robić raportów w 2 minuty.
    pafii, 2009-02-11 15:42:43
    zgłoś
    9 rzeczy, które musisz wiedzieć o raku
    Dlatego tak ważna jest świadomość samokontroli, badań okresowych. Ja biorę skierowanie i robię morfologię i podstawowe badania raz w roku. Sami musimy o to dbać.
    pafii, 2009-02-11 15:51:39
    zgłoś
    \'Jacek.G\' napisał(-a):Według mnie błędne wnioski . Gazeta jest kierowana do grupy ogólnej mężczyzn ,a nie do "przedziału wiekowego". A mężczyzną w dzisiejszych czasach można nazwać 18-19 latka pracującego ,opłacającego rachunki itd. - to nie mężczyzna ? A może właśnie to są te osoby ,które nic nie wyciągają z gazety i między innymi nie potrafią rozłożyć czasu na przyjemności i obowiązki jednym słowem są nie z dyscyplinowani ,brak im czasu na wszystko . Bo skoro jakaś część użytkowników posiada prace ,rodzinę ,naukę to ,chyba są w stanie znaleźć czas na przyjemności i przeglądnąć forum.Pafii Już dawno utworzyłem Sobie Twój profil psychologiczny i według mnie dla Ciebie najlepszym wyjściem będzie kontakt z psychologiem ,albo wizyta na forum bravo ,lub popcornu Oczywiście pozdrawiam Cie gorąco !Jacku Od G. Czy nie przyszło Ci do mądrej główki, że znajdujesz tutaj miejsce tylko dla akceptacji? Przez obrażanie innych nikt Cię chyba w realu nie lubi. Brakuje Ci pierwiastków, a że lubisz ten temat łyknij brom. Jeśli chodzi o psychologię - chyba zrobię ten doktorat.Tak, jeśli ktoś mówi o prowokacji ma rację. Prowokuję niektórych do popatrzenia na siebie z innego profilu.
    pafii, 2009-02-11 17:44:53
    zgłoś
    9 rzeczy, które musisz wiedzieć o raku
    \'sven\' napisał(-a):Morfologia i podstawowe badania nie zawsze wskażą obecność rozwijającego się nowotworu - zaburzenia w składzie krwi mogą oznaczac wiele schorzeń.. A jakie są pierwsze objawy nowotworowe Twoim zdaniem. U kobiet można manualnie wykryć guzek w piersi, ale nie zawsze, a czasem za późno.Jednakże w większości narządów wewnętrznych nowotwór wykrywany jest przypadkiem, lub przy wyjątkowo nasilonych objawach.Jak znasz już pierwsze objawy nowotworowe, to najczęsciej wiesz o nich jako drugi, zaraz po lekarzu właśnie.Widać uważacie że wykrycie nowotworu i jego diagnostyka i leczenie to taka błaha sprawa. A tak nie jest.Pozdrawiam!Każdy wynik odbiegający od normy daje alert do badań szczegółowych. Kwestia dotyczy DOBREGO lekarza pierwszego kontaktu, czego wszystkim życzę.
    pafii, 2009-02-11 17:53:48
    zgłoś
    \'*Luki*\' napisał(-a):Dziekujemy Pafi, ze chcesz pomoc na spojrzec na siebie z innej strony, wyciagnac wnioski i zmienic sie na lepsze. LukiNo co Ty Luki. Bądź nadal dobrym chłopcem i tyle
    pafii, 2009-02-11 17:57:14
    zgłoś
    \'Jacek.G\' napisał(-a):Nie ,nie przyszło mi do główki ? Kiedyś rejestrowałem się po to by sięgnąć porady ,dziś rejestruję się po to ,by uzupełnić swoją wiedzę i wymienić się doświadczeniami. Obrażanie innych ? Hmm ,jeżeli ktoś według mnie gada totalne bzdury to mówię mu co mam do powiedzenia obojętnie ,czy jest to forum ,czy jak to nazywasz real . W życiu nie chodzi o to by sympatię zdobywać.Dla mnie możesz mieć nawet tytuł naukowy ,a gadając głupoty nadal będziesz kim byłeś .Kicz dla gości tej galerii . Zdobywaj poziomy i oszczędź klawiaturę.
    pafii, 2009-02-11 18:01:56
1 2 3 ... 46
STRONA 2 z 46
REKLAMA