REKLAMA

Profil pacjent

zgłoś
    Atak Kinomana
    Do głowy przychodzą mi 2 tytuły- Hitch i Dziewczyna mojego kumpla, pewnie chodzi Ci o ten drugi, bo Hitch używa bardziej wyrafinowanych metod. Polecam oba filmy.
    pacjent, 2012-06-25 09:42:25
    zgłoś
    Atak Kinomana
    Lot nad kukułczym gniazdem.Za kilka chwil coś wrzucę.
    pacjent, 2012-06-26 00:01:09
    zgłoś
    Atak Kinomana
    \'Hustla\' napisał(-a):Pacjent: Podpowiedź proszę (możesz wkleić kolejny screen z tego filmu). Bo nie chce by gra się zatrzymała po raz kolejny.
    pacjent, 2012-06-27 19:19:33
    zgłoś
    Najlepsze słuchawki BEZPRZEWODOWE
    Jabra clipper może spełni Twoje wymagania, albo creative wp-250, jeśli budżet masz trochę bardziej wypasiony. Ps. Coś słabo szukałeś, bo propozycje, które podałem to kilka klinięć na klawiaturze.
    pacjent, 2012-06-27 23:18:03
    zgłoś
    Najlepsze słuchawki BEZPRZEWODOWE
    Mnie to w ogóle dziwi, że chcesz wydać 300 złotych na słuchawki do samsunga galaxy ace, przecież to połowa wartości tego telefonu i równowartość przyzwoitego odwarzacza mp3 z dobrymi słuchawkami. Na naszym rynku rzeczywiście ciężko znaleźć douszne słuchawki bluetooth... Naprawdę nie bierzesz pod uwagę innego rozwiązania?
    pacjent, 2012-06-28 18:59:31
    zgłoś
    Atak Kinomana
    Ostatni Mohikanin.
    pacjent, 2012-06-29 23:34:31
    zgłoś
    Atak Kinomana
    Ładuj Marcel, jakimś cudem udało Ci się trafić.
    pacjent, 2012-06-30 00:51:24
    zgłoś
    pytanie do mezczyzn
    Twój facet to frajer. Niedość, że zdradza Cię przez internet, to jeszcze dał się na tym przyłapać. I oczywiście nie chodzi o to, że wystarczająco tego nie ukrył, ale o to, że się tego dopuścił skoro jesteś taka dream girl. Z durgiej strony musi być znudzony swoim życiem seksualnym. Potrzebuje jakiegoś świeżego bodźca, nowych wrażeń i wybrał tą opcję jako mniej szkodliwą dla waszego związku.
    pacjent, 2012-07-03 20:02:31
    zgłoś
    Problem z katoliczką żoną i antykoncepcją :(
    Ciężki orzech do zgryzienia. Francesco, czy Twoja żona lubi seks? Czy jest czasem tak, że to ona wychodzi z inicjatywą i zaczyna grę wtępną? Próbowałeś kiedyś małego szantażu, że ona chce, a Ty mówisz, że nie, chyba, że zgodzi się na wytrysk gdziekolwiek indziej niż do pochwy? A czy kiedyś wyciągnąłeś tak, żeby finał był już poza? Bardzo się wtedy wścieka? To wręcz nie do wiary jak religijna manipulacja potrafi uprzykrzyć życie w tak pieknej czynności. Ktoś na poprzedniej stronie mówił, że tylko rozmowa z księdzem może zmienić jej punkt widzenia i mi też wydaje się, że jest to możliwe, tylko pewnie ciężko znaleźć takiego kapłana, który otwarcie powie, że seks z antykoncepcją to nic złego. :/
    pacjent, 2012-07-08 09:16:52
    zgłoś
    Okulary przeciwsłoneczne
    Hmmm. Powiedz mi Lobbo jaką szerokość mają miedzy oprawkami?
    pacjent, 2012-07-12 22:30:56
1 ... 62 63 64
STRONA 63 z 64
REKLAMA