REKLAMA

Profil pacjent

zgłoś
    Skakanka.
    Odradzam skakankę zrobioną ze sznura, moja była za lekka i przez to za wolna. Może z metalową linką będzie odpowiednia.
    pacjent, 2012-05-15 19:35:10
    zgłoś
    obuwie Heavy Duty -> proszę o opinie ws jakości
    Kiedyś miałem traper z HD, nie wytrzymały jednej zimy i pękła im podeszwa, może miałem pecha, ale od tamtej pory tej marce nie ufam i zdania nie zmienię.
    pacjent, 2012-05-15 19:45:37
    zgłoś
    Wzmocnić kości, stawy, chrząstki
    Ja tam czosnek jem regularnie, dodaję go do większości potraw dla smaku i aromatu, a nawet do kanapek, dziennie około 2-3 ząbków.
    pacjent, 2012-05-18 14:58:13
    zgłoś
    Dieta budowlańca!
    Makaron razowy pasuje, czy też się go pozbyć? Co zamiast pieczywa? Jem chleb od dziecka, można go w ogóle czymś zastąpić?
    pacjent, 2012-05-20 20:08:53
    zgłoś
    Ubranie na ślub i wesele.
    Brednie. Przyjęcie weselne to nie opera, czy teatr. Idź ubrany w taki strój, w którym będzie Ci wygodnie, i w którym będziesz się czuł swobodnie. Na ostatnim weselu miałem na sobie sportową marynarkę, dżinsy, t-shirt i sportowe półbuty, wszystkim się podobało, bo wyglądałem inaczej niż wszyscy. Pomysł zaczerpnąłem od Włochów, z którymi kiedyś byłem na takim przyjęciu. Na kilkanaście osób tej narodowości tylko pan młody miał na sobie garnitur.
    pacjent, 2012-05-21 10:21:23
    zgłoś
    Dieta budowlańca!
    Żeby przygotować żarcie do roboty wstaję o wpół do 6. Jak Tobie się nie chce to polecam Ci zieloną sałatę.
    pacjent, 2012-05-23 23:28:07
    zgłoś
    Ubranie na ślub i wesele.
    Nie mam nic na swoją obronę. Zachowałem się jak gówniarz. Następne wesele w sierpniu, to się zrehabilituję.
    pacjent, 2012-05-24 19:58:18
    zgłoś
    Hantle z betonu.
    Pieprzysz tak o tej siłowni za każdym razem jak tylko nadarzy się, albo nawet nie nadarzy okazja, a nie bierzesz pod uwagę, że ktoś może mieszkać dziesiątki kilometrów od takiego miejsca lub też nie pozwala mu na to setka innych powodów. Świetna robota, kreatywność jest w cenie!
    pacjent, 2012-06-03 20:59:13
    zgłoś
    Błahe pytania i szybkie odpowiedzi - offtop działu styl/image
    Pokpiłeś sprawę Lil. Temat już jest:
    pacjent, 2012-06-18 20:57:06
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    To czy szatan jest, czy go nie ma to indywidualna sprawa każdego człowieka i ten topic to z pewnością nie miejsce na takie tezy. Sam filmy o zjawiskach paranormalnych bardzo lubię i na mnie również Rytuał zrobił spore wrażenie, jeden ze straszniejszych horrorów od bardzo dawna.Oglądałem Dorwać Gringo- film akcji, który zaciekawił moją dziewczynę, ba! nawet mówiła, że się jej podobał. Dom snów- wykorzystuje pomysły, które już widzieliśmy w thrillerach, ale wydaje mi się, że w dosyć dobry sposób. Chociaż ten moment, w którym następuje opad szczęki został osadzony trochę za wcześnie i do końca film jest dosyć przewidywalny, to uważam, że warto go zobaczyć.John Carter- gdyby nie fakt, że film powstał na kanwie książki to... Nie ma nic na jego obronę. Był beznadziejny, monotonny i nikt nie powinien podejmować się jego ekranizacji.
    pacjent, 2012-06-20 20:51:51
1 ... 61 62 63 ... 64
STRONA 62 z 64
REKLAMA