REKLAMA

Profil pacjent

zgłoś
    Rzucenie fajek
    Miałem mały epizod z tą używką. Trwało do dosłownie chwilę. Po czym tak po prostu przestałem. Nie było, nie ma i nie będzie w tym nic zaje_bistego. Czasem zdarza mi się zapalić kiedy promile we krwi przewyższają zdrowy rozsądek ale to zdarza się naprawdę sporadycznie i z uzależnieniem nie ma nic wspólnego. Teraz pracuję nad tym, żeby moja kobieta rzuciła to g(ó)wno, ale wiem dobrze, że póki ona nie podejmie tej decyzji to moje starania nie wiele są warte.
    pacjent, 2009-12-23 19:37:16
    zgłoś
    W styczniowym numerze MH
    Każdy tak ma. Zdaje mi się, że w poprzednim numerze albo dwa numery temu też był taki defekt tylko nie pamiętam już artykułu. Dziwne nie dopatrzenie.O, znalazłem. W numerze grudniowym. 1sza część artykułu o nanozabójcach (str. 60) kończy się na zdaniu: "W skrajnych przypadkach zakażenie chla-..." Może Mens Health potrzebuje kogoś do korekty ?
    pacjent, 2009-12-23 19:48:58
    zgłoś
    Perfumy
    Bruno Banani Magic Man.
    pacjent, 2009-12-23 20:03:58
    zgłoś
    W styczniowym numerze MH
    CYTAT(brylant @ Dec 23 2009, 21:01 PM) A ja mam pytanie ,czy można dostać MH z okładką z Jamie Foxxem,czy to tylko moje wyobrażenie,że są dwa rodzaje okładek????Tak, są 2 wersje tej okładki: http://zapodaj.net/724370c8653b.jpg.htmlSpecjalnie dla Ciebie
    pacjent, 2009-12-23 20:25:23
    zgłoś
    W styczniowym numerze MH
    Z tym, że ja żartowałem. Byłem już w paru kioskach ale Foxxa nigdzie na okładce nie było, sam mam z Butlerem. Heh, ten nigger West jest wyje_bany. Ma niepowtarzalny styl i świetne kawałki.
    pacjent, 2009-12-23 21:27:00
    zgłoś
    Wesołych świąt
    \'SoltyS\' napisał(-a):Nie psuj nastroju Heh, o dziwo lubię ten sarkazm Bijuu Spełnienia i żadnych rozczarowań w 2010. Żebyśmy za rok również mogli złożyć sobie życzenia bogatsi w nowe doświadczenia i sukcesy.
    pacjent, 2009-12-24 18:37:00
    zgłoś
    Xbox 360 slim, czy ps3?
    Wybór jest prosty a w zasadzie nie ma go w cale Bo PS3 jest bezkonkurencyjne, przede wszystkim ze względu na napęd blu-rey, który daje wręcz nieograniczone możliwości twórcom gier.
    pacjent, 2009-12-25 00:28:57
    zgłoś
    paraliż senny
    Na szczęście też jeszcze nie spotkałem się z tym zjawiskiem osobiście. Coś w podobnym stylu "zaatakowało" mojego kuzyna kilka lat temu. Obaj nie spaliśmy wtedy całą noc bojąc się, że to nie żaden paraliż senny tylko jakaś mroczna zjawa, zwłaszcza, że zbiegło się to ze śmiercią jego sąsiadki. Do dzisiaj mam ciarki na plecach jak tylko pomyślę o noclegu w jego domu...
    pacjent, 2009-12-27 19:01:25
    zgłoś
    Papier ryżowy
    Jest mnóstwo sposobów na przyrządzenie papieru ryżowego ale samego chyba raczej się nie podaje. Może z sosem sojowym będzie smakował lepiej niż z wodą.
    pacjent, 2009-12-28 11:58:33
    zgłoś
    SYLWESTER - POMOCY ^^
    \'brylant\' napisał(-a):Heh Sven zaraz Twoja reklama bloga będzie dłuższa od Twoich wypowiedzi W zasadzie już jest Nie nadążam. Masz 18 lat. Ona ma prawie 18. Chcesz się jej oświadczyć. Ona o tym wie. Ale co z rodzicami? Ile się spotykacie, 1 dzień? Że nie pozwolą wam spędzić 1 nocy razem? Dla mnie sprawa jest prosta. Kupujesz czekoladki i idziesz do jej matki zagrać w otwarte karty. Bądź facetem.
    pacjent, 2009-12-29 19:15:38
1 ... 3 4 5 ... 64
STRONA 4 z 64
REKLAMA