REKLAMA

Profil pacjent

zgłoś
    Zdrada kluczem do lepszego sexu?
    Zdradziłem. Byłem zdradzony. To nie żaden klucz tylko jedno z gorszych ch()ujstw jakie można zrobić partnerowi.
    pacjent, 2009-12-16 22:48:35
    zgłoś
    Zdradziłem. Byłem zdradzony. To nie żaden klucz tylko jedno z gorszych ch()ujstw jakie można zrobić partnerowi.
    pacjent, 2009-12-16 22:48:35
    zgłoś
    CYTAT(Tytus @ Dec 17 2009, 0:00 AM) kolega chyba nie czytał posta tak więc zapraszam do lektury o ile jesteś zainteresowanyOwszem czytałem wszystkie posty w tym temacie. I zauważyłem, że nie ubolewasz nad swoim może błędem, może cudownym panaceum na problemy damsko-męskie. Tylko próbujesz przekonać nas, że tak robią prawdziwi twardziele, że to poprawia relacje i bla bla bla. Bądź dalej cudownym uzdrowicielem tego związku i każdego kolejnego. Nic tu po mnie.
    pacjent, 2009-12-16 23:18:59
    zgłoś
    CYTAT(Tytus @ Dec 17 2009, 0:00 AM) kolega chyba nie czytał posta tak więc zapraszam do lektury o ile jesteś zainteresowanyOwszem czytałem wszystkie posty w tym temacie. I zauważyłem, że nie ubolewasz nad swoim może błędem, może cudownym panaceum na problemy damsko-męskie. Tylko próbujesz przekonać nas, że tak robią prawdziwi twardziele, że to poprawia relacje i bla bla bla. Bądź dalej cudownym uzdrowicielem tego związku i każdego kolejnego. Nic tu po mnie.
    pacjent, 2009-12-16 23:18:59
    zgłoś
    Najbardziej "porąbane" akcje ever
    CYTAT(Bijuu @ Dec 17 2009, 0:47 AM) Umarła mi złota rybka w wieku 7 lat która nie chciała spełnić mojego życzenia , sądze że zrobiła to spontanicznie .A mi przypadł do gustu ot mały sarkaźmik Heh, ludzie nie lubią wyłamywania się z tłumu. Pamiętam jak podczas jednej z ostrych polskich zim zaatakowaliśmy z paroma znajomymi rynek (nieistotne jakiego miasta). Robiliśmy orzełki na śniegu, salta z ławek prosto do zasp i inne wygibasy. Świetna zabawa
    pacjent, 2009-12-17 17:46:40
    zgłoś
    Wygrzebane na Jutjubie
    Najczęściej używane słowo w tym filmiku brzmi wyjątkowo znajomo
    pacjent, 2009-12-17 21:31:27
    zgłoś
    Szybka akcja - FILMY NA JUTRO!
    Mam zdanie podobne do Patero. Dlatego myślę, ze powinieneś pomyśleć o jakiejś zwariowanej komedii z happy love endem. Może Opowieści na dobranoc, albo Na pewno, być może.
    pacjent, 2009-12-18 19:30:41
    zgłoś
    Mięśnie Kegla kluczem do lepszego stosunku
    Temat bardziej pasuje mi do działu FITNESS
    pacjent, 2009-12-19 13:26:59
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Widzę SoltyS, że złapałeś jazdę na Butlera Prawo zemsty czeka poczciwie na twardzielu, Gamer zostawił u mnie pewien niedosyt bo pomysł na film był całkiem przedni ale realizacja trochę mnie zawiodła. I skoro polecasz Brzydką Prawdę to w czasie świąt na pewno ją obejrzę. Sam niestety
    pacjent, 2009-12-21 13:38:16
    zgłoś
    spowiedź
    Ostatni raz do spowiedzi byłem rok temu. Spowiadałem się między innymi z współżycia przedmałżeńskiego i ksiądz zareagował na to zbyt przesadnie, zaczął gadać, dosłownie GADAĆ aż go wszyscy usłyszą jaki to wielki grzech popełniłem i kazał powtarzać mi na cały głos, że zgrzeszyłem, i że już więcej tego nie zrobię. Ogromna kompromitacja i zażenowanie pomimo tego, że spowiadałem się w odległej parafii i nikt mnie tam nie znał. Do kościoła i jego nauk podchodzę bardzo sceptycznie. Nie mówię tutaj o sprawach wiary samej w sobie ale działaniu tej instytucji, która ze wszech stron chce wpływać i kontrolować do maksimum życie swoich wyznawców. W naszym kraju kościół to stereotyp, tradycja, kultura. Jesteśmy przesiąknięci tym pseudochrześcijaństwem od dziecka i jak już wcześniej powiedziano w tym temacie bo tak "wypada", bo ludzie dobrze to postrzegają.
    pacjent, 2009-12-23 14:22:24
1 ... 2 3 4 ... 64
STRONA 3 z 64
REKLAMA