REKLAMA

Profil pacjent

zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    \'swojak\' napisał(-a):Podkreśl mi zdanie w którym napisałem że to jest dokument? To po 1 a po drugie po 2 film dobrze ukazuję to wojnę jednym z dowodów jest sama śmierć Notoriusa....Masz rację co do punktu pierwszego.Ale śmierć Notoriousa jest dowodem, że to jego biografia. Film napomina o wojnie bo dotyczyła głównego bohatera i jego rzekomego przyjaciela ale nie pokazuje jej w żaden wybitny sposób i nie może być źródłem do czerpania wiedzy na ten temat.
    pacjent, 2009-12-14 16:06:07
    zgłoś
    Zresztą to w ogóle nie jest miejsce na takie dysputy. Chciałem tylko uprzedzić, że osoba nie znająca tej historii (która i tak wciąż nie jest do końca wyjaśniona) po obejrzeniu filmu ma znikomą wiedzę na temat tego konfliktu. Pominięto szczegółowe przedstawienie faktów, żeby nie stawiać Biggie'go Smalls'a w złym świetle. I mogę powiedzieć, że ta "wojna" jest filmie ukazana wręcz fatalnie bo pokazuje tylko jedną stronę medalu, stronę przychylną Notorious'owi. Tyle w tym temacie o tym filmie.
    pacjent, 2009-12-14 16:39:20
    zgłoś
    No a ja dla rozluźnienia proponuję obejrzenie "Extract" (na szczęście nikt nie podjął się przetłumaczenia tytułu). Przyjemna i lekka komedia obyczajowa do obejrzenia z partnerką w wolny zimowy wieczór
    pacjent, 2009-12-15 12:14:19
    zgłoś
    Męska sprawa
    Moja skromna uwaga. Zakładając ten temat Sven zrównałeś poziom z użytkownikami, którzy nie potrafią samodzielnie rozwiązywać nawet najprostszych problemów.
    pacjent, 2009-12-15 23:45:58
    zgłoś
    Męska sprawa
    Bo nic nie rzucałem Doskonale uzupełniasz się ze wszystkimi facetami, których krytykujesz. Oni mają (czasem mniej lub bardziej) błahy problem a ty masz problem bo oni mają problem. Brzmi dziwnie. I tak toczy się to błędne koło odkąd powstało to forum.
    pacjent, 2009-12-16 00:37:41
    zgłoś
    Męska sprawa
    Jest na to rada. Penis, który już nie rośnie albo usta, które urosły za duże to nie moja broszka. Czytam, te prozaiczne problemy polskiej młodzieży z przymrużeniem oka i idę dalej. Przecież zanim zainstalowałeś ad block'a nie oglądałeś każdej internetowej reklamy i nie obchodziło cię czy to reklama pomadki czy prezerwatyw. Po prostu je wyłączałeś. No właśnie.Sweet dreams
    pacjent, 2009-12-16 01:05:52
    zgłoś
    Duże usta
    Skoro rozmowa nabrała luźniejszej formy to chciałem dodać, że nie lubię Ten Typ Mesa. I dobrze że nie jesteśmy czarni (w sensie, nie jesteśmy murzynami) bo każdy z nas miałby problem z za dużymi ustami.
    pacjent, 2009-12-16 14:03:32
    zgłoś
    Agent do spraw Młodej Gwiazdy
    Między innymi afery napędzają ten przemysł z tego co dotychczas udało mi sięzauważyć
    pacjent, 2009-12-16 22:37:16
    zgłoś
    Agent do spraw Młodej Gwiazdy
    Między innymi afery napędzają ten przemysł z tego co dotychczas udało mi sięzauważyć
    pacjent, 2009-12-16 22:37:16
    zgłoś
    Wspólne gotowanie kluczem do jej serca
    Heh, nic w tym dziwnego. Kobiety już tak mają, że lubią pokazywać swoją wyższość.
    pacjent, 2009-12-16 22:39:48
1 2 3 ... 64
STRONA 2 z 64
REKLAMA