[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil pablo1525

zgłoś
    Czas na dojście do ładu?
    zgodze sie Tutaj z przedmowca Hubii ze wszystko zaczyna nam sie w głowie napisales wczesniej o motywacji ze brakuje Ci motywacji sprobuj przeczytac ksiazke co poleca Hubii jesli bedziesz chcial jeszcze cos przeczytac polecam osobiscie "motywacja bez granic" lub "Odrodzenie Feniksa"sa to ksiazki jak znalezc odpowiednia motywacje do dalszych dzialań czy celów musisz nauczyc sie ze kazdy problem jaki spotykasz to nie dodatkowy klopot tylko staraj sie zauwazac co dobrego mozesz sie nauczyc wyniesc z rozwiazania takiego problemu
    pablo1525, 2010-08-25 11:47:13
    zgłoś
    Zegarek
    Witammam pytanie macie jakis pomysl na zegarek do 400 zl niestety jestem studentem i na drozszy zegarek mnie nie stac przyznam sie ze w tym temacie jestem zielony mialem wczesniej jeden zegarek z 6 lata swoje sie wysłużył zaznaczam ze wolałbym zegarek na bransolecie ktoś cos pomoze ;>??
    pablo1525, 2010-10-22 21:07:54
    zgłoś
    Zegarek
    \'Hogg\' napisał(-a):PSI co to znaczy, że nie masz pieniędzy? Student i nie ma? Przecież studenci i emeryci wpłacali na kampania Pana Palikota 3 lata temu po kilkanaście tysięcy złotych... moze i wplacali pieniadze ale ja do nich nie nalezałem przynajmniej nie bezposrednio jedynie jesli sie nie myle moglem sie przyczynic do wspomagania poprzez kupno alkoholi z jego polmosu ( przynajmniej tak mi sie cos wydaje ze polmos lublin nalezal kiedys do palikota)Chcac miec plynnosc finansowa nie moge sobie pozwolic obecnie na zegarek drozszy co do zegarka chyba interesowal by mnie wlasnie taki w stylu "elegancki luz"
    pablo1525, 2010-10-23 15:58:29
    zgłoś
    Lekka nadwaga
    jak dla mnie skoro nawet nie chce Ci sie poszukac artykułow jak zrzucic pare kg to ciezko bedzie Ci sie zmotywowac to co bysmy nie napisali. ale powodzeniato ja leniwie odpisze wiecej ruchu mniej fastfoodow
    pablo1525, 2010-11-06 19:30:22
    zgłoś
    Wasze samochody
    jestem posiadaczem Ibizy z 2004 roku 1.9 tdi 110 koni Auto posiadam dwa lata spalanie autka wcale nie pali 4 litry przynajmniej mi tyle nie na pewno nie w jezdzie mieszanej. Staram sie bardzo auta nie katowac tylko jezdzic w miare dynamicznie a zarazem ekonomicznie i wychodzi mi spalanie okolo 5l-5,5l. Ogolnie jestem bardzo zadowolony z autka nie zamienilbym na leona, chociaz oczywisci i Ibiza ma pare wad np w wykonaniu wnetrza. Jesli mialbym zamieniac autko to na Ibize 1.9 130koni z 6 biegowa skrzynia i wtedy mozna zauwazyc mniejsze spalanie autka
    pablo1525, 2010-11-13 01:53:53
    zgłoś
    Męskie piersi - jak się ich pozbyć?
    tak jak mowi Godfather idz najlepiej do lekarza on powinien okreslic z czym masz doczynienia wedlug mnie bedzie to albo lipomastia albo ginekomastia. Chyba gorszy problem jesli bylo by to ginomastia bo zeby to usunac to nie wiem cy nie potrzebny bedzie skalpel ;/ Chociaz ostatnio gdzies wyczytalem ze odpowiedni trening i jakies tabletki(nie pamietam juz nazwy) moga w znaczny sposob pomoc w eliminacji ginekomastii
    pablo1525, 2010-11-17 20:19:03
    zgłoś
    Men's Health + Sagio
    ech niepotrzebne to polaczenieewidentnie chodzi o kolejna chec zysku Dla mnie to cale sagio to jak czytac artykuly o diecie i myslec ze czlowiek bedzie miec idealna sylwetke. Zapominajac o cwiczeniach i zastosowaniu tej diety
    pablo1525, 2010-12-06 18:16:20
    zgłoś
    Zegarek
    mój wczorajszy nabytek
    pablo1525, 2010-12-16 11:05:03
    zgłoś
    Wypatrzyłeś jakiś ciekawy ciuch? Podziel się nim z innymi
    zgadzam sie z Devilem sam sie spotkalem z takimi wyprzedażami. Chwyt marketingowy i niestety udany ;/
    pablo1525, 2010-12-30 14:10:45
    zgłoś
    Wypatrzyłeś jakiś ciekawy ciuch? Podziel się nim z innymi
    albo czy robił ktoś jakies zakupy przez buyvip??
    pablo1525, 2010-12-30 22:10:04
1 2 3 ... 30
STRONA 1 z 30
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij