REKLAMA

Profil oxygen

zgłoś
    Cienie pod oczami
    WitamCzy znacie jakiś dobry krem/maść dla facetów do walki z cieniami pod oczami.... codziennie budzę się z wielkimi śliwami... chciałbym w końcu coś z tym zrobić
    oxygen, 2009-03-25 09:22:42
    zgłoś
    Cienie pod oczami
    CYTAT(wujek dobra rada @ Mar 25 2009, 12:21 PM) więcej snu, mniej komputera, zrezygnować z browara wieczorem.no właśnie tego się nie da zrobić bo pracuję przy kompie ale dzięki za rady sprawdzę te produkty
    oxygen, 2009-03-25 12:16:16
    zgłoś
    Cienie pod oczami
    Nie noszę okularów i pracuję na dwóch monitorach LCD Dzięki za odp. Już niedługo wypłata więc dam znać co kupiłem i jakie są efekty
    oxygen, 2009-03-26 10:23:06
    zgłoś
    Cienie pod oczami
    CYTAT(wujek dobra rada @ Mar 26 2009, 17:57 PM) czy "męski"' krem pod oczy różni się czymś od "kobiecego", poza opakowaniem?bo kosmetyki, które pachną to ja rozumiem, nawet szampony, "męskie" mydła itp.ale kurcze, krem pod MĘSKIE oczy? czy to jeszcze technologia czy już marketing?czy jest "męska" pasta do zębów? Forum jest jakby MEN'S-kie więc pytałem o krem którego Wy używacie i na Was działa ...a nie na Wasze kobiety, chociażby z powodów o których pisze ToY SolideR
    oxygen, 2009-03-27 09:58:21
    zgłoś
    Bielizna termoaktywna
    Jeśli chodzi o koszulki, to ja używam do biegania serii produktów Nike PRO - są drogie, ale sprawdzają się rewelacyjnie!
    oxygen, 2009-03-27 10:01:54
    zgłoś
    Cienie pod oczami
    Kupiłem MenExpert i jestem bardzo zadowolony! Już po kilku dniach widzę różnicę w cieniach - całkowicie chyba nigdy nie znikną, ale jest spora poprawa więc jestem zadowolony. Poza tym jest dokładnie tak jak opisane na opakowaniu - redukuje objawy zmęczenia... zawsze rano budziłem się z tak wykukanymi gałami, jakby chciały wyskoczyć, obecnie używam kremu rano i przed snem i rano jest miodzio. Powieki są jakby "lżejsze" Inna sprawa to że krem doskonale nawilża i skóra już tak szybko nie wysycha - do tej pory, było to u mnie bardzo widoczne, teraz tego w ogóle nie ma;) dzięki ToY SolideR za radę
    oxygen, 2009-04-01 09:52:15
    zgłoś
    Cienie pod oczami
    dokładnie 27.99 - sprawdzane w różnych sklepach (Natura, Rossman....) i wszędzie ta sama cena
    oxygen, 2009-04-01 23:56:27
    zgłoś
    Cienie pod oczami
    CYTAT(Radzyn @ Apr 2 2009, 22:29 PM) Czytałem o tym kremie. Ale czy On nie jest przyznaczony tylko dla mężczyzn w przedziale wiekowym 25 a 35 lat?a skąd wiesz czy się nie mieszczę w tym przedziale ?
    oxygen, 2009-04-03 09:06:55
    zgłoś
    Jakie odżywki "na pierwzy raz"?
    A jaki tryb życia prowadzisz? chodzisz do szkoły od 8-16? pracujesz ? 9-17 ? hello! Jak my wszyscy tutaj! Nie rozumiem takiego tłumaczenia bo KAŻDY spędza te 8h albo w szkole, na uczelni albo w pracy i jakoś sobie radzimy. Sam w pracy jem 2 posiłki- kanapki + normalny obiad w pojemniku do mikrofali i heja. Nie wierzę że nie dasz rady wygospodarować czasu na 6 posiłków. Przecież my wcale nie mamy łatwiej tylko dlatego że jesteśmy po drugiej stronie monitora. taka dieta wymaga cierpliwości i jednak więcej czasu na przygotowanie ale wszystko da się zrobić więc zastanów się czy na pewno chcesz przytyć czy tylko pomiałczeć na forum. Nie wydawaj pieniędzy na odżywki! Co najwyżej ostrowia jeśli tego białka faktycznie nie możesz dostarczyć z innych źródeł (nabiał, ryby, kurczak...). Gainer ? No to jaki problem zrobić koktajl? platki owsiane + banan + jajko + cokolwiek tylko sobie wymyślisz do uzupełnienia reszty skladników odżywczych, do miksera i masz gainer.No i tak jak już koledzy pisali. Jeśli nie dobierzesz odpowiednio nadwyżki kalorii i dobrych proporcji BTW - nie zauważysz żadnych efektów.powodzenia!
    oxygen, 2009-04-27 10:12:52
REKLAMA