REKLAMA

Profil mnichu

zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Zostanie ale może to zależeć też od twojej diety i treningu.
    mnichu, 2009-03-29 20:07:17
    zgłoś
    Białko WPC 80 - Ostrowia
    A to czemu ?
    mnichu, 2009-03-29 22:37:02
    zgłoś
    Białko WPC 80 - Ostrowia
    No dokładnie, wg mnie też żaden problem.Aa i Soltys czemu nie chcesz kupować białka z OLIMPU ?? Właśniego z niego masz gainera 1kg za 30 zł którego moge ci polecić i nie jest to drogo.
    mnichu, 2009-03-29 22:50:32
    zgłoś
    Jedzenie przed snem
    No ja też mam parę kolacji ale jak już mówimy o tej przed snem to jakiś serek, twaróg półtłusty ewentualnie, a co do oszukania łaknienia to się zajmij czymś wciągającym albo czymś co sprawi że zapomnisz o głodzie, a jak nie to idz spać
    mnichu, 2009-03-30 22:14:16
    zgłoś
    A ja polecam Animal Pump od firmy UNIVERSAL NUTRITION
    mnichu, 2009-03-30 22:59:34
    zgłoś
    Jak odzyskać dziewczynę?
    Hmm... ciężki przypadek no ale cza jakoś dać radę Jak nie ma szans żeby do ciebie wróciła na 100% to przestań zawracać sobie o nią głowę, a z czasem ci wszystko minie. No a jak już tak jest jak powiedziałem i jeśli czujesz się na siłach to możesz gościowi łomot spuścić taki żeby cię zapamiętał i wiedział że się lasek nie odbija, jak ona będzie za to zła to nic bo i tak już do ciebie nie wróci ale jeśli wróci to może jakiś plus dla ciebie nie wiem jak byś to odebrał. Noo ale jak nie jesteś w stanie gościa na "sanki" posłać to zostają porady kolegów wyżej.
    mnichu, 2009-03-30 23:23:42
    zgłoś
    Możesz spróbować, a co do dawkowania to nie ma nic napisane na opakowaniach albo ulotkach ? Jeśli tak to postaraj się jakoś pogodzić te dawki razem
    mnichu, 2009-03-30 23:41:55
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    Zagłębie Sosnowiec i przyjaciele: (L)egia Warszawa, BKS Bielsko Biała, Olimpia Elbląg.A co do zagranicznej to Man Utd.
    mnichu, 2009-03-30 23:47:50
    zgłoś
    ĆWICZENIA
    Posłużę się ćwiczeniami men's health. A dokładnie chodzi mi o to jak mógł bym je zastąpić i czym, macie jakieś propozycje ? Oto one:1.Wiosłowanie w nachwycieUsiądź prosto na maszynie. Kolana trzymaj lekko ugięte, klatkę wypnij do przodu, odchyl głowę w tył. Chwyć drążek nachwytem na szerokość barków i przyciągnij go do środkowej części klatki piersiowej. Napnij łopatki i powoli wróć do pozycji wyjściowej. Pamiętaj, aby łokcie prowadzić blisko tułowia.Pracujące mięśnie: górna część pleców, tył barków2.Wiosłowanie w podchwycieUsiądź prosto na urządzeniu z lekko ugiętymi nogami. Złap drążek podchwytem na szerokość barków. Przyciągnij ciężar do dolnej części klatki piersiowej, napnij łopatki, a następnie powoli opuść ciężar, w końcowej fazie przesuwając łopatki maksymalnie w przód. Rób wdech przy przyciąganiu, a wydech przy fazie powrotnej.Pracujące mięśnie: dolna i górna część pleców, bicepsy3.Przyciąganie uchwytu do klatki piersiowejUsiądź prosto na urządzeniu z lekko ugiętymi nogami w kolanach. Nie zaokrąglaj pleców i nie pochylaj głowy. Chwyć ciężar i przyciągnij go do dolnej części klatki piersiowej. Napnij plecy między łopatkami i powoli opuść ciężar, maksymalnie wysuwając łopatki do przodu.Pracujące mięśnie: najszerszy grzbietu, mięśnie naramienne
    mnichu, 2009-03-31 16:25:53
    zgłoś
    ĆWICZENIA
    Dzięki chłopaki za odp. już wszystko wiem co i jak. Biorę się do roboty
    mnichu, 2009-03-31 21:36:05
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA