REKLAMA

Profil kmuzylowski

zgłoś
    Trening na masę
    Arnold bral sterydy z reszta sam sie przyznal wiec wiesz
    kmuzylowski, 2010-02-22 21:36:26
    zgłoś
    Dodatkowa kasa
    Polecam gre w ruletke systemami opierajacymi sie na matematyce . Pewny zysk !
    kmuzylowski, 2010-03-20 01:06:44
    zgłoś
    Jak nazywa sie ten sprzet ?
    CześćProszę o pomoc was forumowiczow . Mianowicie mam problem ze slabym usciskiem i trening na brzuch taki jak ABS II jest niemozliwy , z powodu dlugiego wiszenia na drazku . Ostatnimi czasy polecili mi podchwytaki z takimi siatkami ktore mocuje sie do drazka . Jak znalezc takie cos do kupienia w internecie ? Gdzie to moge kupic ? Jak to sie fachowo nazywa ? Z gory dziekuje za kazda odpowiedz
    kmuzylowski, 2010-04-21 23:29:01
    zgłoś
    Bender moglbys podac mi pare cwiczen na uchwyt , z pewnoscia tez mi sie przydadza ?
    kmuzylowski, 2010-04-23 16:18:34
    zgłoś
    Chodzi mi wlasnie o cos podobnego do tej podwieszki tylko że z takiej siatki ale ta podwieszka też spełni swoje zadanie
    kmuzylowski, 2010-04-23 16:22:29
    zgłoś
    Mocny usciski i przyspieszenie biegowe
    Witam Mam dzisiaj dwa pytania !Pierwsze to cwiczenia na mocny scisk dloni , potrzebny mi do cwiczen na drazku i wielu innychDrugie pytanie to przyspieszenie , nie chodzi mi o szybkosc tylko o przyspieszenie na pierwszysch 10 - 20 metrach . Jestem pilkarzem gram w II lidze i nie moge przebic sie do I skladu wlasnie z powodu braku przyspieszenia .Z gory dziekuje za pomoc !
    kmuzylowski, 2010-04-25 14:47:47
    zgłoś
    Trening plyometryczny + silowy zapytanie ?
    Mam pytanie Czy trening plyometryczny robic przed , czy po treningu siłowym . Jakie to da rezultaty ?Dzięki za odpowiedzi
    kmuzylowski, 2010-04-27 18:29:49
    zgłoś
    Trening plyometryczny + silowy zapytanie ?
    Znaczy mi chodzi glownie o szybkosc i skocznosc i dynamike , to przyspieszenie nog . Jestem pilkarzem i tego mi brakuje choc gram w II lidze
    kmuzylowski, 2010-04-27 20:44:00
    zgłoś
    Wyizolować mięsień pośladkowy ?
    WitamPotrzebuje dobrego cwiczenia na wlasnie mięsień pośladkowy . Najchetniej prosilbym o jednostawowe , lecz moze byc wielo , ale najbardzej ma pracowac pośladek .
    kmuzylowski, 2010-04-28 23:07:10
    zgłoś
    Wyizolować mięsień pośladkowy ?
    Jestem piłkarzem i chce mieć dobre pośladki , bo to daje dużo do szybkości i wyskoku , a pozatym glodnemu chleb na mysli co
    kmuzylowski, 2010-04-30 21:37:01
1 2 3 ... 32
STRONA 1 z 32
REKLAMA