[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil gregory0987654

zgłoś
    ładna atrakcyjna= nie kolezanka?
    Kobiety tak mają to prawda ale z mężczyznami to już gorzej. Tu trochę trzeba zrozumieć termin ładna, atrakcyjna koleżanka to oczywiste że podoba się mężczyźnie, a jak się podoba to oczywiście pociąga. Może utrzymywać dobre koleżeńskie kontakty z kobietą, ale zawsze jest w nim ta chęć, nawet niewielka, skryta chęć pójścia do czegoś dalszego niż przyjaźń Co do pierwszego pytania czy po nie udanym "być razem" można być przyjacielem to raczej tylko forma grzecznośćiowa jest... ale zdradz nam coś więcej calineczko bo bo piszesz bardzo ogólnikowa a wiadomo każdy przypadek jest inny ....
    gregory0987654, 2012-08-04 19:10:10
    zgłoś
    KALISTENIKA Trening bez sprzętu - drążek/hantle
    Zoltodziob Powiem ci krótko. jeżeli trenujesz siłowo 3 dni w tygodniu całe ciało np. pon-śr-pt to możesz np w d ni poza treningiem siłowym dodać aeroby czyli bieganie, rowerek itp. Grun jest taki by słuchać swojego ciała i się nie przetrenować. Jeżeli czujesz, że na treningu siłowym przez dodatkowe biegi masz mniej siły to zmniejsz długość oraz częstość treningów aerobowych. A jak do tej pory trenujesz?
    gregory0987654, 2012-08-04 19:16:11
    zgłoś
    Garnitur z czarną koszulą
    Wy byście zmieniali koszulę i krawat do garnituru a ja bym zmienił garnitur! Dl czarnej koszuli jeżeli możesz sobie pozwolić na eksrawagancję to polecam czarne spodnie w kant, białą dopasowaną marynarkę a do tego muchę. Ale bez muchy też ujdzie . Nie wiem czy nie będziesz miał problemu z dobraniem na siebie garnituru z "wieszaka" bez poprawek krawieckich bo sam jesteś "wieszak". Bez urazy. Ale jeżeli faktycznie masz na oko 175 wzrostu 90 cm w biodrach 80cm w talii i 90 w klatce to radzę odwiedzić zare bo tam mogą być rzeczy które dobrze będą na ciebie leżeć
    gregory0987654, 2012-08-04 19:25:29
    zgłoś
    Bieganie nie jest szkodliwe, a nawet "utwardza" łydki, dwugłowe i pośladki bo aktywuje głównie włókna wolnokurczliwe. Grunt by to nie były długie sesje jak np. maratony. 30 min żywym tempem wystarczy. Ale nie biegaj nigdy na czczo
    gregory0987654, 2012-08-04 19:37:52
    zgłoś
    Tu już trochę pisali.
    gregory0987654, 2012-08-04 19:47:34
    zgłoś
    Powroty, czy są one możliwe w związkach?
    whitechocolatte jak to właściwie mężczyzna ma dać z siebie 200%? Tyle % w zaiązku czy po tym jak go ona rzuciła aby pokazać że mu zależy?Tak ogólne to myślę, że powroty w związakch są możliwe np. po kłótni. Ale lepiej by wina rozstania leżała równo po obu stronach. Uważam jednak że jeżeli nad swoim związkiem trzeba długo pracować, lub bawić się w pseudo - podchody, pseudo- rozstania to po prostu nie warto być w tym związku
    gregory0987654, 2012-08-05 17:40:48
    zgłoś
    Pieszczoty odbytu
    \'DanSab\' napisał(-a):Jak mogę ją delikatnie na to namówić? Tak żeby nie przesadzić i jej nie wystraszzyć, albo żeby nie pomyślała, że jestem jakiś dziwny.wydaje mi się że powinniście spróbować różnych swoich fantazji i zapytać ją na co ma ochotę? Jak widzę dla jednych to obrzydliwe a dla innych fajne. Z poprezdnią partnerką się dopasowaliście, a z nową cóż.... Bo to jest sztuka namówić kobietą do masowania i lizania męskiego... tyłka!Zwłaszcza jeżeli nie przepada za tego typu pieszczotami. I szczerze nie mam pojęcia jak ją do tego przekonać!
    gregory0987654, 2012-08-05 18:01:36
    zgłoś
    Medytacja
    \'LilPeneros\' napisał(-a):Medytacja niesie za sobą możliwość wystąpienia zagrożeń duchowych.Tobie już nic nie zagroziDlatego na relaks i uspokojenie moim zdaniem lepszy jest ruch/sport/wysiłek fizyczny gdzie organizm zalewany jest przez endorfiny (hormony szczęścia) i mamy w czasie trwania oraz po wysiłku świetny nastrój.Jeśli ktoś jest zestresowany, to niech idzie pobiegać albo niech idzie na siłkę - gwarantuję, że po wysiłku się odstresuje.Oczywista oczywistość Sport w większości bynajmniej nie niesie za sobą ryzyka zagrożeń duchowych jak ma to miejsce w przypadku różnych "wchodnich technik relaksacyjnych" (joga, medytacja i inne rzeczy)Wyjaśnij mi jakie "zagrożenia duchowe " niesie ze sobą Joga? Tylko nie na PW...Jeśli to będzie za mało, to polecam dodatkowo takie preparaty jak: Melisa w tabletkach/Valused/Persen Forte/tabletki uspokajające Labofarm/Nervomix.twierdzisz że lepszym uspokajaczem są tabletki nie medytacja - lekoman !
    gregory0987654, 2012-08-05 18:06:55
    zgłoś
    Sprint, progresja..
    \'jacoobs96\' napisał(-a):Treningi z klubem mam teraz 4 razy w tygodniu ....Myśle że powinieneś dawać z siebie [color=\"#FF0000\"] na treningach.
    gregory0987654, 2012-08-05 18:21:03
    zgłoś
    Powroty, czy są one możliwe w związkach?
    \'Walduś\' napisał(-a):Rownież dla ciebie pytanie na inteligencje (choć w tym ujeciu lepiej by brzmiało pytanie na logikę, bo przecietnie inteligentny jestes) - dlaczego Venso miałby tworzyć nowe konto ??? Odpowiesz na "ów" pytanie ? oczywiscie schlebia mi to, że mój poziom jest oceniany i porownywany tak wysoko.1Nick Walduś to oczywista oczywistość2Styl pisania postów3Prywatny komunikat ( love or hate)Założył nowe konto bo ma dość frajerów którzy piszą do niego w idiotycznych sprawach. Powiedziałbym że dobrze skoro wróciłeś, ale my cię przecież nie znamy, nie? Odpychająco, przyciągający, chyba masz wielu wrogów?
    gregory0987654, 2012-08-06 10:25:04
1 2 3 ... 51
STRONA 1 z 51
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij