REKLAMA

Profil maduerski

zgłoś
    pierwsze slowa :)
    Aviator ,a nie znasz nikogo z jej klasy ? Jak tak to niech kolega/koleżanka zabierze cie na impreze/koncert albo coś w tym stylu gdzie ona akurat będzie i podbij bo jak wyczytałem z twojego posta to te spojrzenia to może był sygnał ? do czego ? do działania !
    maduerski, 2010-10-24 18:24:23
    zgłoś
    Alkohol .. a ćwiczenia
    Czy jak chcemy w okresie tzn. 3-4 miesięcy wyrzeźbić brzuch ,to czy dwa lub trzy razy w miesiącu możemy troszeczkę bardziej przy balować (tzw. reset)? Bo już się gubię czytam : artykuły,fora i nie znajduję odpowiedzi .. inni piszą że jak mam dobrą dietę i ćwiczenia to nie zaszkodzi ,a inni że mogę mieć problemy z osiągnięciem tego celu w tym okresie. Czekam na wasze opinie ; ) a i moje ćwiczenia i dieta opierają się na książce Tomasza Brzózki "Fitness dla Mężczyzn" . aj i chyba w złym temacie : / z góry przepraszam.
    maduerski, 2010-12-21 14:20:36
    zgłoś
    Alkohol .. a ćwiczenia
    No tak można ale nie którzy ludzie (tzn. w tym także ja) lubią się zabawić ,nie dlatego że czuje się pewniej ale jakoś tak lubię ten stan ^^ no i dzięki za wasze opinie na ten temat ; ) odpuszczę sobie na pewien czas.. za parę miesięcy przecież wakacje i trzeba jakoś wyglądać !
    maduerski, 2010-12-22 20:15:30
    zgłoś
    Alkohol .. a ćwiczenia
    Hustla: Ludzie mają teraz takie rozumienie że jak ktoś dobrze wygląda to tzw. "chemik".. nie wierzą że bez takich specyfików można osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Gadanie wygląda pewnie tak "nie pije ,bo się boi że mu spadnie"
    maduerski, 2010-12-23 12:57:25
    zgłoś
    Ćwiczenia lądowe dla pływaka
    tak jest że dość w późnym wieku zaczyna się trenować daną dyscyplinę i każdy stawia na tobie krzyżyk ,mówiąc "jesteś za stary/słaby" dla nie których to daje potężnego kopa ,a innych zniechęca.. ale to już zależy od samego siebie ;p jak zmienisz tryb życia i ogólnie pływanie stanie się twoją pasją i za wszelką cenę będziesz brnął do celu to ci się uda (nie tak jak dla phelpsa ,ale może być o tobie głośno) : D kurde ale napisałem normalnie jak wypowiedź bohatera z jakiegoś filmu z happy endem
    maduerski, 2010-12-23 17:41:52
    zgłoś
    Fight Football League <FFL>
    ciekawa odmiana football'u zapewne znajdzie wielu fanów ^^
    maduerski, 2011-01-01 15:42:28
    zgłoś
    Kosmetyki do pielęgnacji twarzy dla 20-latka
    w ostatnim numerze MH bardzo ładny artykuł się znajduje ; ) Vichy Homme Hydra Mag C (Cena 30 ml: 85zł) .. i teraz coraz więcej dla młodych ludzi powstaje produktów do pielęgnacji twarzy. Do skóry z problemami trądzikowymi Dr Eris - Pharmaceris (tego sam używam i jest ok).
    maduerski, 2011-01-02 12:36:05
    zgłoś
    Zarabianie kasy przez internet
    jedynie z wypłacalnym źródłem spotkałem się jedynie na serwisach pokerowych np. PokerStrategy.com ,kolega gra i mówi że są wypłacalni i na forach ma dobrą opinie.. oczywiście znajomy gra małymi stawkami ale wychodzi mu koło 30-40zł dziennie a nie jest profesjonalistą w pokera.
    maduerski, 2011-01-02 13:09:56
    zgłoś
    Nowy design koszuli, czy ktoś taką posiada ?
    http://moda.allegro.pl/nowosc-koszula-slim...1378585282.html chodzi ci o coś podobnego ? jak tak to na allegro sporo jest ale ładniejszych niż ta i ciekawie wygladają
    maduerski, 2011-01-02 18:22:40
    zgłoś
    "Ustawki" - sposób na życie czy zabicie codziennej nudy?
    Mi się coś zdaje albo pomyliliście pojęcia "ustawka" z "rozróbą" .. Ustawki zawsze odbywają się w miejscach z dala od neutrali i miast(i naprawdę dbają o pewne zasady/reguły).. rozróba w miastach wynika ,gdy się spotkają 2 inne ekipy różnych klubów (przez przypadek przeważnie) i wtedy jest największa szkoda w miastach -.-" Brylant ustawki do miasta się nie przenoszą .. Łódź ,Trójmiasto ,Kraków ,Warszawa i inne miasta gdzie występują "Derby" szkodzą miastu ,bo to po prostu "rozpierducha" jest .. A to co ostatnio wspomniał kolega o ustawce Łks vs. Widzew.. Proszę dowiedzieć się od kibiców danych klubów jak było ,a nie słuchać co piszą pismaki.. Bo wypisali ze było ponad 300 pseudokibiców .. g*wno prawda ! Ustawka i Rozróba .. mylenie pojęć moim zdaniem przyczyną sprzeczek/kłótni w tym temacie ; ) takie moje zdanie !
    maduerski, 2011-01-15 00:23:05
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA