REKLAMA

Profil nietoperz

zgłoś
    Sen
    Jestem osobą aktywną fizycznie, czasem czuję się tak sforsowana że myśl o jeszcze jednym kroku mnie przeraża..Psychiatra ? Obiecałam sobie że się wybiorę jeśli nie poradzę sobie z kryzysem i...kilkoma innymi problemami.Tabletki dostałam na wszelki wypadek do stosowania w sytuacjach podbramkowych od lekarza pierwszego kontaktu.Jestem jednak bardzo sceptyczna bo leczyć powinno się źródło a nie objaw choroby;)
    nietoperz, 2012-05-30 16:02:47
    zgłoś
    Codzienne picie napojów energetycznych
    Kawa nawet tańsza zaporzona jak należy jest pyszna, guarana ? tego nie wiem bo piłam tylko jako dodatek.
    nietoperz, 2012-05-30 16:04:20
    zgłoś
    \'Archmage\' napisał(-a):Na pewno nie w krótkim czasie, przypadki takich powikłań opisuje się u ludzi którzy spozywają 8 i więcej napojów energetycznych dziennie, ale zdrowe na pewno to nie jest i ja je kupuję tylko od wielkiego dzwonu.Jakieś 3 lata piję , wcześniej sporadycznie teraz niemal codziennie jedną małą puszkę ale zamiast kawy więc chyba również nie nadużywam
    nietoperz, 2012-05-30 16:07:00
    zgłoś
    Sen
    \'Bartix\' napisał(-a):Słuchajcie, może mi coś poradzicie. Dużo pracuje, mało śpie - jakies 6h na dobe i ciągle się czuje przemęczony. Czy wiecie co mozna zrobic, aby ten sen był zdrowszy albo bardziej regenerujacy? bo co rano jestem ni do życia, a jak wracam z roboty to mnie tak głowa i oczy bolą... a praca nadal czeka :/To mamy podobnie, ale u mnie to pracoholizm, dużo pracuję żeby nie myśleć .... a raczej skierować myśli gdzie indziej Na domiar złego robię podstawowy błąd - kładę się zmęczona z nadzieją że zasnę szybko ale efekt jest odwrotny, nie śpię ze zmęczenia.Co mogę poradzić? Próbowałeś spać nieco dłużej?
    nietoperz, 2012-05-31 23:06:19
    zgłoś
    Sen
    \'Hogg\' napisał(-a):Mam złe wiadomości: biologii nie oszukasz. Tylko tyle i aż tyle. Bo rozumiem, że zmiana trybu życia, pracy etc nie wchodzi w rachubę?PSMam ten sam problem z wysypianiem się... Pracę mam w sumie wymarzoną i "wywalczoną" w boju wiec o zmianie ani myslę.Dokładnie, padnę a nie zrezygnuję Jeszcze chwila i pomyślę że praca jest głównym czynnikiem powodującym kłopoty ze snem Fakt że są osoby które zawalą noc żeby efekt pracy był idealny ale dotyczy to i osób na emeryturze więc nie jest jedynym. Dalej stawiam na emocje a raczej nieumiejętność radzenia sobie z nimi.
    nietoperz, 2012-05-31 23:10:03
    zgłoś
    \'Bartix\' napisał(-a):Ja mam problem z głowy, bo po prsotu nie lubie smaku napoi energatycznych, he he ;P wiec nienaduzywam, to smo mam z kawą, jednak przyznam, że czesto pije zieloną yerbę.Słyszałam wiele dobrego ale dokąd mam preblemy z zasypianiem podobno odpada, działa pobudzająco lepiej niż wszystko inne . Jak to jest w Twoim przypadku? Ma jakieś wady ?
    nietoperz, 2012-05-31 23:13:46
    zgłoś
    Sen
    Spróbuję, czasem najprostsze metody dają najlepszy efekt .Paradoks że kidy najbardziej mi zależy na tym żeby wypocząć przed trudnym dniem wtedy mam z tym największy kłopot i śpię 2-3 godziny w rezultacie
    nietoperz, 2012-06-01 09:28:24
    zgłoś
    Sen
    Pomysł dobry, pewnie pomaga się też zrelaksowac i zdystansować, może spróbuję kiedy będxie cieplej, nie mam koncepcji jeszcze ggdzie.
    nietoperz, 2012-06-02 17:22:36
    zgłoś
    Nie wiem, być może istnieją takie efekty uboczne jednak jak mówisz stosowałeś długo, może to wiek? Może przypadek?Honorowi dawcy krwi również mają problemy z ciśnieniem, może to wina jakiegoś sportu który uprawiałeś?
    nietoperz, 2012-06-04 18:03:42
STRONA 2 z 2
REKLAMA